Šta je novo?

iPhone 11

Nikakva alternativa ne postoji za iOS :)))
 
Pozz ljudi. Da li neko igra mozda CoD Mobile na telefonu? Interesuje me kako radi, kakav je fps, da li ima laga i slicno? Hvala :)
 
Radi sve kako treba,glatko.
Zna li neko kako da spojim Instagram i fb,kada izbacim sliku na inata da je ubaci i na fb? Gde to da podesim probao sam sve Al neće.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi sve kako treba,glatko.
Zna li neko kako da spojim Instagram i fb,kada izbacim sliku na inata da je ubaci i na fb? Gde to da podesim probao sam sve Al neće.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li mislis na story? Ili ovako na feed?
Ako je story, tvoj profil/podesavanja/price/ i tu imas auto deliti i na fejs

A na feed, odma daje opciju...kod mene ovako radi


image uploader
 
Instagram -> Settings -> Account -> Sharing to other apps -> Facebook


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a10cc74be58a824996e623abf91b035e.jpg

Sve sam prevrnuo i ne mogu da ih spojim


Sent from my iPhone using Tapatalk
b59be50bbb680fcd077dfb3f959a4903.jpg
 
Poslednja izmena:
Prvo na fb odradi to sto ti pise, jer neces moci dijeliti nista dok to ne uradis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko koristio onu foliju za ledja telefona, da se ne grebe kada se spusti?
 
Ima da se uzme i zastita za kameru, al me zanima da li ovo za ledja radi posao
 
Stigao je iPhone 11 pro 256gb Space Gray boja.
Kad mu instaliram ios 14 da li treba da odradim hard reset telefona. Dolazim iz android svijeta i ovo mi je prvi ajfon pa ništa ne znam :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Niko me ne čuje kad pričam, resetovao fon i isto. Dal je moguće da je otišao mikrofon?
 
Čujem ja super, al mene ne čuju. 5 ljudi zvao i sve ih čujem, a mene niko. Na kraju pozovem sebe na službeni i ništa. Iphone 11 obični
 
Proradio je sam od sebe. Kad sam ugasio Blutut sve se vratilo u normalu. A nije ima za šta da bude zakačen ako na to pomislite. Bag jednostavno. Ova 14ica je mnogo bagovita.
 
Meni Bluetooth radi normalno, i sa bežičnim slušalicama i povezivanje sa autom. Nijedan bag nisam primetio, osim onog problema sa Tapatalkom, ali i to se sad sredilo, verovatno su ažurirali aplikaciju.
 
Može li mi neko reci kako da stavim neki ringtone sa neta da mi zvoni alarm.. Za pozive sam vidio da moze preko garage band aplikacije ali za alarm nemam ringtone uopšte nigdje koji sam preko te apk napravio.. Jutros kad mi je zvonio alarm mislio sam da je usla racija u stan.

Znam da mogu skinuti neku Alarm apk sa store ali moze li se na fabrički alarm promijeniti neki normalan ringtone


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako da mi se ažuriraju domaće aplikacije automatski, recimo “polovni automobili” nema ga u update. Nego mora da ga nadjem na app store da udjem u aplikaciju i unda update
 
Poslednja izmena:
Uđeš u postavke pa app store i onda štikliraš ovo na vrhu.
2a0eab801c63eecfa5a8691192d0ecb6.jpg
 
Inače automatsko ažuriranje aplikacija se vrsi samo kada je telefon povezan na punjač. To obratite pažnju. Kada krene da se puni telefon automatski preuzima update, naravno ako je automatic update tako podesen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može li mi neko reci kako da stavim neki ringtone sa neta da mi zvoni alarm.. Za pozive sam vidio da moze preko garage band aplikacije ali za alarm nemam ringtone uopšte nigdje koji sam preko te apk napravio.. Jutros kad mi je zvonio alarm mislio sam da je usla racija u stan.

Znam da mogu skinuti neku Alarm apk sa store ali moze li se na fabrički alarm promijeniti neki normalan ringtone


Sent from my iPhone using Tapatalk

ovo i mene zanima. generalno za sve tonove
 
Za ringtones da podesiš kad te neko zove imaš aplikaciju garage band i imaš uputstvo na YouTube kako se to radi. Nije teško.

Ali za alarm nisam mogao naći ništa korisno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Interesuje me jedna stvar u vezi kamere. Uporedjivao sam je sa ženinim tel Huawei p30 pro. I Huawei ima 100x čistije slike kad se zumira. I to sam slike gledao na istom ekranu i Uporedjivao. Pa mi nije jasno kako je to moguće, jer svi mogući hvale kameru na 11 pro a tel koji je stariji od 11 pro ga dere nerealno. Mnogo ima šuma Kad se zumira nerealno mnogo.

Ima li neko podešavanje u kameri ili nesto jer ove slike koje trenutno pravi ovo je u rangu nekog telefona od 500e i manje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa njegova kamera je 40mpx normalno da je bolje kada se zumira, stim sto havajac prenaglasava boje,daje nerealne i ulepsane slike. Lepše za Instagram itd, ali nerealne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno