Šta je novo?

iPhone 11

Realno, ako bude takav uredjaj, samo nebo ce im biti granica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo čovek da poželi da kupi dva komada. Jedan da koristi a drugi da bude kao dekoracija na komodi [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa red je, ciklus od 3 godine se zavrsio sa ovom generacijom, nakon tog perioda je uvek usledila drasticna promena dizajna [emoji57]
Ja sam se ljudi toliko srodio sa notch-om, da bih tacno video neku prazninu u tom delu ekrana, nesto bi mi falilo [emoji23][emoji26] Doduse, verovatno samo prvih 10 min.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se, ovaj dizajn jeste i najlepši [emoji106]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Ovo je najbolji dizajn iPhone-a ikad (4/4s/5/5s)! Ako ovakav bude prodajem koji god tel. budem imao tad i kupujem ga!
Sa ovim se slazem. I meni je dizajn 5S nesto najbolje sto je Apple ikada izbacio.
Moze imati i notch, pored toliko korisnih stvari koji su smesteni u njega ne smeta mi uopste. Naravno, samo da su dimenzije dosta vece u odnosu na originalni 5S, koji je ipak minijaturan u odnosu na danasnje prosecne mobove. [emoji4]
 
Ako bude bio ovakav, uzimam cim izadje!
 
Realno, oostalo je samo da sklone zub i ubace 90hz. I da bude €1500 eu 64gb, posedovao bih ga(JB mora *mjau**mjau**mjau* nmg bztg).

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Eto, o tome ja pričah gore iznad [emoji6][emoji56]

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Moje misljenje je da ce veliku promenu dizajna ostaviti za onaj tamo model, za ovaj ce ubaciti 5G, 90Hz, malo unaprediti kameru i dodati novu boju verovatno... Ne vidim sta bi dodali na sledecem modelu ako na ovom promene i dizajn...
 
Ko zna sta ce biti za dve godine, imaju i oni neke svoje patente savitljivog telefona, verujem da i na tome uveliko rade. Mozda uspeju da proguraju tu pricu, ovo sto sada rade Samsung i Huawei je cisto ispitivanje trzista, to je valjda svima jasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se neko seća iz prethodnih godina, ostaje li cena kod operatera ista kada se završi ovaj period naručivanja u preorderu?
Nelogično mi što je npr ip11 povoljniji od XR trenutno, a trebalo bi da bude skuplji.
 
Ne znam, ali u mts je 710 evra, a u istyle i ostalim radnjama 110 000 din. Sasvim lepo od mts.
 
Trenutno najpovoljniji uredjaj iPhone 11 - 128gb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po meni je to samo "varka".
Cena je manje vise svuda identicna.
To sto sam ja uzeo u VIPu prosle godine Xs i dao 72.000 pa posle 18 meseci placam navodno "samo paket" 4.400 ne znaci da telefon kosta 600e.
U tom trenutku da, medjutim sve to kada se izracuna na kraju dodje priblizno toj ceni koliko kosta u iStyle-u.
 
Pa veruj mi da nije varka. Ja imam paket od 1200 dinara. Taj isti paket uz telefon mi je 2000 dinara. Kada sve oduzmes i saberes, iphone 11 128gb ispadne oko 10.000 manje u mts-u nego li ostalim maloprodajama. Plus ga otplacujes na 24 rate. Sta bi povoljnije?

@Heinz ne ostaje ova cena. Ide naviše. Bar prvih nekoliko meseci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svakako da usteda od 10 000 nije mala i ako tebi odgovara taj paket je odlicna ponuda.
Ja sam se nadovezao na to da je u MTS-u iP 11 710€.
Ustede od 5-10 000 su realne, ali da kosta 220€ manje, to bas i nije tako.
 
Ko zna sta ce biti za dve godine, imaju i oni neke svoje patente savitljivog telefona, verujem da i na tome uveliko rade. Mozda uspeju da proguraju tu pricu, ovo sto sada rade Samsung i Huawei je cisto ispitivanje trzista, to je valjda svima jasno.
Pa prosto je, ako stave to u sledeci telefon kako ce prodati sledeci model... ne verujem da ce dva puta ponoviti gresku sa XS... Savitljivi telefoni su jos uvek u nekoj buducnosti sem u tih par primera patkometrije da se pokaze kako imaju tehnologiju...

Da li se neko seća iz prethodnih godina, ostaje li cena kod operatera ista kada se završi ovaj period naručivanja u preorderu?
Nelogično mi što je npr ip11 povoljniji od XR trenutno, a trebalo bi da bude skuplji.
Ista je cena bila, samo sto je prethodni model pojeftinio, ovo je sad lov u mutnom ko se zezne da uzme XR...
 
Po meni je to samo "varka".
Cena je manje vise svuda identicna.
To sto sam ja uzeo u VIPu prosle godine Xs i dao 72.000 pa posle 18 meseci placam navodno "samo paket" 4.400 ne znaci da telefon kosta 600e.
U tom trenutku da, medjutim sve to kada se izracuna na kraju dodje priblizno toj ceni koliko kosta u iStyle-u.

Ne znam kako je u vipu, ali u mts je ovako. Moj paket je valjda omorika 2 i bez telefona je 2000. Sa telefonom 2700. Telefon je 2800 mesecno. Dakle telefon je 3500x24 i to ispada tacno 84000 odnosno 711 evra.

Kad se bude prodavao za 2 godine moci ce da se uzme oko 300 evra sto znaci da smo za 400 evra furali najbolji* telefon na svetu :D

Ne znam za vas, ali ja sam izabra beli. Najbolje mi je delovao bar na slikama. Ne znam uzivo kakvi su.
 
Poslednja izmena:
Kako uopšte smeš da pomisliš na 64 gb [emoji3061] Samo 256.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Scratchgate se ne spominje?
 
Mislim da se ne spominje iz prostih razloga sto mislim da je stvar individualna. Moj kolega recimo nosi kljuceve i sve i svasta u istom dzepu sa telefonom. Mozes misliti na sta lici ekran na kome nema zaštite? Dok ja recimo nikada ne stavljam zastitu i nikada ne ogrebem ekran. Znam da je priča da mnogi prijavljuju grebanje posle par dana, ali realno staklo je staklo bilo to gorilla 100 ili 200. Moraš ga paziti. Od normalne upotrebe se nece ogrebati tek tako. Ja sam narucio case, na ekranu necu stavljati nista kao i uvek do sad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel mts isporucuje na adresu ili se pozivamo u poslovnicu?

Ja sam sadasnji iphone drzao u tankom providnom silikonu, a na ekranu nista. Posle 3 i kusur godina izgleda vrhunski ocuvano. A ispadao mi je i na beton.
 
Mislim da cemo morati u poslovnicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno