Šta je novo?

iPhone 11

Ako neko ima neku alternativu za neki low budget Wireless punjac sa KP, bilo bi lepo da podeli sa ostalima. :)
 
ima po maloprodajama nillkin i promate, koji su se pokazali ok
 
Pa nema neku realnu manu. Da kažemo da je mogao da bude lakši, manji notch, manje ivice... al to su sve dizajnerske stvari. Ovako ima bateriju koja je vrhunska, kamera takođe, brzina se nikad nije dovodila u pitanje... Ne znam da li ima neki na tržištu da mu stane na crtu po svim tačkama :)
Пих...због оваквих коментара зажалим што сам поручио ИП.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Vec nedelju dana koristim iPhone 11 128 GB, paralelno sa P20 Pro, pa da napisem par utisaka.

Telefon je stvarno odlican, lezanje u ruci, kvalitet izrade.

Fotke su mu super, najvise slikam u sumraku i sa manje svetla. Istovremeno sam iste motive slikao i sa P20 Pro, gde su mi slike za nijansu bolje u tim uslovima. Po dnevnom svetlu se razlika i ne primecuje.

Problem koji imam je velicina teksta.

Podesio sam tekst na malo veci font u Display settings, igrao se i sa accessibility isto, medjutim ne uspevam da ubodem odgovarajuci.

Naime, u Tapatalku, BBC i slicnim aplikacijama, da bi tekst bio po meri, moram dosta da ga povecam. Ali posledica je da kada udjem u sistemske aplikacije, tipa Mail, Setings i sl, tekst je ogroman.

Kada ga namestim da u tim aplikacijama bude OK, onda je u ovim drugim premali.

Inace za punjenje sam dobio USB C to Ligtning mali adapter, pa ne moram da secam kablove.

Inace ne provaljujem kako da posaljem bluetoothom slike sa iPhonea na Android. Mail i sl mi nije prakticno resenje.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Ja ne znam gde si ti video sa može sa iphona na android nešto preko bt da se šalje?! ;) Uživaj sa novom igračkom i da te služi!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Radi se o modelu promax 64gb. Posle poslednjeg update desava mi se cesto da 4g mreza zabode posle razgovora i da nemam net dok ne ugasim data pa ponovo ukljucim? Da li se jos nekom desava i ima li nacina da se to sredi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Softverske je prirode i obično se taj problem javlja kod MTS-a. Srediće se posle nekog update-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na Telenoru nemam taj problem. Rekao bi da puno brze radi rollover nego sto mi je radio XS Max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tražim drugi punjač za iphone 11 pro, da li ima neki provereni dobavljač gde bih mogao da uzmem originalni punjač sa kablom za manje novca?
 
Danas sam imao vatreno krštenje - pao Pro Max leđima na štampani beton, sa oko metar i po visine. Ne nosim case, samo ima tempered glass na ekranu.

Da kucnem u drvo, nema ni ogrebotine od pada...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Majku mu ne radi mi ono “pametno punjenje”. Lokacija upaljena (sve pod lokacijom sto treba je upaljeno). Upalim lokaciju prije spavanja, stavim telefon i nista. Pustim 4, 5 dana da nauci pattern i nista. Sad drzim lokaciju upaljenu konstantno pa cu vidjeti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako svake noci stavljas tel oko 12-1 i skidas oko 6 svaki dan naucice kokacija mu nije bitna
 
Itekako mu je bitna lokacija. Smart charging radi samo na lokacijama gde telefon najčešće "boravi" dok se puni. Drugi uslov je da se stavlja i skida sa punjenja u isto vreme.
 
Kod mene je sve on i ne radi uopste jer ga nikd ne skidan u isto vreme dok otac kojem sam iskljucio lokaciju radi mu smart charge :)
 
Ne radi ni kod mene jer radim različite smene i samo jednom mi se desilo da mi iskoči notifkacija da je smart charging aktiviran. U svakom slučaju jako dobro se sećam da je pisalo u nekoj dokumentaciji da ne radi na svim lokacijama već samo na onima gde telefon najviše boravi kad se puni.
 
Pa ja eto gasim oko 11-11:30 navece i ustajem u 6:15. Pokusao samo prije spavanja paliti i nista. Sad drzim stalno, pa cemo vidjeti. Ma da mi je prije 13.4 radilo, uspio sam jednom mislim [emoji23]
Punim uvijek na istoj lokaciji, isto mjesto, svaku noc (i kad je na 50, 60%).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obično mu treba par nedelja da ukapira pattern. Ne znam zašto je toliko izbirljiv, 99% ljudi će da navije alarm za ujutru i samo na osnovu toga može da izvali kad i kako da se napuni, a da ne pričamo o svemu ostalom...
 
U istyle opasan popust na iphone 11 [emoji23][emoji23] sa 110.200 na 110.000 [emoji23][emoji23][emoji23]
72c3fd7897667b11f983750ee12e872b.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ovo vec vredja inteligenciju.
 
Rekao bih da je neka greska na samom sajtu prilikom izmene cena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reako bih da su oni ozbiljna firma. Not :D
 
Malopre mi se toliko ugrejao fon da nisam mogao da ga držim u ruci. Ostavim ga na stolu zaključanog, ono isto, ne hladi se uopšte. Tek kad sam pobrisao sve aplikacije iz memorije počeo je da se hladi. Izvukao mi je 30 posto baterije za 20 min.
I takođe desilo mi se dva puta da mi baguje osvetljenje. Ne reaguje na slajder već sam odjednom promeni iz tamnog u svetlo. Ne onako neprimetno kao što je normalno nego odjednom i vidi se da je nenormalan prelaz.

Jel zna neko o čemu se radi? Iphone 11
 
Ios 13 mu je :) pun bugova klasika i meni se desilo na x to svojevremeno na ios 13..
 
Kako na ajfonu 11 dodati još jedan email nalog na istom serveru i kako dodati gmail nalog?
Odem na Email, dole "dodaj sanduče" ili nešto slično piše i kad tu uđem traži da upišem ime i ispod toga je neka opcija koju kad izaberem dobijem ime već kreiranog naloga, nema ništa drugo a ni gmail ne mogu nigde da nađem! Dok nije bilo nijednog naloga postojale su opcije google, yahoo isl ali kad se izabere google ništa se nije dešavalo...
Direktor opet uzeo ovaj piece of hardvare i meni uvalio setup...:mad:
 
Settings>Passwords & Accounts>Add Account
 
Поново су доступни ајфонови у МТСу.

OnePlus 7T
 
Može li neka preporuka za staklo koje se može nabaviti kod nas u prodavnicama ili na oglasima za ip11?
 
Nazad
Vrh Dno