Šta je novo?

iPhone 11

Original spigen prodaju u srbiji? Ili si narucio pa ti lepili u servisu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Original spigen prodaju u srbiji? Ili si narucio pa ti lepili u servisu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Videh slučajno kad je lik vadio iz kutije da je pisalo Spigen na njoj, inače ne bih ni znao.
 
Prva impresija o 11ici... koliko je samo prokleto veliki ovaj noč. Nema mesta za meni jako bitnu ikonu - DND. Nadam se da će na 12ici smanjiti i da će onda imati ponovo mesta.

Ostatak tih prvih utisaka mi je pre svega vezan za iOS. Lepo je biti ponovo "kod kuće".
 
Pozdrav,dvoumim se da li da kupim Xs max ili 11 pro max ali malo kuburim sa budzetom pa me zanima da li je 11-tica bas toliko superiornija kada su kamere u pitanju ili je to neka mala razlika?
 
Prva impresija o 11ici... koliko je samo prokleto veliki ovaj noč. Nema mesta za meni jako bitnu ikonu - DND. Nadam se da će na 12ici smanjiti i da će onda imati ponovo mesta.

Ostatak tih prvih utisaka mi je pre svega vezan za iOS. Lepo je biti ponovo "kod kuće".

Kako misliš ponovo? Ne kapiram. Misliš "polumesec" da je telefon na "DND"?
 
Prva impresija o 11ici... koliko je samo prokleto veliki ovaj noč. Nema mesta za meni jako bitnu ikonu - DND. Nadam se da će na 12ici smanjiti i da će onda imati ponovo mesta.

Ostatak tih prvih utisaka mi je pre svega vezan za iOS. Lepo je biti ponovo "kod kuće".

Ja ne znam kako tebi smeta notch kad sam ga samo video kad je kupljen fon i od tad kao da ne postoji. Jedino ako nešto radiš pa ti baš treba taj delić ekrana.
 
Ja ne znam kako tebi smeta notch kad sam ga samo video kad je kupljen fon i od tad kao da ne postoji. Jedino ako nešto radiš pa ti baš treba taj delić ekrana.

Kao što napisah, to je prvi utisak (nakon 9T Pro koji nema noč uopšte). Sada sam se vizuelno navikao ali mi i dalje nedostaje da vidim ikonicu za DND kada je aktivan pored jačinevsignala.
 
Ok. Ja baš mislim da je apple 11icom napravio telefon najblizi savršenom. Nijednu realnu manu nema. Ne znam da li su do sad izbacili ovako kompletan telefon
 
Slažem se da je ip 11 pro odličan tel, i verovatno ću da pazarim isti pre ili kasnije (najviše zbog "ringli" pozadi koje su mi skroz simpa i odličan posao rade) ali reći da je gotovo savršen je već poprilično nerealno [emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa nema neku realnu manu. Da kažemo da je mogao da bude lakši, manji notch, manje ivice... al to su sve dizajnerske stvari. Ovako ima bateriju koja je vrhunska, kamera takođe, brzina se nikad nije dovodila u pitanje... Ne znam da li ima neki na tržištu da mu stane na crtu po svim tačkama :)
 
Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan. [emoji1][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nema neku realnu manu. Da kažemo da je mogao da bude lakši, manji notch, manje ivice... al to su sve dizajnerske stvari. Ovako ima bateriju koja je vrhunska, kamera takođe, brzina se nikad nije dovodila u pitanje... Ne znam da li ima neki na tržištu da mu stane na crtu po svim tačkama :)
Kao što rekoh, nema mana ali ima nedostataka...lično fingerprint, notif light/aod i 60hz ekran mi odma padaju na pamet! Naravno to što ja preferiram te stvari ne znači da moraju i drugi! Ne znam jel su bankovne aplikacije konačno omogućene na iosu putem faceID ili i dalje pin mora da se kuca?!
Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan. [emoji1][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo zbog te baterije, displeja i kamere + estetike (čast notchu) mi i pretenduje da bude na listi telefona u budućnosti.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Imao sam nekoliko iphone telefona i mogu slobodno reći da je 11 Pro Max najkompletniji telefon do sada. Baterija nikad bolja, displej odličan, kamere vrlo dobre, sve radi kako treba da mi postaje nekako dosadan. [emoji1][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk


To se cuje svake godine :) Naravno da ce poslednji model uvek biti najkompletniji. Nece biti iPhone 7 ;)
 
Ne znam jel su bankovne aplikacije konačno omogućene na iosu putem faceID ili i dalje pin mora da se kuca?!
Zavisi od banke i aplikacije... ja sam u Raiffeisen i njihova mobilna aplikacija je odlično urađena i omogućuje logovanje pomoću Face ID
Supruga je na androidu (Xiaomi Mi 9T) i u Intesi i njihova aplikacija koliko sam video zahteva unošenje pina i mnogo gore izgleda.
 
Otp banka takodje ima face id


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Proday ne vidim kakve to veze ima sa iOSom. Erste bank ios app za Austriju već bar 5 godina ima otključavanje otiskom prsta (posle i FaceID kad su izašli), Erste Srbija i dalje može samo na PIN i na iosu i na androidu.
 
Navikao sam preko fp da vršim konfirmacije za uplate i razna logovanja, face je takođe koristan (možda i više obzirom na sigurnost i kvalitet rešenja kod ip) ali nisam znao da je omogućen i da radi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pitanje za vlasnike iP11: da li se kabl uz 5W punjac moze otkaciti, tj. punjac ima USB port? Onda ako bih kupio 18W punjac u iSt***, ne bih morao i kabl od 30e, mogao bih da koristim kabl koji je dosao u pakovanju sa 5W punjacem? Nesto me kopka da predjem na iP11, pa da pitam i ovo...
 
@migrant

I da i ne.
Da, moze da se raskaci.
Ne, jer ne odgovara. Kabal koji ti treba za brzi punjac od 18W ide na type-c.
 
Pitanje za vlasnike iP11: da li se kabl uz 5W punjac moze otkaciti, tj. punjac ima USB port? Onda ako bih kupio 18W punjac u iSt***, ne bih morao i kabl od 30e, mogao bih da koristim kabl koji je dosao u pakovanju sa 5W punjacem? Nesto me kopka da predjem na iP11, pa da pitam i ovo...

Možeš da uzmeš Apple-ov od 12w ili iStyle-ov(oni su ga brendirali) od 18w.
Za Apple-ov treba USB-C na Lightning.
 
^Taj sam video, ali nisam ni skontao da pise "iStyle" na njemu. :d Dobro, trosak od 3000 i nije strasan.
 
Koliko košta neki pristojan bežični punjač i da li može običan 11 da napuni za noć?
 
Ja sam uzeo Nillkin Button na aliju za tipa 9$, od tad nisam nijednom kabl ukljucio u telefon.

Za noć možeš Teslu da napuniš a ne iP11 :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta je ovo, ja sad otišao na ali da naručim kad ono punjač 9 evra, poštarina 85 evra? I to nije samo za ovaj punjač nego za većinu proizvoda sa alija...
 
Šta je ovo, ja sad otišao na ali da naručim kad ono punjač 9 evra, poštarina 85 evra? I to nije samo za ovaj punjač nego za većinu proizvoda sa alija...

moracemo da pauziramo sa alijem na neki neodredjen period, malo su nas blacklistovali verovatno zbog korone i posiljaka
 
Nazad
Vrh Dno