Šta je novo?

iPhone 11

Uzeću tu ili običan zeleni Pathfinder čim bude na stanju u NS. Trenutno koristim Otterbox Symmetry i nije loša maska, jedino što sam jedva ugurao telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možeš da poručiš i direktno sa UAG sajta, ako si voljan da je sačekaš...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Uzeću tu ili običan zeleni Pathfinder čim bude na stanju u NS. Trenutno koristim Otterbox Symmetry i nije loša maska, jedino što sam jedva ugurao telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spremi se da vadjenje telefona bude pakao sa UAG jer ga nerealno dobro uhvati
 
Kakve su to uag zastite, treba mi neka koliko toliko efikasna zastita za ip 11, a opet da nije neka gabaritna, nego nesto da ima stila bar malo
 
Spremi se da vadjenje telefona bude pakao sa UAG jer ga nerealno dobro uhvati ������
Pa šta ima da vadi...stavi i ne misli [emoji56][emoji2960]
Kakve su to uag zastite, treba mi neka koliko toliko efikasna zastita za ip 11, a opet da nije neka gabaritna, nego nesto da ima stila bar malo
To nije ono što tražiš...mada lako možeš na youtube ili google

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
npr od dzepa une sitna prljavstina da se uvuce kod zastotnog stakla pa vadim na par dana i ocistim jer se na crnom fonu to itekako vidi
 
Već je pakao vađenje sa otterboxom, stiglo mi staklo pa sam morao vaditi telefon da ga zalepim.Preterano usko, čak mi je u uglu maske popucala plastika unutra jer je moraš iskriviti da bi ubacio/izvadio tel..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja znam da sam kompletno late to the party, ali moram da podelim svoje oduševljenje - uzeo sam juče iphone 11 pro i zamenio X.
U ovom trenutku imam još 64% baterije, dok sam sa X već bio na punjaču ili ispod 20%.

Pritom sam vratio backup, nisam clean install. Jednostavno sam oduševljen šta su uradili.
 
Ja se bas mucim sa 11 pro. Do deset sam na deset %, a bio sam na 25-30% ranije
5:22 mi je danas screen on, 3:07 screen off
Na 12% sam.
 
Ja sam prezadovoljan baterijom i na 13 i na 14, doduše dolazim sa Samsunga :) Elem, kod mene je ovakva situacija + oko sat i po dva razgovora:

981e2ebf757e94de3baac83735254567.jpg

86d338739196aa6eb1a89f9772782676.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li ko iskustva sa Spigen staklima? Tacnije ez tr fit, a vidim na ebay ima i ez tr fit antibacterial (glupost neka), ali recenzije gore nego za ez tr fit. Ne znam zasto...
 
Kakve su to uag zastite, treba mi neka koliko toliko efikasna zastita za ip 11, a opet da nije neka gabaritna, nego nesto da ima stila bar malo

Ja sam kupio elago za SE i 11. Dosta dobro pase, ali i povecava gabarite telefona, ne kao te pancir zastite, ali opet.
 
ja moram da zamenim zastitno staklo jer je kontakt na ekranu horor pogotovo na coskovima tj krajevima istog. Dajte savet za neke decent screen protectore
 
ja moram da zamenim zastitno staklo jer je kontakt na ekranu horor pogotovo na coskovima tj krajevima istog. Dajte savet za neke decent screen protectore

Nillkin 3D CP+ Max, koristio sam ga na XS Maxu i bilo je odlično, neprimetno, jedino nije odgovaralo sa svakom maskom.
Sad na 11 Pro Max imam neko Proda Shark Series i nije loše, samo mi izgleda kao da je svojim crnim okvirima prekrilo oko 1mm ekrana, tako da ne preporučujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Spigen ez tr fit ako imas mogucnost uzimaj. Nilkin sam ganjao za s10 plus i 90% komentara je da puca brzo, na najlakse udarce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ekipo, danas naleteo na ip 11 pro max 256gb vakum..Tako da evo, jos uvek ne mogu da poverujem da sam presao sa note 10+.... elem, nemam bas neku garanciju osim obicnig racuna, ne znam kolko je zapravo ostvarliiva ako bude zatrebala :) za sad mi se ne svidja haha ali eto ubedicu sebe nekako il ce da leti .. jel neko zna da li svaki adapter onaj za 3.5mm radi? I da l stabljati staklo? Ili foliju? Ili nijedno? Do sad nisam nosio nikad nista na ekranu, case je vec dobio neki gumeni
 
Imas garanciju od godinu dana svakako, od dana aktivacije. Ako je kupljen u Srbiji sa racunom imas dve godine.
Velika vecina stavlja staklo. Ja godinama koristim Nillkin CP+.
Adapter ces morati da probas :)
 
Obavezno stavi staklo, posto se ekran nevjerovatno lako grebe na 11 pro/pro max, ne znam za 11. Meni su se pojavile mikro ogrebotine nakon 5 dana, iako sam pazio gdje stavljam telefon, posebna pregrada, itd. Onda vidim na netu, da se 99% ljudi zali na isto. Dok nazad ne moras nista stavljati ako si od onih kojima ne ispada telefon, jer je veoma tesko ogrebati telefon ili nadjes mat ili clear foliju na aliexpressu-u.
 
Imas garanciju od godinu dana svakako, od dana aktivacije. Ako je kupljen u Srbiji sa racunom imas dve godine.
Velika vecina stavlja staklo. Ja godinama koristim Nillkin CP+.
Adapter ces morati da probas :)
Da ima i racun.Je l ima negde kod nas da se nadje ovo staklo? Ili moram sa ebay-a/allii? I jos jedno pitanje, da l mogu da podesim onako da ne brisem celu rec, nego ako sam pogresio jedno slovo stisnem tu obrisem i ispravim? Ovako nikako ne mogu da upadnem u sredinu neke reci, sam mi oznaci celu rec i to mi ide na zivce :D

EDIT; nasao u podesavanja testature :D :D

Obavezno stavi staklo, posto se ekran nevjerovatno lako grebe na 11 pro/pro max, ne znam za 11. Meni su se pojavile mikro ogrebotine nakon 5 dana, iako sam pazio gdje stavljam telefon, posebna pregrada, itd. Onda vidim na netu, da se 99% ljudi zali na isto. Dok nazad ne moras nista stavljati ako si od onih kojima ne ispada telefon, jer je veoma tesko ogrebati telefon ili nadjes mat ili clear foliju na aliexpressu-u.

Ja sam 1.5god imao Note 9 bez stakla, note 10+ takodje, ali nije bilo tolko ogrebotina... moracu da vidim onda da stavil nesto...pozadi silikonska cuva, a i dosta pazim telefone generalno
 
Poslednja izmena:
I jos jedno pitanje, da l mogu da podesim onako da ne brisem celu rec, nego ako sam pogresio jedno slovo stisnem tu obrisem i ispravim? Ovako nikako ne mogu da upadnem u sredinu neke reci, sam mi oznaci celu rec i to mi ide na zivce :D

Pritisnes dugo space dugme i dobijes lebdeci kursor koji mozes da mrdas gde god hoces u text boxu i namestas gde si pogresio da radis backspace/correct
 
YT mozes samo preko Safarija za sada dok ne izadje update za app.
 
Ne moze ni preko safarija. Moglo je prvog dana update-a na ios 14. Onemogucili su i to... I kad se pokusa normalno preko safarija i request desktop website. Na 4k 60 fps najveca rezolucija je 720p i nema PIP.
Nek provjere i ostali, bas me zanima, ali mislim da ne grijesim.

A neces to docekati za yt u pozadini, za to postoji premium i mislim da ce tako i ostati. Meni jedino sto nedostaje jeste YT Vanced sa androida.
 
Samo da javim da je ovaj cercube okej...malo je komplikovana instalacija ali je okej
 
Kako sa androida prebaciti na iphone. Al da prebacim na racunar pa na iphone. Jer ce se prodati android pa kupiti iphone?

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno