Šta je novo?

iPhone 11

Ne svidja mi se taj Nillkin,ni zbog ivica a ni zbog vidljivog logoa. The quest continues.
Na kraju ću ga stvarno nositi bez maske ili preko KP lika ovaj Ringke.
 
Poslednja izmena:
Pa nosi...gomila drugara mojih tako...samo mu staklo napred zaštiti

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pogledaj i na AE, povremeno se pojave Ringke proizvodi, po ocenama i komentarima bih rekao da su original. A i na KP ima preprodavaca koji narucuju Ringke.
 
Jel postoji neka mogućnost da se proveri da li je telefon zaključan na mreži(mts) bez ubacivanja kartice drugog operatera?
 
Pa nosi...gomila drugara mojih tako...samo mu staklo napred zaštiti

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Pa ja sam to i mislio, ako već moram da ga odložim na sto, može onda da se spusti i na ekran, svakako uvek nosim zaštitno staklo na svakom telefonu.

Pogledaj i na AE, povremeno se pojave Ringke proizvodi, po ocenama i komentarima bih rekao da su original. A i na KP ima preprodavaca koji narucuju Ringke.

Skeptičan sam za AE, mada možda sam to samo ja. Mada verujem da ako ovaj Ringke košta $11.99, platiću ga kod preprodavaca minimum 2500, ali dobro, to se jednom kupuje pa ko zna kad sledeći put.
 
Ako si vec bio zadovoljan sa Apple Leather case-om, ne vidim razlog da ga ne uzmes opet.
Samo nemoj crni, nego neki u drugoj boji, braon, zeleni ili plavi... Vremenom izgledaju jos bolje, kako dobijaju patinu. Imam plavi leather i crni silicone za Xs, a najverovatnije cu nabaviti i neki leather za 11 Pro. Uvek tako mozgam sta bih od zastite, kvalitetno, a da ne naruzi izgled previse i uvek na kraju zavrsim sa nekim od ta dva. [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si vec bio zadovoljan sa Apple Leather case-om, ne vidim razlog da ga ne uzmes opet.
Samo nemoj crni, nego neki u drugoj boji, braon, zeleni ili plavi... Vremenom izgledaju jos bolje, kako dobijaju patinu. Imam plavi leather i crni silicone za Xs, a najverovatnije cu nabaviti i neki leather za 11 Pro. Uvek tako mozgam sta bih od zastite, kvalitetno, a da ne naruzi izgled previse i uvek na kraju zavrsim sa nekim od ta dva. [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk

O tome sam i ja razmišljao, Forest Green je izgleda uopšte loše, ali je malo svetliji od samog telefona, tj druga nijansa. Međutim, to što kažeš da dobija patinu je istina, izgledaće nakon par meseci sigurno :)
 
Poslednja izmena:
Skeptičan sam za AE, mada možda sam to samo ja. Mada verujem da ako ovaj Ringke košta $11.99, platiću ga kod preprodavaca minimum 2500, ali dobro, to se jednom kupuje pa ko zna kad sledeći put.

Velike su sanse da je i taj preprodavac kupio na AE tako da je bolje sam da narucis, ima na AE raznih proizvoda, poznatih brendova, koji su 100% original, sto moze da se zakljuci na osnovu reputacije prodavca, visoke prosecne ocene i komentara kupaca.

Evo npr. za Ringke, s tim sto izgleda trenutno niko na AE nema Fusion za 11 pro max, samo za najmanji iPhone 11 i pro, a za pro max imaju Fusion X.

Sudeci po ocenama/komentarima, vrlo verovatno se radi o originalnim Ringke, ili o vrhunskim kopijama :) Na kraju, cena je ionako smesna, isplati se cak i da je u pitanju neka odlicna Ringke kopija.

P.S.

Ringke Official Store (AE)

ip11/pro/max ponuda
Fusion (clear, smoke black) for iP11 Pro Max (16 reviews, 5/5 stars)

:D
 
Poslednja izmena:
Jel moguce da ne postoji originalni leather case za ip11?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@black

Pa nije bas identican, ali nije ni svetliji sigurno, mislim da se dobro uklapa.

IMG_1044.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ni jedna maska nece biti kao boja telefona. Boja telefona je top i tesko da nesto bude iole slicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moraće #yolo, samo zaštitno staklo i vozi :D
 
Ni jedna maska nece biti kao boja telefona. Boja telefona je top i tesko da nesto bude iole slicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kvalitetne ''clear'' zastite ne menjaju boju telefona, ili minimalno menjaju. Najveca promena je u ''osecaju'' materijala u ruci, logicno, sa jedne strane se (najcesce) poboljsava ''grip'' ali se malo gubi na tom premium osecaju, posebno kod uredjaja koji su lagani u odnosu na dimenzije. A to nije slucaj kod ajfona tako da dobra clear zastita nece mnogo narusiti osecaj premium kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Ovaj radi :)

A ok, vojo77 misli na Leather Case.
 
Poslednja izmena:
Pa pogledajte komentare i slike ljudi koji su dobili, pise da je pozutela i vidi se da je zuta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne znam sta ljudi ocekuju za te pare, ne bih garantovao ni za ovaj Apple clear case, koji je 4-5 puta skuplji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To mi jedino nije smetalo dok sam imao zlatni iPhone, ali izgleda da će ovaj morati da se nosi bez maske definitivno.
 
Clear case i nije nesto, imate brdo klipova na yt. Treba ganjati maske poput spigen ultra hybrid i ova ringke fusion sa tvrdom plastikom pozadi. Jedino sto pozuti su rubovi, pa je bolje uzeti masku sa bocnim stranama u boji telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa pogledajte komentare i slike ljudi koji su dobili, pise da je pozutela i vidi se da je zuta

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sad vidim, jedan lik to tvrdi i da se desilo izuzetno brzo, sto se tom brzinom ne desava ni sa teracell/comicell i slicnim niskobudzetnim silikonima. Ko zna sta je u pitanju.

Na kraju, ne vidim sta je problem po toj smesnoj ceni, narucite i ogromne su sanse da ce sve biti ok i to na duzi period. Ako posle xx meseci nekim cudom i pocne da zuti, nije smak sveta, u kantu i to je to.
 
Nabaci pozadi hydrogel ako već ne voliš maske a ne želiš da ti se leđa grebu i telefon klizi.

Jel ima kod nas da se uzme? Ima po aliju al ce to stoci za 2 meseca, iako je dzabe, radije bih ovde platio vise odmah


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno pitanje: vidim da po netu kažu da se Pro ne grebe pozadi, jel potrebno investirati u masku? Žao mi je da ga nosim sa maskom, ali ne bih da mi se uništi. Svakako ću mu staviti tempered glass napred, ali ne znam šta sa maskom da radim. Ukoliko i bude bila potrebna maska, uzeću original kožnu sigurno.

Evo ti info iz prve ruke
Kupio sam 11 pro max zeleni i aktivirao ga 15.11.2019 godine,dok sam skidao fabricku foliju s telefona uporedi sam ljepio kaljeno staklo,tako da ni jednom prst nije dotakao zaslon:)
Samo to staklo sam i stavio,masku nikada nikakvu(ni pali mi na pamet nije jer je osjecaj u ruci perverzija,pogotovo kada je tel malo hladan),i evo sada je telefon bukvalno kao tek otpakovan,znaci bez i mikronske tackice na ledjima i ramu:)
Samo da napomenem telefon nikada ne stavljam u dzep ako je nesto u njemu,iskljucivo i samo tel ide sam u dzep:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja ne stavljam telefon ni sa čim zajedno u džep, iako imam i masku i staklo [emoji23][emoji23]
 
Evo ti info iz prve ruke
Kupio sam 11 pro max zeleni i aktivirao ga 15.11.2019 godine,dok sam skidao fabricku foliju s telefona uporedi sam ljepio kaljeno staklo,tako da ni jednom prst nije dotakao zaslon:)
Samo to staklo sam i stavio,masku nikada nikakvu(ni pali mi na pamet nije jer je osjecaj u ruci perverzija,pogotovo kada je tel malo hladan),i evo sada je telefon bukvalno kao tek otpakovan,znaci bez i mikronske tackice na ledjima i ramu:)
Samo da napomenem telefon nikada ne stavljam u dzep ako je nesto u njemu,iskljucivo i samo tel ide sam u dzep:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Znači ti i ja se maltene isto ophodimo prema telefonu :) Hvala puno na informaciji, ovo mi je veoma pomoglo!
Takođe društvo, dobio sam preporuku za neku foliju u koju umotaju ceo telefon, kaže drugar da se ne primeti da je na njemu, a da štiti telefon u potpunosti. Ispao mu je telefon sa 3. sprata i nije imao jednu jedinu ogrebotinu.

E sad ne znam da li smem da ovde napišem koja radnja je u pitanju i da li se to krši sa pravilima foruma, to bi morao neko od vas da mi kaže ako nije problem :)

Ja ne stavljam telefon ni sa čim zajedno u džep, iako imam i masku i staklo [emoji23][emoji23]

Ista priča i kod mene :)
 
E sad spao sa treceg sprata hahahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno