Šta je novo?

iPhone 11

A mogao je da ga proda i za 100e... ;) sve zavisi od opsteg stanja uredjaja. Ja sam kupio iphone 11 64gb 87bh za 400e pre dva meseca... Razmisljao sam o iphone13pro ali osim kamere mislim da nema svrhe razvuci se toliko. Mislim. Ima li neko da je presao na ip13pro!?
 
Za 400 eura mozes da nadjes mnogo ocuvaniji iphone 11 da dosta vecim BH (mnogo ocuvaniji i skoro nov)
Pa realno na oglasima za 470 mozes da nadjes nov od operatera.
 
Ja sam nedavno prodao 11pm u odlicnom stanju, fabricko pakovanje, 87% bh za 550e..
 
Cene su im pale, isti drugar koji je prodao 11 za 300 platio je 11 pro 256GB 380e sa 90%Bh evo prezadovljan je telefonom, i odusevljen je prelaskom sa obicnog na pro :) svakako, nov 11 imate na oglasima za 440e i ne isplati se polovan platiti vise od 300e sa nekom batt 80-85%. I uvek topla preporuka za sve su Pro modeli.
 
Ja sam kupio nov za 450 evra,sto se tice performansi telefon vredi definitivno za te pare,nemojte obazirete na hd+ rezoluciju ekrana,326 ppi je dovoljno i netreba vise,dizajn prva liga nema ostre ivice,jedinu zamerku imam jeste sto nema 3.5mm ulaz za slusalice...
 
Jesu li bile neke akcije kod nas skorije za menjanje baterija u originalnim servisima, i na koliko bi menjali? 75% je po meni neka ok procena za menjanje, ili 1200 ciklusa, zavisi sta prvo pokaze. 75% za promax, 80% za pro modele.
 
Ahhahaha baterija ispod 85% je jezivo gora od nove… bukvalno kvari ugodjaj sve ispod 85… a ispod 80 da ne govorim. Zamena batt je na nekih 600 ciklusa idealna… tad bude na nekih 80-83%
 
Ahhahaha baterija ispod 85% je jezivo gora od nove… bukvalno kvari ugodjaj sve ispod 85… a ispod 80 da ne govorim. Zamena batt je na nekih 600 ciklusa idealna… tad bude na nekih 80-83%
To sa batery heltom je izmisljotina,ja sam imao iphone 6s sa batery heltom 79% i baterija je drzala odlicno nije se praznila naglo niti pokazivalo greske procenta baterije ako iklicis telefon i ne koristis ga neko vreme...
 
6s ima sve samo ne dobru bateriju 😂 svakako na 600 ciklusa je neka idealna zamena baterije
 
Devojka je uzela 11 PM sa ~1200 ciklusa i 79% BH i ja sam bio u fazonu odmah zamena baterije međutim njoj odgovara, izdrži joj normalno i ne oseti da joj je loša baterija
Sve zavisi od načina korišćenja 😀
 
Baš tako, ne postoji univerzalna "granica". Ja sam najnormalnije koristio XS sa 83% BH.
 
Evo ja na 87bh i odlicno drzi ip11. Ja sam prezadovoljan. Nemam bugova nikakvih i sve radi kako treba na poslednjem updateu
 
Kako znati za polovan Iphone da li je menjan ekran,baterija...ili je sve macka u dzaku?
Pitam jer su cene sarene,neko pise iskreno a neko da je sve top.Za telefon star par godina BH na 88+% mi nesto ne pije vodu.
Sa druge strane,znam da ti koji su menjali sigurno promenili za zamenski ekran i bateriju,nisu sigurno original pa me zanima da li je razlika primetna i kako primetiti?Sta gledati prilikom kupovine jer nikad u zivotu nisam ni drzao Iphpne 😂
Koliko bi bio zadovoljan baterijom jer su dosta slabijeg kapaciteta od Androida ali isto tako msm da sam video da je na 11 Pro Max skoro 4k Maha baterija..

Da li je neko mozda skupio myda pa porucio preko nekog ili direktno ovde sa ebay ili amazona refurbished unlocled telefon koji je u very good ili excellent condition?Kakva su iskustva,mogu to preko drugara ali mi nesto frka ako je ne daj Boze nesto lose pa da ga ponovo cimam za povrat,za slanje telefona a zivi u GER.
Unapred hvala na odgovorima.
 
Kopije ekrana stavljaju samo oni koji zele sto jeftinije da prodju isto vazi za batt, evo ja nikad u zivotu ne bih stavio kopije… sto se tice zamene ekrana i batt tel
Izbaci gresku cak i na oem bateriju. 88% drugar na 13 pro naprvio za 7 meseci
 
Iskreno, ja bih polovan iPhone kupio samo od poznanika ili na Benchu. Na KP sam uzeo XS prošle godine, posle par meseci počne da se skuplja prašina na sočivima kamera. Odnesem u iStyle, kažu bio otvaran. 10 soma novi modul kamere. Sve ostalo je šljakalo odlično ali nikad se ne zna sa nepoznatim osobama.
 
Moze li neko da mi kazeusled cega na dosta Iphone telefona koji se prodaju stoji naglaseno ne radi FACE ID!?
Koji je razlog tog problema,to nikad nisam koristio,tj bilo kalav vid zastite i zakljucavanja na Android telefonima pa me zanima da li je to normalno ili se desi usled nekog kvara,popravke...?Hvala.
 
Devojka je uzela 11 PM sa ~1200 ciklusa i 79% BH i ja sam bio u fazonu odmah zamena baterije međutim njoj odgovara, izdrži joj normalno i ne oseti da joj je loša baterija
Sve zavisi od načina korišćenja 😀
PM modeli su uvek dosta zilaviji, pa se i pad baterije ne oseti. Definitivno sve zavisi od nacina koriscenja, deda od druga iPhone XS Max puni jednom u 3 dana..sta reci.
 
Moze li neko da mi kazeusled cega na dosta Iphone telefona koji se prodaju stoji naglaseno ne radi FACE ID!?
Koji je razlog tog problema,to nikad nisam koristio,tj bilo kalav vid zastite i zakljucavanja na Android telefonima pa me zanima da li je to normalno ili se desi usled nekog kvara,popravke...?Hvala.
Kad face id ne radi, cesto je mijenjan displej.
 
Meni je do pre nedelju dana BH bio 91%, uradim update na 16.1.1 i odmah posle update-a mi pao BH na 88%, reko kakvi lopovi i nije proslo nekoliko sati ja da pokazem bratu kad ono BH pao na 87%, evo sad je na 86%, pa dokle misli da pada, nisam primetio da mi nesto krace radi baterija, ali kako ja buducem kupcu da objasnim zasto je baterija toliko pala i to bukvalno posle update-a, aj da je vremenom linearno padala, ali bas da mi padne za par dana 5% je malo mnogo.
 
pa najvise sto moze da pada je do 0% mada nisam jos video takav screenshot
 
Meni je do pre nedelju dana BH bio 91%, uradim update na 16.1.1 i odmah posle update-a mi pao BH na 88%…
Zdravlje baterije je najveća glupost i zamajavanje korisnika koja ništa ne znači. I ne treba da obraćaš pažnju na to.

Iphone 11 pro, zdravlje baterije bilo 92%, nadograđen telefon na ios 16, sada je 100%.

Iphone 8 pro zdravlje baterije 78%, nadograđen os, sada je 99%.

Drugi iphone 8 zdravlje 89%, nadogradnja os, sada je 77%
 
Meni je do pre nedelju dana BH bio 91%, uradim update na 16.1.1 i odmah posle update-a mi pao BH na 88%, reko kakvi lopovi i nije proslo nekoliko sati ja da pokazem bratu kad ono BH pao na 87%, evo sad je na 86%, pa dokle misli da pada, nisam primetio da mi nesto krace radi baterija, ali kako ja buducem kupcu da objasnim zasto je baterija toliko pala i to bukvalno posle update-a, aj da je vremenom linearno padala, ali bas da mi padne za par dana 5% je malo mnogo.
To je tako kod BH, dugo stoji neki % i kada krene da pada padne u kratkom vremenskom periodu nekoliko %
Ljudi često misle da im update smanji BH međutim kada se ažurira softver on ponovo izračunava BH i zato se desi da padne koji % ili da se poveća
 
Zdravlje baterije je najveća glupost i zamajavanje korisnika koja ništa ne znači. I ne treba da obraćaš pažnju na to.

Iphone 11 pro, zdravlje baterije bilo 92%, nadograđen telefon na ios 16, sada je 100%.

Iphone 8 pro zdravlje baterije 78%, nadograđen os, sada je 99%.

Drugi iphone 8 zdravlje 89%, nadogradnja os, sada je 77%
ovo je moguce samo ako se zameni baterija 🙃
 
Nazad
Vrh Dno