Šta je novo?

iPhone 11

Zao mi je što ga nisam napušio posle ovakvog odgovora.
 
Zao mi je što ga nisam napušio posle ovakvog odgovora.

Drug, bez ljutnje, ali tvoja prva recenica tj pitanje je kriminalno. U rangu Facebook komentara na PA. Dugo sam na KP, nikada nisam tako započeo interesovanje za neku robu, a opet, ako mi neko samo tako bupne poruku kao ti ovome, ne odgovorim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim kod jednog lika iz NS da za svaki iPhone okači imei na KP, da ljudi mogu proveriti šta ih zanima.
 
Drug, bez ljutnje, ali tvoja prva recenica tj pitanje je kriminalno. U rangu Facebook komentara na PA. Dugo sam na KP, nikada nisam tako započeo interesovanje za neku robu, a opet, ako mi neko samo tako bupne poruku kao ti ovome, ne odgovorim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I ja sam dugo, imam samo par pozitivnih, sve su zbog kupovine, preprodajom se ne bavim.Moguce da gresim u komunikaciji, kao da on meni treba da pokloni telefon pa nisam bio dovoljno ljubazan.Uglavnom, ako je sve regularno zasto je problem dati imei broj.
 
Daj mi link ka oglasu, da probam ja da ga dobijem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je u ovom momentu isplativa kupovina 11 pro 64gb umesto 12 128gb, posto je nikako nemaju u vipu...
Sa 11 pro ide punjac i sluske ali manji prostor, kao bolja baterija. Da li bi se manjak prostora mogao nadomestiti placanjem cloud prostora apple-u pa da telefon bude funkcionalan narednih par godina... Nisam nikakav zahtevan korisnik, niti igram igrice niti snimam neke videe ne znam kolike... Poneka slika i video tu i tamo uglavnom sa odmora...

Huawei P30
 
Sto se prostora tice ja ne vidim tu neki problem. Godinama uzimam 64GB modele i koristim iCloud za celu porodicu. Mislim da je sasvim ok.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
A i icloud nije skup uopste, npr. 124 din je mesecno za 50GB, 389 din je za 200GB i moze da se deli sa celom porodicom i 2TB je 1244 din ( ovo su prevedene cene sa hrvatskih kuna u dinare )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je u ovom momentu isplativa kupovina 11 pro 64gb umesto 12 128gb, posto je nikako nemaju u vipu...
Sa 11 pro ide punjac i sluske ali manji prostor, kao bolja baterija. Da li bi se manjak prostora mogao nadomestiti placanjem cloud prostora apple-u pa da telefon bude funkcionalan narednih par godina... Nisam nikakav zahtevan korisnik, niti igram igrice niti snimam neke videe ne znam kolike... Poneka slika i video tu i tamo uglavnom sa odmora...

Huawei P30

I 11 pro ima bolju bateriju i na papiru i u praksi, koliko sam video, jedino ako se ne spremas za 5G pa da ti treba 12 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se recimo dvoumio izmedju 12 128gb ili 11 pro 256 i na kraju uzeo 11 pro za 850e vakum pakovanje sa vip garancijom. Cekao sam da se pojavi dobra ponuda, s obzirom da mi night mode na svim kamerama i 5g nisu potrebni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baterija mi je jedan od prioriteta... Prelazim sa p30, a huawei me je bas razmazio po pitanju baterije...

Huawei P30
 
Neces se pokajati sa 11 pro. Dan i po, bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem sa 4g mts mrezo
. Naime devojka ima 11 i nikada ne hvata 4g signal ni u kuci ni vani. U podesavanjima je cekirala ali stalno 3g ili E. S obzirom da je imala dosta staru karticu, mislili smo da je zbog toga, pa su joj u Mts dali novu karticu, medjutim problem je i dalje tu. Ukucani takodje imaju mts kartice i nemaju problem sa signalom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa 4g mts mrezo
. Naime devojka ima 11 i nikada ne hvata 4g signal ni u kuci ni vani. U podesavanjima je cekirala ali stalno 3g ili E. S obzirom da je imala dosta staru karticu, mislili smo da je zbog toga, pa su joj u Mts dali novu karticu, medjutim problem je i dalje tu. Ukucani takodje imaju mts kartice i nemaju problem sa signalom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li je kojim slucajem prepaid? Isti problem sam imao sa jednim brojem na mts. Menjanje kartice nije pomoglo. Na kraju sam prebacio broj na vip i to je bilo to.
 
Da li je neko imao problem sa 4g mts mrezo
. Naime devojka ima 11 i nikada ne hvata 4g signal ni u kuci ni vani. U podesavanjima je cekirala ali stalno 3g ili E. S obzirom da je imala dosta staru karticu, mislili smo da je zbog toga, pa su joj u Mts dali novu karticu, medjutim problem je i dalje tu. Ukucani takodje imaju mts kartice i nemaju problem sa signalom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukoliko je prepaid ni ne moze da ima 4G uopste jer su prepaid kartice za sad 3G only.

Ako je postpaid, zamenili ste karticu koja nije bila 4G verovatno, ali nisu joj aktivirali 4G kod njih u sistemu onda. Probajte nazovite 0800/100100 ili idite do poslovnice pa proverite da li je omogucen 4G


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Situacija sa telenorom je bila da se iz app aktivira 4g... kod ovih verv ima nesto slicno..
 
Ma ima 11ku devojka, nije sigurno prepaid. Ne daju ljudi 1000e za telefon, a koriste prepaid.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Postpaid je. Probali smo sa resetom mreznih podesavanj isto nista

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj tvoju karticu, pa ako je isto pravo u servis na reklamaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ukoliko je prepaid ni ne moze da ima 4G uopste jer su prepaid kartice za sad 3G only.

Ako je postpaid, zamenili ste karticu koja nije bila 4G verovatno, ali nisu joj aktivirali 4G kod njih u sistemu onda. Probajte nazovite 0800/100100 ili idite do poslovnice pa proverite da li je omogucen 4G


Sent from my iPhone using Tapatalk

Devojka je otisla do Mts i aktivirali su joj 4g. Hvala vam puno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam sa 11 veoma razocaran sto se tice zvuka na zvucnicima kao da su 10x iza xs bass je smesan naspram xs jedino sto je 11 glasniji ali i piskaviji ujedno u losiji za usi.... ois kod kamere kao da je bolji kod xs.
 
a4e1a98864d53ecf050721328ede5b41.jpg

0f5e02acf7095d60ddb7e7db97ed0c7e.jpg



Juce sam imao 8h SOT-a sa iskljucenim dark modom, ova svijetla mi zanimljiva trenutno. 50% wifi-50% LTE.
Jutros 30 minuta Youtube, malo drustvene mreze( ukupno 49 min sot) i evo tek sad 99%. 11pro u pitanju, odusevljen sam sta su uradili sa baterijom i ovim 14.3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigao je 14.4, da li je neko probao i da li i dalje ima battery leak issue?
 
Je l prešao neko sa androida na 11 ili 11 pro i sa kojeg? Kakva je baterija na ta dva? Prešo bih sa p30pro koji ima woooow bateriju
 
Ja sam sa Xiaomi Mi Max 3 koji je bog baterije presao na 11PM. Baterija je naravno osetno slabija jer je MiMax imao po 10+h pravog SOT a ne ovo sto kao računa iPhone ili ljudi koji upale airplane mode i kazu jao vidi traje mi telefon dva dana. Realno 6h aktivne upotrebe telefona mozes izvuci i da zavrsis na 20% baterije.
 
Bravo, super procena. Kod mene na oko 6 sati sota, ostane oko 30%. Mada zavisi i na sta je utroseno tih 6 sati, ako je clash royal to je znatno krace :)
 
Nazad
Vrh Dno