Šta je novo?

iPhone 11

Meni je 11 pro na 100%. Koristim ga od 31.7.2020.
 
Koliko padaju cene ajfona kod operatera, vredi li čekati neku akciju ili drže istu cenu cele godine?
 
Pasce kad izadju novi.Ja video nisam da je ikada bila akcija.
 
Znači pašće u septembru otprilike? Teško da će za 2 meseca da budu jeftiniji?
 
Ja ga punim svaku noc, bezicno. Nebitno da li je ostalo 40 ili nekada 70%.
 
Sto je i normalno, ko god ne razmislja o tome bolje ce proci. Nepisano pravilo😀
 
Je l zna neko koliko je zamena baterije za 11 pro u ovlašćenom servisu, npr istyle? I ako je neko menjao je l mu posle toga držalo kao prvog dana?
 
Pa to je baš mnogo za bateriju. Ali s'obzirom da se njihovi telefoni koriste više godina bez problema to je okej kompromis
 
Imas kod Žike u Malom Mokrom Lugu za 12 eura. Kaze oficijel batery ima. Doduse, nemas vise IP rating, a i baterija se naduva za 3 nedelje, ali 12 eura je 12 eura.
 
Je l imaš broj tog servisa, može i pm.
 
Stiže u ponedeljak pa ću poslati poštom, hvala obojici. Pozdrav
 
Kod mene nije ukljucena optimizacija baterije , ne vodim racuna kako punim , hot spot skoro po ceo dan ... evo ulazim u 6 mesec , 6 posto otislo ... na koliko posto se primecuje oslabljenje baterije ?! 80 ,70 ?!
 
Mislim da sam negde citao da je za zamenu kada padne na 72 ili 74%. Ali nisam siguran 100%. Meni su na note 9 u promobiju zamenili bateriju u garantnom roku, onaj accubattery je pokazivao 72% ako se dobro secam.
 
Za menjanje je,po Apple-u, ispod 80%.
 
Je l moze da se iskljuci da se ne ukljucuje ekran kad stigne notifikacija?
 
Naravno, tako je kod mene. Nemoj cekirati lock screen kod notifikacija za aplikacije koje ne zelis.
 
Ali onda ne mogu da vidim notifikaciju dok ne otkljucam fon?
 
Tako je
 
Kako iphone meri bateriju? Pise mi 8h sot, nije se resetovalo sinoc u 00 00 niti jutros kad je skinut sa 100%
 
Da li neki brzi punjac tipa samsung huawei itd moze brzo da puni sa 18w 11pro?
 
Samsung 25W, original, 2490. Imas ga kod svih ovlascenih prodavaca Samsunga.
 
Ponovo se vratio bag na tastaturi na IP 11 pro max gde backspace dugme za brisanje slova zabode na par sekundi i onda se oporavi. Mislio sam da je u resen problem sa 14.4 ali izgleda da nemam srece. U medjuvremenu sam ukucao serijski broj na apple sajtu da vidim da li je telefon zahvacen problemima sa touch screen modulom i napisali da nije u ediciji telefona koji imaju taj problem, ili da je vec servisiran zbog tog problema?

Vise ni apple nije ono sto je bio :<
 
Je l postoji neku tuner za muziku na ajfonu? Koristim saomi br slusalice i osetno je bio bolji tj kristalniji zvuk na prethodnim androidima
 
11 pro se ugreje bas nakon gledanja twitcha manje od 10ak minuta, i to nije mlak nego mi bude zao da ga koristim koliko se ugreje ... Je l to normalno za ovaj telefon? Ovo mi prvi ajfon mislio sam da bar oni nemaju problem sa tako nekim malim stvarima
 
Ja ne znam, ne pratim twitch. Za YT ti mogu reći da ne greje uopšte.
 
Nazad
Vrh Dno