Šta je novo?

iPhone 11

Swipe stvarno ne radi na svim aplikacijama. Malo ih je ali ima gde ne radi. A sto neko pomenu veci je problem sto je dosta tastera postavljeno gore pa nekad mora da se koristi sa dve ruke.
 
I ja isto, ako mislis na swipe na dole da se spusti ekran do pola :) Samo sto cesto pritisnem nesto sto ne zelim dok radim swipe. Kao da moraju malo da dorade to.

Kako se Chrome lepo setio da pre par meseci spusti sve komande i search traku na donju stranu ekrana.
 
Prstom na dole predjes preko one crtice koju klizas na gore kad izlazis iz app
 
Sluzi da ti spusti gornji deo displeja

How do you enter Reachability mode on iPhone 11 and 11 Pro!

Unlike the other gestures, you do need to set it up first.

Launch Settings from the Home screen.
Tap on General.
Tap on Accessibility.
Toggle Reachability to On.
Once set up:

Touch your finger to the gesture area at the very bottom of the iPhone 11 display.
Swipe down.

Imas ovde da procitas i jos nekoliko saveta koji znace onima koji nisu koristili iPhone i ranije iOS verzije.


https://www.imore.com/iphone-11-secret-gesture-button-shortcuts
 
Kapiram da ovo što ću pitati ne može bez jailbrake-a, samo me zanima da li postoje te opcije na jailbrake-ovanom telefonu? :d
Da li postoji neka opcija da može swipe back sa desne strane da bude?
I da li može da se podesi da face id nakon prepoznavanja lica odmah ide na home, da ne treba swipe?
Isto pitanje da li postoji neki AOD da prikazuje obaveštenja?
I da li radi normalno transfer fajlova na PC bez iTunes-a ili nekih naknadno instaliranih programa?
Da li može na tastaturi da se namesti da postoji red sa brojevima iznad slova?
Da li postoji neki funkcionalan split screen i picture in picture za jutub npr?
 
A da ukucas u search Reachabillity??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, ja cu morati opet da pitam, kako je moguce da Iphone 11 prilikom klasicnog prebacivanja slika pogotovo videa na komp putem usb kabla to ne moze da u radi i da ta komunikacija pukne. Da li mozete da mi kazete najpouzdaniji nacin da prebacim slike a pogotovo vece video fajlove na komp?

Hvala unapred,
Zanm da sam na ovu temu pitao i pre mesec dana ali molba za pomoc :)

Imao isti problem, sa 3utools sam rešio problem. Neko mi na na forumu predložio to i uspeo sam sve, čak i razvrstava po nekim fodlerima.
 
Jel neko primetio na ip11 max da ako je iskljucena automatic bright. na izrazito jakom-direktnom suncu da telefon i dalje menja osvetljenje?ne posedujem ip11pro max ali bih presao ako mi neko potvrdi da se ni u kom scenariju ne menja svetlina ekrana na Manuel modu,hvala
 
Ne menja se menjaju se boje iliti true tone... i to mozes iskljuciti.

True tone ti je u settings/ display

A brightness je u settings/ accessibility / display and txt skroz dole brightness
 
Poslednja izmena:
Mozda su pomesali sa truetone... true tone kada vrati na belu pozadinu kao da se osvetli malo... meni je true tone najjaca stavka kod telefona :-D kad uzmem bilo koji tel bez true tona pa mi belo bukvalno bude isprano belo :-D mnogo ugonije koriscenje imam sa truetone fjom :-
 
Na modele mislim na (neke flagship androide) ,ako si koristio N10 jel mozes da uporedis jacinu/svetlinu ekrana na M modu?
 
Koristim tacno mesec dana 11 Pro Max pa rekoh red je i da napisem neki generalni utisak.
Definitivno najkompletniji uredjaj koji sam imao u poslednje vreme, mada nisam puno eksperimentisao sa drugim proizvodjacima.
U odnosu na prethodnu generaciju poboljsana kamera i baterija je po mom misljenju sve sto je nedostajalo.

Ove godine nek se promeni dizajn i bice pun pogodak. Tuzno je sto su potrebne tolike godine za napredak kod apple ali sta je tu je.

Trenutno sam najvise odusevljen brutalnom baterijom koja donosi oko 6.5H SOT na 4G (uz koriscenje prilicno neoptimizovanih aplikacija po pitanju baterije)

e1d0dfb6e4a9488584e495ece2b0b291.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mislim da je tebi jb ulepsao ugodjaj hahaha a povrh svega batt... kamera je top kod apple-a dugi niz godina :)
 
To zaboravih da pomenem. Preporodio sam se sa Jailbreakom na iOS 13.3
Sto se tice kamere, bio sam vrlo zadovoljan i sa onom na XS, ali novi night mode je digao to na visi nivo, a zahvaljujuci wide kameri mogu da se uhvate vrlo interesantni kadrovi. Nadam se da ce na njoj takodje malo poraditi, mada je ona prosecna kod vecina modela u low light uslovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Wide kamera je tu cisto radi fore. Nema fokusa, nocu nista od nje. Meni je najveca mana to sto prednja kamera nema autofokus. Tu bi malo mogli da porade.
 
Kojom metodom si uradio jailbrake? Hoću i ja na iPhone 7 da se poigram malo :).
 
Ja juce idradio jb na 11 pro max, posle sat vremena ga izbrisao i odradio restore telefona. Poslednji jb sam radio na 3gs modelu, tada je skoro sve bilo besplatno, a sada, em sve sto valja, sve se placa, a druga stvar, odmah mi ubaci panic logove za abnormalno resetovanje telefona, a telefon juce kupljen nov.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno