Šta je novo?

iPhone 11

Da li kupiti punjač bas za iPhone ili može neki zamenski? Pokušao sam na huawei fast charger ali ga bas sporo puni, inače je od p30 pro.
 
Mora biti 18W PDP ili 20W PDP da bi radio Quick Charge na Apple-u a To Huawei-ev nece moci. Ja imam QC 3.1 sertifikovan pa nece takodje.
 
Da li kupiti punjač bas za iPhone ili može neki zamenski? Pokušao sam na huawei fast charger ali ga bas sporo puni, inače je od p30 pro.
Imaš u A1 (bivši VIP) prodavnicama original Apple za 3.000 din, tako da ti se ni ne isplati da kupuješ zamenske (neki iole kvalitetniji košta barem 2.000).
 
Imam Samsung A71, ali odlucio sam da probam apple. Zanima me da li je Iphone 11 dobra opcija i dalje, ili stedeti jos za Iphone 12? Podrazumeva se verzije sa 128gb i iskljucivo novi dolaze u obzir.
 
Ako hoćeš bolji ekran (1080p amoled) malo bolje kamere i malo brži telefon idi na 12, u suprotnom biće dobra i 11-ka.
 
Sta fali 64gb prostoru? Evo godinu dana 11 pro 30gb popubjeno… fotke regularno prebacujem na racunar… meni je 64 tamanica 🙃 u svakom slucaju oba telefona su ti odlicna… nemas brige
 

Prilozi

  • 22A67685-66F7-4BCF-AD35-31E82AF57767.png
    22A67685-66F7-4BCF-AD35-31E82AF57767.png
    288.5 KB · Pregleda: 25
Pa dobro, ako fotke ne prebacuješ na računar, ume da zafali :D

Doduše, meni je tu 20k fotki, od tipa 2016. pa do sad. Svakako zavisi dosta i od načina korišćenja.
 
U sustini dovoljno mi je i 64gb verovatno ali posto ne planiram da menjam duze vreme neka bude 128gb, lakse i za prodaju jednog dana :D Znaci mislite da je i iphone 11 ekstra? Da sacekam da izadje 13, verovatno ce mu jos pasti cena dodatno.
 
Pasce im cene tek oko novembra… kad se pojave kod operatera nasih 😄
 
Mislim da ti je ovo najmudrije, sto se tice porednjenja displeja, a ako ti se ne zuri, mozda je bolje da sacekas posto uskoro predstavljaju novi model.
 
iPhone 12/128GB za svaki dan, bombona ali sacekaj da se malo snizi cena nakon objavljivanja serije 13.
Apple rec da ce RRP biti 650$
 
Meni se 11 nikako ne sviđa, nekako mi je glomazan i težak. Plus bolji ekran, noviji procesor, MagSafe... Moja preporuka 12 bez razmišljanja, tim pre što ne planiraš da ga menjaš neko vreme.
 
Vidim da se dosta ljudi zale na grejanje Iphone 12, je l ste imali takvih problema?
 
Da zbog toga je poprilicno downclockovan gpu kod a14 na iphone-u u poredjenju sa ipad air 4…
 
Devojka razmislja izmedju Iphone XS 256gb i Iphone 11 128gb...11ica je skuplja nekih 100e na oglasima...da li se isplati? da li je razlika u ekranu bas velika ili ne(sto se rezolucije tice i sto nije oled)? Baterija, koliko vidim, je poprilicno bolja na 11, a tu je i ultra siroka kamera. :)
 
A tu je i nocni mod kamera je drasticno bolja uz deep fusion… licno ne smeta ips ali… zvucnici su daleko losiji na obicnom 11 nego na 11 pro recimo… manju dubinu imaju oni na 11 …
 
11 je bolji izbor bez obzira na ekran, jedino što XS vizuelno i u ruci ostavlja utisak duplo boljeg telefona.
 
Kupio danas telefon, ali nema punjač!?
Može li Samsungovim brzim punjačem da se puni?
 
Može. Zašto da ne.
Ako je Samsungov PD i još 18 ili 20W, radiće ti fast charge.
 
Ovaj moj Samsung punjač je 25W.
Imam i od 18W.
Koji da koristim?
 
Poslednja izmena:
Ni ja.
 
Skrivanje adrese u safariju i ovo sto su pomaknuli dole adress bar (napokon). Notifikacije su mi ovako dosta sredjenije. Swipe u safariju izmedju tabova. Safari je sad dobio sve ono sto je meni licno nedostajalo. Weather app izmjenjena skroz. Ostalo cemo vidjeti.
 
Poslednja izmena:
I ostalo je ok, bio sam na beti mesec dana…
 
Nazad
Vrh Dno