Šta je novo?

iPhone 11

Ja ne bih prebacivao na nas dok ne stignu sve aplikacije. Ja sam jos uvek na USA na jednom telefonu a na drugom CRO.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to me i zanima, šta ima na našem a nema na US store-u :) Koliko se sećam, skidao sam sve naše apps sa US stora.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jedino sto mi pada na pamet , a da nema na USA storu je HBO go. Sve ostalo imas na USA store. Svakako moze USA da ti bude primarni a napravi jedan nalog novi za nas app store pa promeni store i vidi da li ti odgovara naš app store. Prednost je naravno na našem storu sto mozes koristiti pravu adresu i bilo koju karticu bez ikakvih problema za placanje , ali opet za sada to ne cini neku prednost u odnosu na USA store. Na nasem storu jos uvek nema google aplikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok, hvala. Znači dupli nalog jer je hbo go must have :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Treba da znaš da ukoliko planiraš kupovinu dodatnog iCloud prostora, plaćanja pretplata, aplikacija i sl; ne možeš to našom karticom.
 
Čim je na USA onda to zna sigurno [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala za info. Na starom nalogu mi je povezan US paypal, valjda jos uvek radi ta varijanta...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja placam karticom nasom 10$ preko Apple Store, posaljem sebi na mail, dodje za 10 minuta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes i vise od 10$ [emoji3] Svi mi tako placamo aplikacije i apple care+. Gift kartice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Minimum je 10$, to htjedoh napisati. Nekada na cdkeys bude popust, tipa 15$ gift card za 12$.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto bi, kad nema ni popusta ni icega. Ovako uzmes direkt od Apple-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigao fon, sjajan je :). Jedino što mi je nekako sav mali jer mi je note9 pri ruci, dok pakujem šta treba :(
Kako ste rekli da je najbolje izvesti foru sa 2 naloga da bih skinuo hbo go?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uloguješ se na SRB nalog i instaliraš HBO GO, nakon toga se vratiš na US nalog.
 
Odradio, hvala. Samo parking manijak nema šeme da skinem sa bilo kog stora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na srpskom je nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema ga ni na US ni na HRV.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel relano da jedino 11ce nema u ponudi u mts-u, il se pojavi a ode prebrzo?!
То нико не зна...немам снаге да испишем шта сам све прошао да узмем телефон и на крају сам извисио...звао сам и слао мејлове активно три дана...и сваки пути има све може и онда кажу да нема... ЈАВАШЛУК најгоре врсте.

ОнеПлус 7Т
 
Da znam znao da i ovde curi baterija kao i na galaxijama, dobro bih razmislio o kupovini :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sta si ti mislio da će to biti mnogo bolje :D

Danak neiskustvu [emoji14]
 
O daaa :( *mjau**mjau**mjau*... Dobro je da mi je notara još uvek tu :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
То нико не зна...немам снаге да испишем шта сам све прошао да узмем телефон и на крају сам извисио...звао сам и слао мејлове активно три дана...и сваки пути има све може и онда кажу да нема... ЈАВАШЛУК најгоре врсте.

ОнеПлус 7Т

Isto se borim sa vetrenjacama
 
O daaa :( *mjau**mjau**mjau*... Dobro je da mi je notara još uvek tu :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Izdrži malo, pa vidi, cackas ga puno, jer ti novo sve, kad uzmeš normalno da ga koristiš, možda se popravi situacija.

Mada znajući tvoje korišćenje trebalo bi da dobiješ 10-15% više baterije na iPhone-u.
 
Ma hoću, zato ga i uzeh, da ostanem neko vreme, a i generalno sam hteo manji fon. Trebalo bi i više da bude, jer me ovamo klao exy +4g i standby. Sve u svemu utisak o fonu je top, UX miljama ispred droida :) Šta ti trošiš sad?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Službeni p40 lite i Mi8, ali čekam 12-ke da vidim sta će biti sa 120Hz, pa ako bude nešto, eto mene vamo opet. Na svakih pet godina jedan izlet :D
 
Ja bi iskreno voleo da prodaju nesto inovativno. Svelo se sve na kamere kolko ima megapixels, broj kamera i display dal ima 60 90 ili 120hz... zaboravih i inovativne cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
^Šta bi to po tebi inovativno trebalo da bude?

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nema nikog da ponudi ništa inovativno [emoji17]

Sve je manje vise već vidjeno.

osim manjeg notcha, bolje baterije, više herca, boljih senzora kamera...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno