Šta je novo?

iPhone 11

Verovatno samo zalihe sada prodaju bez punjaca i slusalica.
 
Za sve telefone koji su ostali u prodaji su nove tanke kutije sa USB-c kablom bez punjaca. Jedino na kupujem prodajem mogu da se nadju stare zalihe sa slusalicama i punjacem. Ovi modeli stizu sa tankim kutijama:

b5f5e5b678277ff2a551ad8b6f188a7d.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na nekom forumu sam citao za 11pro da su vec stigle tanke kutije ekpresno sto znaci da je moguce da i 11 stize bez punjaca.

Pro ne ide sa tankim kutijama zato što se više ne proizvodi, samo zalihe su ostale. Za 11ice je Ivan javio da su počeli da im stižu nova pakovanja bez punjača i slušalica, najbolje da pitate prodavca pre kupovine je l im je telefon sa starog lagera ili novog sa tankom kutijom
 
Moze biti da sam ja pomesao brojke al mi nesto 11pro ostao u secanju iz te price o kupovini na KP. Svakako ima logike i ovo sto kazes za proizvodnju i zalihe.
 
Caos, svima novi clan foruma... :) dugo pratim forum, citam, ali eto veceras se pridruzio ekipi... Da se nadovezem... Na ovu temu tankih kutija... Posto mi je crkla vibracija na 11 pro, bio u garanciji... Poslace mi novi... Pa se razmiljam, moguce i ja da cu da dobijem tu tanku bez punjaca... Sva sreca pa sam ostavio kuci i punjac i sluske itd... Poslao im samo tel...):) sve u svemu, bio sam bas zadovoljan telefonom... Odlican... presao sa androida, sad igrom slucaja opet koristim robota i ne dostaje mi ios... Pozdrav svima
 
Pozdrav, da li ima neko ko koristi eSIM na iphone 11? Zanima me kako radi i da li postoji nekih problema sto se toga tice


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi isto kao i standardan sim, bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi fantasticno. Koristio na 11 Pro i sada na 12 Pro. Mts mi za pozive i poruke, Vip za internet.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Caos, svima novi clan foruma... :) dugo pratim forum, citam, ali eto veceras se pridruzio ekipi... Da se nadovezem... Na ovu temu tankih kutija... Posto mi je crkla vibracija na 11 pro, bio u garanciji... Poslace mi novi... Pa se razmiljam, moguce i ja da cu da dobijem tu tanku bez punjaca... Sva sreca pa sam ostavio kuci i punjac i sluske itd... Poslao im samo tel...):) sve u svemu, bio sam bas zadovoljan telefonom... Odlican... presao sa androida, sad igrom slucaja opet koristim robota i ne dostaje mi ios... Pozdrav svima
Ne dobija se kutija. Dobićeš samo uređaj, stara kutija i oprema ti ostaje. [emoji846]
 
Radi fantasticno. Koristio na 11 Pro i sada na 12 Pro. Mts mi za pozive i poruke, Vip za internet.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odlicno, i ja sam isto mislio kad uzmem 11- icu da uzmem esim od mts pa da ga koristim umesto obicns fizicke kartice. Hvala na odgovoru [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hajde da pitam i ovde ista boljka mi je i na 11ci i 12ci.
Ljudi nekako mi je za region izabrana Srbija, naravno nemam sve app kao na primer YOutube
Sad na novoj 12ci ne mogu da instaliram yt.
Kako da prevazidjem ovaj problem
Hvala svima unapred
 
Napravis novi nalog na CRO. Stavis taj nalog na appstore i kada poslidas sve sto ti treba vratis taj na SRB sto ti je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lukavo :)

Hvala ti, kako da iniciram pravljenje novog naloga na CRO ?
 
Au druze bez ljutnje, ali sto si uzimao ios, ako obicne sitnice nisi u stanju proguglati ili sam cackati i doci do rjesenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poz Vojo, nema ljutnje naravno [emoji846]
Apple trazi strpljenje i opet ga imam.
Iskreno, zasto postavim pitanje zato sto sam retko sta sam uspeo da resim kada je apple u pitanju. Tako da, slazem se da moja pitanja jesu mozda osnovna, ali valjda je onda i odgovor lak.
tako da, i dalje imam isto pitanje pa molim za savet.
A ovo je dodatno pitanje sta kod apple-a znace slova na numerickoj taststuri kada zelim da pozovem nekog, dakle da li moze kao androidu da kucam po brojevima slova necijeg imena i on da mi pokaze kontakt?
 
kako da se aktivira apple tv ima free godinu dana dodjem do dodavanja kartice dodam je i nece, store je usa, kartica nasa srpska. inace radi u apple pay probao intesina visa kartica.
 
Ako se dobro secam, USA store mozes da biras samo prilikom kreiranja naloga, obzirom da prilikom promene zemlje appleid naloga trazi validnu karticu. Nase kartice niau validne za placanje u usa. Imas opciju ili da ti neko da privremeno da dodas karticu kako bi promenio region, da kupis visa gift card za americko trziste ili da kreiras novi appleid nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kako da se aktivira apple tv ima free godinu dana dodjem do dodavanja kartice dodam je i nece, store je usa, kartica nasa srpska. inace radi u apple pay probao intesina visa kartica.

Otvori apple store i kupi gift card sa našom karticom.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako se dobro secam, USA store mozes da biras samo prilikom kreiranja naloga, obzirom da prilikom promene zemlje appleid naloga trazi validnu karticu. Nase kartice niau validne za placanje u usa. Imas opciju ili da ti neko da privremeno da dodas karticu kako bi promenio region, da kupis visa gift card za americko trziste ili da kreiras novi appleid nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk

hvala Mirop,
I sad neko meni kaze ovo lako [emoji15]
Ludilo
 
Otvori apple store i kupi gift card sa našom karticom.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

I to je minimum 10 dolara? A šta posle da radim.. ako neće?
I kako punite telefon? Praznite ili više puta kad stignete lupam ima 32% do 60 pa kasnije u toku dana opet ili odmah do 95 recimo i onda dok opet ne spadne na 20%

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I to je minimum 10 dolara? A šta posle da radim.. ako neće?
I kako punite telefon? Praznite ili više puta kad stignete lupam ima 32% do 60 pa kasnije u toku dana opet ili odmah do 95 recimo i onda dok opet ne spadne na 20%

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, 10$ je minimum. Ja od kad sam ga kupio od februara, navece stavim na punjac, skinem ujutru u 6:30. Napuni ga do 80% i oko 3-3:30h krece sa punjenjem do 100% sto kod iphone-a duze traje, tako da je spreman ujutru do 6:30. Tako i sat punim. I za sada je 100% baterija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze neko da pojasni svrhu slova na numerickoj tastaturi?Hvala unapred
 
Napravis novi nalog na CRO. Stavis taj nalog na appstore i kada poslidas sve sto ti treba vratis taj na SRB sto ti je.

Nicol, hvala ti na savetu. Uradio napravio novi nalog poskidao i vratio i sad imam YT. Ne znam, mogu stvarno da kazem svaka cast applu kad ovakvim glupostima oni zavitlavaju svoje korisnike..Nemam reci.
Opet Nicol, vrlo jednostavno u jednoj recenici si mi pomogao i spesno sam ovo resio :)
 
Moze neko da pojasni svrhu slova na numerickoj tastaturi?Hvala unapred

Možda zato što američke firme ponekad navode svoje brojeve telefona u slovima, npr. 0800 VERIZON za pozivanje Verizon korisničke (lupio sam broj kao primer).

Pa da onda Ameri znaju kako da okrenu taj broj na T9 tastaturi.

0800 VERIZON = 0800 8374966
 
Možda zato što američke firme ponekad navode svoje brojeve telefona u slovima, npr. 0800 VERIZON za pozivanje Verizon korisničke (lupio sam broj kao primer).

Pa da onda Ameri znaju kako da okrenu taj broj na T9 tastaturi.

0800 VERIZON = 0800 8374966

Upravo.
 
Nazad
Vrh Dno