Šta je novo?

iPhone 11

i vise je nego ocigledno sta su ove godine uradili ako malo bolje pogledas ponudu.
apple polako postaje servis kompanija i za 699$ koliko kosta novi iphone 11 (koji je po meni bestbuy) dobijas i 12 mjeseci free apple tv+.
na taj nacin ce da pokupe ogroman broj novih korisnika koji se sa iphona tesko mogu skinuti i preci na drugi uredjaj, ali ce da ostane 4,99$ mjesecna pretplata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da naravno da sam preorderovao...medjutim bar sam skulirao pro i uzeo 11 128GB, kao neko normalnije resenje, a i manji je. Apple tv+ je taman bonus, ali sad me zanima nesto drugo. Jel ios 13 izlazi za starije modele 19 ono kao u ponoc po lokalnom vremenu ili kako? Glupa je situacija treba neko da pokupi telefon a ja bih voleo da uradim bekap sa ios 13 pa da mi posle sve lepo sleti na novi telefon?
 
Možeš pretplatu prekinuti nakon isteka 12 meseci kako sam razumeo ja. Ne bi apple uradio drugacije. Ove godine ja ne prelazim na novi model, kamera mi ne igra glavnu ulogu a ostalo nece biti drugacije tako da ostajem na iphone 8 plus i Xr. Meni i više nego dovoljni. Mora da priznam da nisam primetio da mi ne cuva aplikacije u ram-u, obicno su sve tu i nikad ih ne gasim. Ali ipak mozda drugacije koristim telefon od onih rekose da imaju problem sa RAM-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da naravno da sam preorderovao...medjutim bar sam skulirao pro i uzeo 11 128GB, kao neko normalnije resenje, a i manji je. Apple tv+ je taman bonus, ali sad me zanima nesto drugo. Jel ios 13 izlazi za starije modele 19 ono kao u ponoc po lokalnom vremenu ili kako? Glupa je situacija treba neko da pokupi telefon a ja bih voleo da uradim bekap sa ios 13 pa da mi posle sve lepo sleti na novi telefon?

19.09. Izlazi , obicno to bude oko 19:00 koliko se secam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je neki touch response , nema veze sa refresh rate-om ekrana

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To 120Hz je neka druga stvar, to je osetljivost touch screen- a. Kasnim, već covek odgovorio. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene samo zanima dal ce taj apple tv+ da sljaka kod nas. Evo pustili disney+ ja hteo da im dam pare oni meni your country is not supported :)
Slicno moze za tv+ da bude, obzirom da mi kao zemlja ne postojimo kod njih.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
 
Da naravno da sam preorderovao...medjutim bar sam skulirao pro i uzeo 11 128GB, kao neko normalnije resenje, a i manji je. Apple tv+ je taman bonus, ali sad me zanima nesto drugo. Jel ios 13 izlazi za starije modele 19 ono kao u ponoc po lokalnom vremenu ili kako? Glupa je situacija treba neko da pokupi telefon a ja bih voleo da uradim bekap sa ios 13 pa da mi posle sve lepo sleti na novi telefon?

Uvek možeš da staviš Betu, bekapuješ, i onda novi.
 
Uradis backup na 12.4.1 i vratis restore na 13. Mozes na noviju verziju da vratis backup uvek.


Sent from my iPhone XR using Tapatalk
 
Mene samo zanima dal ce taj apple tv+ da sljaka kod nas. Evo pustili disney+ ja hteo da im dam pare oni meni your country is not supported :)
Slicno moze za tv+ da bude, obzirom da mi kao zemlja ne postojimo kod njih.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Na US nalogu hoće, kao što rade i Apple Music i drugi servisi koji zvanično nisu podržani...
 
Uradis backup na 12.4.1 i vratis restore na 13. Mozes na noviju verziju da vratis backup uvek.


Sent from my iPhone XR using Tapatalk

Aha ja sam obavezno mora da bude ista verzija...sad kad citam tvoj post onda ima logike
 
Svi učesnici offtopica i flejmovanja su dobili poene. Samo nastavite. :)
 
Stigle prve cene na KP :) po tradiciji, za starlete i fudbalere :)

8e538abddd878a98879ffe8195cca926.jpg
 
Stigao i kejs

Screenshot_20190916-225815_1jh.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Au brate...ja platih 128GB oko 793 eur kad se preracuna. Prvii put u zivotu uradio sam trade in direktno preko Apple, nije toliko lose koga mrzi da prodaje. Naravno na oglasima moze da se dobije malo vise, ali ovo je kulturiska, donose ti nov telefon kuci u petak kad se zvanicno i pojavi u radnji a ne moras da cekas i kutiju i sve da spakujes stari...
 
2K Evra? Ludilo mozga. :lupko:
 
ovo se gore neko izlupeta’ sa cijenama

treba neko da mu naruci iphone 11 512gb
da crkne kad vidi da ga ni apple nije proizveo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Au brate...ja platih 128GB oko 793 eur kad se preracuna. Prvii put u zivotu uradio sam trade in direktno preko Apple, nije toliko lose koga mrzi da prodaje. Naravno na oglasima moze da se dobije malo vise, ali ovo je kulturiska, donose ti nov telefon kuci u petak kad se zvanicno i pojavi u radnji a ne moras da cekas i kutiju i sve da spakujes stari...

jel mozes da nam kazes kako ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji model si uzeo a koji dao?


Sent from my iPhone using Tapatalk

jel mozes da nam kazes kako ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa kapiram da zavisi od zemlje do zemlje, u Singapuru je uvek bilo blesavih stvari, zena je pre par meseci dobila IP7 iz cista mira, obnavljala je ugovor i otisli da popisemo uz neki popust na net i trte mrte kad kao hocete i telefon usput besplatno :)

Uglavnom dao sam IP X vec dosta star, a uzeo IP 11 128GB. Sve se radi preko sajta, dobijes mail ostavis podatke pa dalje polako. Navodno oni salju kutiju u koju samo treba da spakujes stari telefon i dobijas povracaj novca na racun u banci. Odgovoris prvo na par pitanja o stanju telefona i daju procenu. Iskreno sigurno moze da se dobije vise preko oglasa, ali ovaj put nije mi vredelo cimanja... izaci ce me na kraju 50 SGD mesecno u 12 meseci telefon...to je solidno malo ovde, sta znam pivo u kaficu je 10 SGD, pica 24...

https://www.apple.com/shop/trade-in
 
Izvinjavam se na pitanju, ako je lično, ali kolika ti je pretplata za uslugu? Nešto što bi mogli da uporedimo s našim, recimo MTS ili VIP.
 
Do sada je uvek bilo sredinom/krajem oktobra, ne vidim razlog zašto bi ove godine bilo drugačije.
 
Nažalost, tako je. Prilično smo malo i nebitno tržište i samim tim jako nisko na listi prioriteta kad su novi proizvodi u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno