Šta je novo?

iPhone 11

Ja sam sinoc imao problm sa otkljucavanjem. Prepozna me, otkljuca se katanac i nemoguce je odraditi swype, samo stoji na lock screenu. Morao reset
 
Da li neko zna gde mogu da se nađu original Apple maske za 11 Pro Max? iStyle nema ništa, ...atron isto, Yettel ima na sajtu među opremom, ali nema u ponudi, ...
 
Vidi na A1 sajtu ponudu

 
Vidi u Macoli za maske
 
Nema ih nigde. Pošto na ekranu imam staklo, mislio sam da leđa i ivice uradim u foliji ne znam da li neko ima iskustva, koliko to uopšte štti telefon?
 
Iskljucivo od eventualnih sitnih ograbotina.
 
Al’ sam smanjuje osvjetljenje na suncu, nista ne vidim.😂
 
Treba mi pomoć:
Gde da nađem providnu zaštitnu masku za Iphone 11 ali da je od plastike?
Ili ako baš nema providna od plastike koja je najkvalitetnija silikonska providna?
 
Neki dan mi stigla sa alija za par$ providna i top je maska. Onaj model od ip 12 sto se proizvodi sa magsafe ringom pozadi. Cekam onaj wallet isto sa alija, bas me zanima hoce li imalo drzati.😂
 
Spigen se mogao prije 5-6godina kod nas u RS uzimati regularno (spigen USA), pretpostavljam i kod vas isto. Maske su bile 9-10$ ali sa shippingom 11-12$ putem USPS (maska avionom dodje za 7 dana). I onda je prije korone na godinu ili dve shipping skocio na 55$ i tu cijene krecu gore (kod nas, a i kod vas). I naravno svako gleda da zaradi duplo.

Baseus je klasicna TPU maska. Ultra Hybrid je pozadi tvrda plastika, a ivice kod transparentne su tpu ili ako su u boji msm da je kao guma. Liquid Crystal od Spigen-a je njihova tpu maska. Obe Baseus i Liquid Crystal zute sa vremenom (provjereno). Ultra Hybrid ne bi trebala jer nije tpu pozadi. Baci pogled na YT ima brdo recenzija.

Moja preporuka uvijek ide za Spigen (jos ako imas nekoga u DE da zbavi po normalnoj cijeni, ako ne sta je tu je). Neces se pokajati 100%. Na sve i jednom telefonu sam imao spigen maske.
 
Kakva je ova Spigen što se tiče ulaska prašine? Na Iphone X sam imao nekoliko Nillkin i svuda ulazilo dosta prašine. Evo i sad na 11PM imam običnu providnu Teracell i isto primećujem da ulazi. Predpostavljam da se to ne dešava sa original Apple maskama.
 
Nisam primetio i cuo da ulazi kod originala, uglavnom svi kazu suprotno 😃
 
Jel' realno da je bolji zvuk u slusalici na 11pro nego na 12pro, sad sam uporedjivao.
 
Pazario sam ženi iPhone 11 Pro 256Gb, doslovno kao nov, baterija 92%. Jednostavno android nije za nju. :ROFLMAO:
 
Desava mi se u poslednje vreme da mi fon trazi sifru da bi se punio. Takođe vrlo često prestane sam od sebe da se puni. Napuni se preko noći do npr. 70% i tu stane. I onda moram da ga isklucim pa ponovo ukljucim da bi nastavio punjenje. Do skoro je sve radilo super. Kabl ne deluje da je pukao igde. Punjač original... Šta li može da mu bude.
 
Iskljuci optimized charging :) settings/battery/battery health
 
kakav je inače zvuk u slušalici za razgovore kod 11 pro max? ako je zaista generalno nizak da batalim dalje razmišljanje na tu temu...
 
Desava mi se u poslednje vreme da mi fon trazi sifru da bi se punio.

Idi na Settings/Touch ID and Passcode i ukljuci "USB Accessories", a za drugi deo pitanja, koji namerno nisam citirao, ti je vec odgovoreno :)

https://support.apple.com/en-us/HT208857

 
Nazad
Vrh Dno