Šta je novo?

iPhone 11

Koristim od beta 1.. Ali meni od bitnih stvari ništa nije novo. Osim što je email app stabilnija nego što je bila


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel ima neko problema sa gboard? Radi par sekundi, trepne jednom i onda nestane i pojavi se fabricka...
Inace imam problema sa tastaturama, cesto ne izadje nijedna, izludi me bas kad mi treba
 
Ljudi, moram pitati ovde jer stvarno ne znam kako ovo da guglam na netu.
Dakle, nesto sam verovatno kliknuo, ali radi se o kameri.
Dakle kada je telefon zakljucan i kad idem na kamericu u donjem desnom uglu, nakon otvaranja prikazuje mi kameru samo na pola ekrana i to rotiranu za 90 stepeni. Donji deo ekrana je crn.

Kada regularno otvorim kameru kroz aplikaciju, prikaze on sliku preko celog ekrana, ali prevlacenje da zatvorim app nije od dole na gore nego sa leva na desno,,,Znate li gde sam klikno i sta sam promenio i kako da vratim na regularno stanje.

Hvala unapred
 
Kliknes Volume plus potom minus potom siri slide iskljuci pa ukljuci
 
Ne kontam ove korake, sta je siri slide,,, i u kom trenutku Volume plus potom minus...Otkljucan ili zakljucan fon

Hvala Igore
 
Orkljucaj tel, pritisnes prvo volume plus potom minus potom “bivse power” dugme iliti siri (veliko dugme sa desne strane telefona)
 
Izvini, probam tu kombinaciju ne desava se nista...Ovo rotiranje je samo u kameri, sve druge aplikacije su OK..
Dakle, samo kameru zatvaram sa leva na desno, a sve ostale app od dole na gore..
Kada stisnem tu kombinaciju nista mi se ne desava, eventualno pojavi ektan za gasenje telefona...mozes li mi reci sta sam to uradio pa da tako izguglujem ili link mozda
Hvala jos jednom
 
Igore, probao sam nekoliko puta volume up, volume down, i onda Siri dugme ali malo duze, ugasio pa upalio fon i sad je ok.
Ova opcija koliko sam ispratio je force restart...
Hvala na pomoci.
Cak sam sad odgledao na YT, ni ja nisam uradio dobro jer sam treba da drzim Siri dugme sve dok se apple logo ne pojavi a ja sam prevukao slajder pa ugasio tel..
U svakom slucaju radi a i sad znam kako ide force restart...
 
Poslednja izmena:
Ovo sto sam ja rekao je obicno gasenje i to resava problem :)
 
:) da,

Ja pristupio problemu ko da saljem raketu na mesec :)
 
Azurirao sam na 13.4 pa kaki bude. Zato sam i uzeo ajfon, a ne da se ceka pola godine kao kod Samsunga. Na prvi pogled, telefon mi dosta brze otvara aplikacije. Nekako je sve brze, cak i kucanje poruke. Mislio sam da umisljam, pa vidim nakon beta verzija da je to stvarno tako.
Jedinu zamjerku sam imao na wifi, ne moze izvuci preko 50 Mbps, sada sa azuriranjem modema ide nekada preko 85/65, vidjecu na lte. Tu je Samsung ipak bio bolji. Moze biti da je i ruter ocajan, citao sam da ljudi prave samo 5ghz mrezu tu bude dosta bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Brzina wi-fi na telefonu je indikator da ti nešto nije u redu sa ruterom/AP. Probaj na još nekom mestu na 5GHz.
 
To sam i ja mislio. Ali na android uredjajima, na pcu i na ps4 je normalna wifi brzina, cak ide i preko 100/50, oko 110/70. Ima li neka app na iosu slicna wifi analyzeru na androidu (gdje vidim sve wifi oko mene i na kojem su kanalu) pa da pokusam sa drugim kanalom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema, Apple je odavno ukinuo API koji je neophodan za rad Wifi analyzer aplikacija. Analiziraj na nekom androidu pa menjaj kanale ali svakako probaj na drugom wifi uređaju.
 
Baterija je ista kao i prije. Koristen samo wifi u oba slucaja. (Izolacija [emoji23][emoji2957])

IOS 13.2.3

7487ab05ae3ea8adee3bb0382f11fec9.jpg


2f0e4896acfb515ad6ad60eec4d5087b.jpg

67965c850199484fa850ca68d052e800.jpg



IOS 13.4 prvo punjenje (ukupan sot minus 55 min koristenja poslije ponoci, nekih 7:45 min)

3e9c13adfeb98a49284307613b520bf8.jpg

bbf4ceb2aaf98ac91efc6cc49a05facb.jpg

3e49066a74d293bd73128e3cd560facf.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma cim od jutra do ponoci redovno izgura sa 30+%, sve je jasno. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bravo za mts [emoji847] jedino sto tamo nema telefona [emoji1] dobijes recimo iphone 11 tek kada izadje iphone 12 [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A da li je neko upucen, jel ima ikakve razlike izmedju svih onih prodajnih mesta po mobilnom svetu? Samo znam za neku matoru pricu jos kad je izasao 6s, da je neko kupio telefon i ispostavilo se da je za korejsko trziste, i da je imao neke tripove zbog toga, tipa ne moze da se ugasi zvuk na kameri, itd. Ovako, koliko vidim, jeftiniji su ~15k od mts-a, nije malo.
 
Pa biraj po modelu trziste ... emirati nemaju facetime npr samo modele proveri i to je to
 
Da gledao sam to za modele, samo sam ovo nasao

Model number: A2111 (Canada, United States), A2223 (China mainland, Hong Kong, Macao), A2221 (other countries and regions)

Znaci da jurim model A2111?
 
Ne nego 2221


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brži fon osetno na 13.4 :) sad je to lako videti i osetiti kad nam je stalno u ruksma :p
 
Jel nekim updatom iphone 11 dobio night mode za selfie kameru, ili je to ostalo rezervisano za pro modele?

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja na 11pro nemam night na selfie... [emoji848]
Rekao bih da ga niko nema [emoji1744]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema night moda na selfi kameri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija ubija na 13.4, 4h sot, 73%. 2 igre, yt oko 3h i ostale app.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno