Šta je novo?

iPhone 11

Pozdrav svima,
danas sam kupio polovan iphone 11 pro max pa ce imam par pitanja i nadam se da mi mozete pomoci:
1. Na starom android telefonu imao sam viber bekap odradjen pre brisanja aplikacije i sad na iphonu ne mogu nikako to da vratim
2.Zvuk mi je poprilicno los u sluski i kad slusam video, da li ima neko resenje za to?
3.Koristio sam aplikaciju yt vanced na androidu, da li postoji nesto slicno na IOS?
4.Da li mogu ikonice da npr slozim na pocetnom ekranu da gornja dva reda bude neki vidzet ili prazno a da mi krenu ikonice od donja dva reda?

Imao sam iphone 4 poslednji pa sam malo ispao iz stosa, ovako sam trenutno zadovoljan brzinom i telefonom samim osim ovih stvari sto sam naveo pa mi treba mala pomoc.
 
4 moze.
1 dzabe bekap ne radi.
2 prljavi zvucnici.
3 koristim safari i pustam muziku u pip ako bas zelis app za muziku koristim tubecast app
 
Moze pomoc oko cetvrte stavke, gledao sam za ciscenje da kao ciste sa nekim alkholom i cetkicom pa ne znam da li da probam i da li to uopste moze da se ociste i slusalica i dole zvucnici.
Sad googlam i ima neki kao yt++ ali je dosta komplikovana instalacije(bar na prvu loptu)

Da li ima becnhmark aplikacija ili nesto slicno na IOS
 
Nista drzi ikonice do wiggle moda idi gore levo na plus. I dodaj widgete
 
Možeš jedino da ubaciš widgete i da na taj način ne budu ikonice, za ono što ti želiš, može jedino jailbreak i tweak-ovi. Bila je fora sa prozirnim ikonicama, ali se ne bih upuštao u objašnjavanje pošto nisam to radio i najiskrenije nemam želju da to improvizujem 😃
 
Aha znaci on popunjava od gore sve i to je to, ne moze prazno da bude ok, da li je neko od vas cistio zvucnike ili nosio na ciscenje negde mozda?
 
Tako je, a onaj ko ti je prethodno pisao je sigurno čistio 😃
 
Da li moze kad se povuce sa pola ekrana da se vide notifikacije koje su stigle ili kako je najlakse doci do istih, kad povucem od gore s desne strane pojavi mi se da biram wifi,bt i ostalo
 
Najprostije resenje je da dodas widget sa delom wallapera i da deluje kao prazno.

Za ciscenje morao bih pogledati koliko je skamenjeno. Cetkica i alc pomazu do neke mere… ali ne ako je unutra nastala kataklizma od smole i pudera…

Evo ti gif
9E41A00A-AE45-4CB7-9CF0-C38B870C63BA.gif
 
Najprostije resenje je da dodas widget sa delom wallapera i da deluje kao prazno.

Za ciscenje morao bih pogledati koliko je skamenjeno. Cetkica i alc pomazu do neke mere… ali ne ako je unutra nastala kataklizma od smole i pudera…
Moguce da je kataklizma jer je koristila devojka pre mene(da li ima neko ko to radi u NS), kako mi je najbezbolnije da prebaci slike sa starog telefona u novi(pre sam koristio neki iphone kineski program i radio je ok)
 
Ne sa sredine displeja već sa vrha na sredini, a ne desno kod sata i baterije.
 
Nasao sam neki program za prebacivanje slika,zvukova,svega i radi jako dobro, kupio sam yt premium na godinu dana za celih 1800 dinara,manje vise polako privodim podesavanja uredajaj, ako mi bude jos nesto trebalo pisem ovde, za sada je sve ok.

Devojka ne moze da nadje camera app koja ima u sebi beauty opciju,da li neko zna koja ima?
 
Ljudi,imam problem sa ip 11:
U sred telefonskog razgovora,upali mi se ikonica spikerfona (svetli belo kao da je uključen) i ne mogu da ga ugasim,od par sekundi do 20-30 ne čuje ni sagovornik mene ni ja njega.O čemu se radi,kako da rešim ovo?
 
Sam klikce kako hoce , a ne reaguje na dodir. Ako si menjao disp 100% je disp :)
 
Da li se to cesto desava?
Ako si ga kupio polovnog, a vlasnik pre tebe menjao ekran hoce da brljavi zbog ekrana.

Ne verujem da je do softvera nesto
 
Kupio ga novog,u a1.Danas odneo na reklamaciju,nema drugog leka,valjda necu dugo da cekam.Ne često,konstantno
 
1F6F2872-780F-452C-A020-93DC00EE2FF2.jpeg
Geekbench 6, single score na 11 pro skoro kao 14 pro na Geekbench 5.😁😁😁
 
@Chenikola - Postovi u drugim temama su ti obrisani. Ako nastaviš sa spamovanjem istog pitanja u svakoj temi, bićeš udaljen iz ovog dela foruma. Pamet u glavu.
 
Nazad
Vrh Dno