Šta je novo?

iPhone 11

Prije dva dana sam presao na 11 Pro Max i nikako da se naviknem na ovaj ekran, oci me zabole poslije nekog vremena + blagi bol u ceonom dijelu. Ne znam sad da li je do pwm-a ili je samo sistem shock poslije iPhone 8 i iPhone 5ice kojeg sam koristio zadnjih nekoliko mjeseci...
P.S. Ovakav color shift nikad nisam vidio da skupljem uredjaju, blag je ali opet mi je to prilicno nevjerovatno za takvu kompaniju i flagship model.
 
Tru tone display ti uključen?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Testiraj, pa ostavi šta ti više prija. Ja mixujem :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajde pokusaj kao sa slike accessibility - display&text size - color filters. I meni je sa true tone i bez bilo ocajno, ovako koristim 6 mjeseci i lakse mi je nekako.

759bbb635117c96195b64a1e7e76e7fc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Auuuu, prabao sad ovo tvoje i svaka ti cast ako mozes u to gledati[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau* stvar navike, u ono zutilo ne mogu, nisam navikao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije žutilo kad zagasiš true tone.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni je ugasen i ok mi je ekran, nemam zamerki. Rucno podrsavam osvetljenost tako da si nadjem sta mi odgovara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan savet, jel se isplati preci sa 8 plus na 11 osnovnu verziju? I koja je razlika izmedju njih ako ima nesto drasticno
 
Trip@ drasticno kod iosa nema sta da bude. Najveca razlika je kamera koja je dosta unapredjena, i po meni lakoca upravljanja bez home dugmeta sto ne znaci da ce i tebi to biti ok.
 
Jedan savet, jel se isplati preci sa 8 plus na 11 osnovnu verziju? I koja je razlika izmedju njih ako ima nesto drasticno

Kamera, moderniji dizajn, veći ekran u manjem kućištu, jači zvučnici, jači čipset, bolja baterija... Dosta toga ima unapredjenog, naravno da se isplati preći. Sačekaj jos malo kada izadje 12ica bice manja cena 11ice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko problem da mu od juce ne radi pretraga i home na youtube aplikaciji? Takodje, nema mi ga na appstore, pa ne smem da obrisem jer necu moci da instaliram opet...
 
Radi sve kako treba. 13,6


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, prebacio sam na srb cim je moglo. Evo sad mi drugarica javlja da isto ne nalazi na appstore da skine yt, nov telefon...
Kakva glupost, ne znam sta muljaju oko toga, kao da smo tadzikistan...
 
Napravi drugi nalog na CRO. Odlogujes SRB store pa uloguj CRO, skini sta ti treba i vrati se na SRB. Trenutno je jedino resenje.

Napominjem ne menjas iCloud nego samo AppStore.

Prvi update trazice ti password sa CRO naloga i posle neces imati problema sa updateom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamenio samo zemlju i adresu u podesavanjima... vidim ima Yt na storu, obrisem moj i pokusam da skinem, kad ono prc... not valid, switch to Serbian store...
 
@avici_nik moras sa potpuno drugog naloga da skines aplikacije kojih nema na SRB store-u. Taj sto je na SRB ne diraj.

@smitrovic Nema jos uvek dosta toga, ali polako, biće svega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pored ostalih, problem prave i aplikacije koje podržavaju kupovinu unutar njih u dinarima.
Apple ne podržava kupovinu u domaćoj valuti, eto otuda problem sa pojedinim aplikacijama.
 
Zasto mi se menja format slike sa 16:9 na 4:3, i ukljucuje live mode svaki put kada udjem u kameru.
Zasto Preserve Settings ne cuva ono sto sam ja izabrao?
 
Podešavanja kamere koja se vrše kroz aplikaciju ostaju prisuta samo dok se ne ugasi aplikacija.
Ako želiš za stalno nešto da promeniš, moraćeš to da odradiš kroz podešavanja.
 
Zasto mi se menja format slike sa 16:9 na 4:3, i ukljucuje live mode svaki put kada udjem u kameru.
Zasto Preserve Settings ne cuva ono sto sam ja izabrao?

Trebalo bi da podesis u aplikaciji za kameru sta zelis, i sa preserve settings da radi tj da ostane kako si namestio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala to sam i uradio ukljuco preserve settings ali on opet vrati sliku na 4:3 defaultni format..sto je cudno ne znam ni kako se promenilo da staljo vraca na 4:3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene ostane na 16:9 sa preserve settings/camera mode.iOS 13.6.1
Koji ios imas?
 
Pazi, imam staru verziju 13.1.3 ali ne moze to biti valjda razlog da mi u samo jednom danu otkaze preserve settings funkcija na kameri i da me tako tera da upgrejdujem fon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa dizi na 13.6.1 nema problema nikakvih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno