Šta je novo?

iPhone 11

Puno je to novca da dajes, a da ga nisi detaljno pregledao uzivo. Makar sam ja takav ako uzimam polovan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa necu ga uzimati, zato kazem da ima preko 100 pozitivnih narucio bih. Ovako sa jednom necu.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
I ja sam kod nas ovdje u BiH našao za 950e, vakum ip 11 pro, 256gb.. Mislim da je to oke cijena za sadašnju situaciju..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa necu ga uzimati, zato kazem da ima preko 100 pozitivnih narucio bih. Ovako sa jednom necu.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka

ja sam davno kupio supruzi iph5 preko oglasa, lik imao 300 ocena, nasli se, ja zagledao, testirao, sve kul, dosao kuci, baterija traje minimalno. odnesem u servis, kazu "ovaj je prepakovao unutra sve sto je mogao, ovo je razoren telefon". @corvus corax moze da potvrdi na sta je licio uredjaj kada je dosao do njega
 
Ja bih pre uzeo od nekoga ko ima manji broj ocena i prodaje lični telefon.
Izbegavam preprodavce.
 
Ovaj clan od 4.9. 2020 prekopiram broj na viber nema ga. Valjda ce iskociti sta dobro

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Za te pare se seda u auto, autobus, voz i ide se licno, pa makar imao i 1000 ocena.Ja licno u sirokom luku zaobilazim ove sto imaju servise i bave se prodajom tel.
 
Da li je neko koristio hydrogel za ledja ili neku drugu zastitu koja ne kvari izgled telefona?
 
Jesam ja, narucio sa alija. Bio je matirani i providni hidrogel. Matirani mi je nekako bio bolji, manje ostaju otisci. Ali skinuo sam brzo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci ne isplati se uzimati... Trazim nesto sto ce da stiti telefon, a da ne narusi izgled
 
Ja napravio upgrade, sa xs na 11pro. Prezadovoljan. 760€, star dva dana. Iscimao se iz Bg-a do New Now. Isplatilo se. Prelepa midnight green boja. Radi kao sat. Naravno baterija 100%, kao i garancija 360 dana :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Maloprije pokrenuo neku wallpaper aplikaciju i bum, crn ekran, telefon zaglupio i nista mu nisam mogao nekih 5min. Pretvorio se u jako skupu ciglu. Hard reset morao odraditi i proradi, izuzetno negativno sam iznenadjen.
 
35da9c647d956917d2fa16f70d53bcdd.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa prijavite aplikaciju dok se jos nekom ne desi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otvorio sam je mnogo puta i nikad do sinoc mi se to nije desilo. I poslije crasha radi normalno sve...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Shvatili smo kao da ces odmah prodati skupu ciglu i da nam se nikad vise ne vracas. ;)
 
Ima li razlike u trajanju baterije izmedju 11 i 11 pro? Jer mi je baterija bas bitna stavka. Bitno mi je da mi Tel bez problema izgura čitavi dan. Trenutno nisam zahtjevan korisnik na poslu mi je Tel prikopcan preko Bluetootha na zvučnik, malo viber video poziva (2h max) , malo poziva, malo surfovanja i to je to.
Sto vise gledam testove po youtube više sam zbunjen. Na jedan video 11 pro ima lošiju bateriju a na drugi test 11 pro ima bolju i to nije mala razlika u trajanju baterije izmedju testova. Da li je neko imao oba modela ili zna ima li razlike u trajanu baterije.

Bas gledam ova dva modela i razlika u cijeni je u Mediamarktu velika oko 380e. Da li vrijedi 11 pro tolike razlike u cijeni?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni meni ti testovi nisu jasni. Meni za vikend dolazi pro pa cu videti. Na jednom 11pro ima bolju bateriju i od 11 i od 12. Juce gledam test 11pro losi od obicne 12. Nista ne shvatam. Ja imam P20pro ne znam dali cu moci da se naviknem ako bude losa autonomija.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Ne znam kakve ste testove gledali, baterija na 11 pro je odlicna, toliko dobra da se plasim da ce je Apple u nekom narednom update-u ubiti jer je bolja nego na 12, da mu 11 pro ne ugrozava prodaju..
 
Ja sam porucio 11 pro za 800e za 930 sam ima obicnu 12. Al sam zbog baterije uzeo 11

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Ovo su cijene u Austriji u Mediamarktu. Razlika izmedju 11pro I 12 pro je samo 100e. Ali bitna mi je baterija jer me trenutni Tel ubija baterijom.

Ako je neko imao iskustva sa baterijom na 11 i 11pro bilo bi super da napise iskustva. Jer po klipovima na youtube ne zna se ko sisa ko placa.
Razlika od preko 350e nije mala, ako su baterije približno iste. Telefoto kamera mi nije toliko primarna.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni meni ti testovi nisu jasni. Meni za vikend dolazi pro pa cu videti. Na jednom 11pro ima bolju bateriju i od 11 i od 12. Juce gledam test 11pro losi od obicne 12. Nista ne shvatam. Ja imam P20pro ne znam dali cu moci da se naviknem ako bude losa autonomija.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
11 Pro i Pro Max su jako dobri sa baterijom. iPhone 12 ima problema jer izgleda A14 i i nije bas tako dobar kao A13 (otuda poređenja samo sa konkurencijom, ne i sa prethodnim generacijama kao do sada).

A ti sa Huaweia, ako je zbog baterije, možeš samo opet na Huawei. P30 Pro, Honor 20 Pro ili noviji ako hoćeš da se mučis sa instaliranjem GMS-a.
 
Necu hawajca porucen mi je 11 pro. Samo kazem nadam se da je pro u rangu sa mojim p20pro.
Nisam od ip 6s bio na ios pa sam se malo uželeo.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Vec su satrali bateriju sa ios 14... XR se i dalje drzi, ali su zato seriju 11 ubili. Iako i dalje 11 pro i pro max imaju top baterije. I ni u jednom testu iphone 12 niti 12 pro nije bolji od 11 pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ništa meni nisu ubili na ios 14, sve mi isto kao i na 13. Ne znam čemu takvo lupetanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno