»RSS Benchmark sajt

Strana 151 od 153 PrvaPrva ... 51101141147148149150151152153 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 2.251 do 2.265 od ukupno 2285

Tema: iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Member
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        241
        Original spigen prodaju u srbiji? Ili si narucio pa ti lepili u servisu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Newcomers Avatar korisnika blackmore1911
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        331
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i7-7700K Kaby Lake DELIDDED @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy EVO Elite Edition
        • MoBo: Asus PRIME Z270-A
        • RAM: Kingston HyperX Predator Black (2x8GB)3466MHz DDR4 CL16
        • VGA: Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
        • MON: Alienware AW2518HF [240Hz] || LG 24GM79G [144Hz]
        • HDD: Samsung 850 EVO 2.5" 250GB || Western Digital RED Enterprise NAS 1TB @ 5400 RPM
        • Case: Lian Li PC-O11 Dynamic + Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
        • SND: FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
        • LAP: HP EliteBook 840 G2 + Asus F555L
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Razer Deathadder Elite w/ Steelseries QCK Heavy, Razer Huntsman Elite
      4. Citat Citiram korisnika: somi92 Pogledaj poruku
        Original spigen prodaju u srbiji? Ili si narucio pa ti lepili u servisu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
        Videh slučajno kad je lik vadio iz kutije da je pisalo Spigen na njoj, inače ne bih ni znao.
        A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking that makes you who you are.

Member Avatar korisnika jorgovan
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.548
        Prva impresija o 11ici... koliko je samo prokleto veliki ovaj noč. Nema mesta za meni jako bitnu ikonu - DND. Nadam se da će na 12ici smanjiti i da će onda imati ponovo mesta.

Ostatak tih prvih utisaka mi je pre svega vezan za iOS. Lepo je biti ponovo "kod kuće".
        Where else can you go?

Moderated
        Na forumu od
        Feb 2020
        Poruka
        1
      7. Moja mašina
      8. Pozdrav,dvoumim se da li da kupim Xs max ili 11 pro max ali malo kuburim sa budzetom pa me zanima da li je 11-tica bas toliko superiornija kada su kamere u pitanju ili je to neka mala razlika?

Newcomers Avatar korisnika blackmore1911
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        331
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i7-7700K Kaby Lake DELIDDED @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy EVO Elite Edition
        • MoBo: Asus PRIME Z270-A
        • RAM: Kingston HyperX Predator Black (2x8GB)3466MHz DDR4 CL16
        • VGA: Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
        • MON: Alienware AW2518HF [240Hz] || LG 24GM79G [144Hz]
        • HDD: Samsung 850 EVO 2.5" 250GB || Western Digital RED Enterprise NAS 1TB @ 5400 RPM
        • Case: Lian Li PC-O11 Dynamic + Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
        • SND: FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
        • LAP: HP EliteBook 840 G2 + Asus F555L
        • Ostalo: Razer Deathadder Elite w/ Steelseries QCK Heavy, Razer Huntsman Elite
      11. Citat Citiram korisnika: jorgovan Pogledaj poruku
        Prva impresija o 11ici... koliko je samo prokleto veliki ovaj noč. Nema mesta za meni jako bitnu ikonu - DND. Nadam se da će na 12ici smanjiti i da će onda imati ponovo mesta.

Ostatak tih prvih utisaka mi je pre svega vezan za iOS. Lepo je biti ponovo "kod kuće".
        Kako misliš ponovo? Ne kapiram. Misliš "polumesec" da je telefon na "DND"?
        A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking that makes you who you are.

Member Avatar korisnika HAD~
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        1.013
      13. Moja mašina
      14. Citat Citiram korisnika: jorgovan Pogledaj poruku

Ja ne znam kako tebi smeta notch kad sam ga samo video kad je kupljen fon i od tad kao da ne postoji. Jedino ako nešto radiš pa ti baš treba taj delić ekrana.

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        6.411
      16. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
        • INET: DSL
      17. Ni ja me primecujem isti :-D

Member Avatar korisnika jorgovan
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.548
        Citat Citiram korisnika: HAD~ Pogledaj poruku
        Ja ne znam kako tebi smeta notch kad sam ga samo video kad je kupljen fon i od tad kao da ne postoji. Jedino ako nešto radiš pa ti baš treba taj delić ekrana.
        Kao što napisah, to je prvi utisak (nakon 9T Pro koji nema noč uopšte). Sada sam se vizuelno navikao ali mi i dalje nedostaje da vidim ikonicu za DND kada je aktivan pored jačinevsignala.
        Where else can you go?

Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        1.013
      20. Moja mašina
      21. Ok. Ja baš mislim da je apple 11icom napravio telefon najblizi savršenom. Nijednu realnu manu nema. Ne znam da li su do sad izbacili ovako kompletan telefon

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.400
        Slažem se da je ip 11 pro odličan tel, i verovatno ću da pazarim isti pre ili kasnije (najviše zbog "ringli" pozadi koje su mi skroz simpa i odličan posao rade) ali reći da je gotovo savršen je već poprilično nerealno

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        1.013
      24. Moja mašina
      25. Pa nema neku realnu manu. Da kažemo da je mogao da bude lakši, manji notch, manje ivice... al to su sve dizajnerske stvari. Ovako ima bateriju koja je vrhunska, kamera takođe, brzina se nikad nije dovodila u pitanje... Ne znam da li ima neki na tržištu da mu stane na crtu po svim tačkama

Member Avatar korisnika Stonecold
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        935
      27. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 2 Duo E8400 @3.0 GHz
        • MoBo: Gigabyte GA-P35C-DS3R
        • RAM: 2 GB DDR2 800 MHz
        • VGA: ASUS GeForce 8800GT 1GB
        • MON: Samsung SyncMaster 223BW
        • HDD: WD 500 GB
        • OPT: TEAC DVD-RW
        • Case: Cooler Master
      28. Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Penis bonus, pax in domus.

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.400
        Citat Citiram korisnika: HAD~ Pogledaj poruku
        Pa nema neku realnu manu. Da kažemo da je mogao da bude lakši, manji notch, manje ivice... al to su sve dizajnerske stvari. Ovako ima bateriju koja je vrhunska, kamera takođe, brzina se nikad nije dovodila u pitanje... Ne znam da li ima neki na tržištu da mu stane na crtu po svim tačkama
        Kao što rekoh, nema mana ali ima nedostataka...lično fingerprint, notif light/aod i 60hz ekran mi odma padaju na pamet! Naravno to što ja preferiram te stvari ne znači da moraju i drugi! Ne znam jel su bankovne aplikacije konačno omogućene na iosu putem faceID ili i dalje pin mora da se kuca?!
        Citat Citiram korisnika: Stonecold Pogledaj poruku
        Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan.

Upravo zbog te baterije, displeja i kamere + estetike (čast notchu) mi i pretenduje da bude na listi telefona u budućnosti.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Citat Citiram korisnika: Stonecold Pogledaj poruku
        Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan.

To se cuje svake godine Naravno da ce poslednji model uvek biti najkompletniji. Nece biti iPhone 7

Member Avatar korisnika drgonzo
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        3.522
        Citat Citiram korisnika: Proday Pogledaj poruku
        Ne znam jel su bankovne aplikacije konačno omogućene na iosu putem faceID ili i dalje pin mora da se kuca?!
        Zavisi od banke i aplikacije... ja sam u Raiffeisen i njihova mobilna aplikacija je odlično urađena i omogućuje logovanje pomoću Face ID
        Supruga je na androidu (Xiaomi Mi 9T) i u Intesi i njihova aplikacija koliko sam video zahteva unošenje pina i mnogo gore izgleda.

Strana 151 od 153 PrvaPrva ... 51101141147148149150151152153 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •