Šta je novo?

iPhone 11

Pravi su Asembied, neka se tesim
jos gore pise Califormia.
:ROFLMAO:
 
Potreban mi je savet. Da li je normalno kada se telefon puni da se poprilicno greje, kada je bez maske neprijatno ga je drzati!?
 
Potreban mi je savet. Da li je normalno kada se telefon puni da se poprilicno greje, kada je bez maske neprijatno ga je drzati!?
Da, ako ga punis od niskih procenata tipa niza od 30-35%, a koristis fast charger. Nije nista nenormalno, samo nemoj da koristis telefon za igre, streamove, itd, dok je na punjacu
 
Nov sam u svetu iPhone citam o baterijama cesto pratim bitno je punit original punjacem. Mozel mi neko rec kako da znam dal mi je punjac original koji sam dobio sa svojim iP 11 pro max kojeg sam polovnog uzeo pre nedelju dana? Na punjacu kojeg sam dobio pise 20W a na internet pise da iP 11 serija podrzava max 18W? ocel mi to stetit bateriji? Punjac bude primetno vruc u odnosu na doskorasnji p30 pro kojeg sam imao?
 
Nov sam u svetu iPhone citam o baterijama cesto pratim bitno je punit original punjacem. Mozel mi neko rec kako da znam dal mi je punjac original koji sam dobio sa svojim iP 11 pro max kojeg sam polovnog uzeo pre nedelju dana? Na punjacu kojeg sam dobio pise 20W a na internet pise da iP 11 serija podrzava max 18W? ocel mi to stetit bateriji? Punjac bude primetno vruc u odnosu na doskorasnji p30 pro kojeg sam imao?
Nece stetiti, P30 Pro je podrzavao 40W cini mi se, ali je takodje bio duplo veci i koristio drugi tip tehnologije.

Najbolje vidi slike i uporedi online tvog punjaca, ali generalno punjaci su svi kao i telefoni vruci samo ako duze pune i krecu od sitnih procenata da pune.
 
Nakon zamene baterije, da li postoji mogućnost da se ukloni ono upozorenje/greška sa baterijom u podešavanju (Important battery message)?
 
Uvek to prikazuje ako nije original i ne možeš to da ukloniš.
 
za dispej sam cuo da ima nacina da se neki kod prekopira i zavara to obavestenje u servisima nekim to znaju. Verovatno i sa baterijom to rade. Nego zanima me kako da resim sto mi neke aplikacije budu na arapska slova koje skinem sa app stora? Evo primera?
 

Prilozi

  • IMG_3532.png
    IMG_3532.png
    119.2 KB · Pregleda: 80
Imam jedno pitanje drugari. Pre iP 11 pro max imao sam Huawei P30 Pro kojeg sam skoro zamenio.
Andoide sam koristio od 2011 godine ovo mi je prvi iPhone. Nesto sto sam primetio jer cesto telefon u mraku koristim Huawei bi satima i satima u mraku koristio i nisu mi oci suzile a na ovom 11 pro max stalno mi suze oci ne znam koji je problem znal mi neko rec?
 
Imam jedno pitanje drugari. Pre iP 11 pro max imao sam Huawei P30 Pro kojeg sam skoro zamenio.
Andoide sam koristio od 2011 godine ovo mi je prvi iPhone. Nesto sto sam primetio jer cesto telefon u mraku koristim Huawei bi satima i satima u mraku koristio i nisu mi oci suzile a na ovom 11 pro max stalno mi suze oci ne znam koji je problem znal mi neko rec?
PWM.

Mada navodno su frekvencije slicne izmedju 11PM i P30 Pro, tako da pitanje je sta je zapravo, verovatno implementacija istog.

1706655802575.png
 
Imam jedno pitanje drugari. Pre iP 11 pro max imao sam Huawei P30 Pro kojeg sam skoro zamenio.
Andoide sam koristio od 2011 godine ovo mi je prvi iPhone. Nesto sto sam primetio jer cesto telefon u mraku koristim Huawei bi satima i satima u mraku koristio i nisu mi oci suzile a na ovom 11 pro max stalno mi suze oci ne znam koji je problem znal mi neko rec?
Укључи опцију као на слици и држи осветљење екрана од 50-100% да би смањио PWM.
 

Prilozi

  • IMG_5930.jpeg
    IMG_5930.jpeg
    389.1 KB · Pregleda: 32
Od skoro sam vlasnik iphone 11 pro... Kupljen od prvog vlasnika dakle ne od preprodavca, sve original... Baterija ima dobro trajanje, međutim ponekad brljavi oko procenta tipa pokaže 75, restartujem ga, pokaže na 85... Međutim ako se ne restartujem ide skroz normalno, izgura dan bez problema... Pokazuje 87bh...
 
Uradi hard reset pa vidi dal će opet da brljavi, ako opet brljavi vreme joj je za zamenu.
 
Uradi hard reset pa vidi dal će opet da brljavi, ako opet brljavi vreme joj je za zamenu.
Ma odradio sam par puta... Kad ga ne resetujem ne pravi problem tj ne pokazuje pogrešno, međutim primetio sam da brže skida od 30 do 0 nego od 90 do 50 npr... Malkice brljavi, ali najbitnija stvar je da izgura dan i ne isključuje se još uvek iznenada... Ali trebaće zamena def... E sad pitanje koji ovlašćeni servis i koliko košta... Pa i da li se isplati original...?
 
Ja sam uradio nesto sto verovatno uradi malo vas, zamenio 12 pro za 11 pro. uz ponudu koju nisam mogao da odbijem.Koliko je je on udobniji za ruku, neopsivo.Kako nosim telefon bez ikakvih futrola pravi odmor.
Ja sam 13 pro zamenio za 11 pro zbog veličine... 11 pro definitivno najbolji iphone za ruku... 13 mini premali, 13 14 pro preveliki i uz to nezgodni za držanje...
 
Da li je realno da IP11 64 gb kosta 280 evra, polovan, fino ocuvan, bh 75 (realno znamo da je ta brojka mozda i ispod 70)... ili da se cenkam i oborim jos cenu?
 
E bay Nemačka renoviran 160 evra, uzeo super zadovoljan, razmišljam da ovaj prodam i uzmem 12 sa 6.7 ekranom ima sjajnih ponuda, garancije godinu dana

Aplikacija idealo.de lovi cene novih i renoviranih za sve telefone i ostale stvari
 
I ja iskreno mislim da je lik precenio telefon, jos kao spusta na 250... prebacio fon 4 god aktivnog koriscenja... nije mi to to, njega ce mozda, ako ne iOS 18, vec 19 da odbaci... nije neka para ali cemu onda precenjivati antikvitete, cak ni sentimentalnu vrednost nemaju 😅
 
Ja moj 11 furam 4 i po godine i realno ne bih ga menjao, ali mi baterija ne izdrzi dan (i meni je 75bh). Dacu ti ja za 220 :D
 
Nazad
Vrh Dno