Šta je novo?

iPhone 11

Ima li neko problem sa brzim punjenjem memorije, puni se svakodnevno, posebno app viber?
 
Racunaj da je uvek problem sa Viberom, a ne tipom telefona. To što navodiš se dešava upravo sa tom aplikacijom, ako možemo tako da je zovemo.
 
Sta mislite preci sa mi 11 lite 5G na 11pro max, 85 BH. 500e je tel. Mozda izvucem 200 za mi 11 lite 5G

Ubija miui u pojam a zelja mi je imati ios.
 
Za te pare skoro mozes 12-ku uzeti novu, sta znam...
 
Tesko nov 12 za 500e, ja bih pre11 pro max jer je bolji od obicnog 12
 
Ne znam ni sam vise, znam da poludjeh od Xiaomija, notifikacija, gmaila, nista ne stize, ne radi, pi.
 
Mada realno i 11 PM je "star" vec uredjaj. Barem ja tako gledam.
 
Iz perspektive onog ko svake godine menja telefon jeste star ali je to i dalje odlican tel.Ja znam masu ljudi koji i dalje nose X i ne planiraju da menjaju, a imaju para.
 
Iz perspektive onog ko svake godine menja telefon jeste star ali je to i dalje odlican tel.Ja znam masu ljudi koji i dalje nose X i ne planiraju da menjaju, a imaju para.
Ne znaju za bolje :LOL:
Salu na stranu, ima i onaj momenat da su platili 1000+ evra i da im sad ne znaci nista da ga prodaju za dosta manje para a radi im posao. I zaista radi posao.
 
Samo mogu reci da su telefoni daleko od x otisli 11 pro je bio bas skok i nakon njega 13 pro je savrsen prelazak :)
 
^ to je pravi sistem preskakanja barem na 2 godine gde se osete razlike, ako uzmeš svaki model zaredom ne oseti se toliko pomak.
 
Ma ni 2 godine vise nije neka drasticna razlika, otkad su procesori (i kamere) dostigli plato. Ako se uporedi sa npr ip 4 vs ip 5 ili 6s vs X, ovo sada su vise kozmeticke razlike. X je i posle 5 godina itekako upotrebljiv telefon, sto je nekada bilo nezamislivo
 
Kamere su znacajno napredovale od 12 pro kamoli od x :-D
 
Jesu naravno, ali to sto ima znacajno losiju kameru ne znaci da je telefon neupotrebljiv. Iphone 4 je bio bukvalno neupotrebljiv kada se pojavio 6s (znam iz licnog primera).
 
Da li je neko apdejtovao na iOs16!? Ima li bagova nekih i kakva je baterija!?
 
^ prvi update vibera će rešiti probleme, nije do ios
 
Dobio sam nedavno na poklon polovan ip11 (obican). Cini mi se da je zvuk jako slab kada stigne bilo koja poruka (vider, whatsapp, messenger...), slicno je i sa pozivima. Pojacano sve do daske, ali opet...
Jel moguce da je zvucnik oslabljen ili moze biti jos nesto?
 
Bas nikada nisam petljao sa tim... Sta znam...
A da ga odnesem u servis i da ga ociste lepo?
 
Upravo to, uzmi onaj plasticni set cetkica i pinceta za ciscenje elektronike, kosta nesto smesno (ako te ne mrzi da cekas sa alija imas za 3$) i prodisace ti telefon
Koji set? Ima li ga kod nas?
 
Ja zvučnike čistim metodom koju je @igor88 opisao više puta na forumu i uvek je funkcionisalo odlično. Stara četkica za zube, alkohol, pustiš muziku do daske i očistiš za čas.
 
Odneo sam moj Iphone 11 u servis i tamo su mi na brzaka ocistili zvucnik. Kao malo bolje se cuje, ali nije to to. Rekli su mi ako i dalje nema poboljsanja onda mora da se zameni neka mrezica od 3 sloja...tako nesto. Jel mi je ovo bas neophodno ili mozda ipak moze ovo jos bolje da se ocisti?
 
Nazad
Vrh Dno