Šta je novo?

iPhone 11

Meni baterija pala na 97 posto. Kupljen u oktobru.
 
Dve godine ce ta baterija lagano da izgura, to je jedino bitno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je stvarno odlicna sa 13.4. 11 Pro Max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Razmišljam opet da malo predjem u Apple tabor, hoću neki manji telefon od oneplus 7 pro, a android nema ništa u ponudi. Razmišljam o ip11 i ip11 pro, još uvek vagam da li obična 11 može da mi završi sve da ne bacam dodatne pare na pro. Sad su malo teška vremena, ne znam gde u gradu mogu da procackam običnu verziju, zanima me kakav je taj lcd u poređenju sa oledom.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Baterija je stvarno odlicna sa 13.4. 11 Pro Max.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, izgleda da su konacno vratili bateriju u normalu, tj da nema curenja vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Razmišljam opet da malo predjem u Apple tabor, hoću neki manji telefon od oneplus 7 pro, a android nema ništa u ponudi. Razmišljam o ip11 i ip11 pro, još uvek vagam da li obična 11 može da mi završi sve da ne bacam dodatne pare na pro. Sad su malo teška vremena, ne znam gde u gradu mogu da procackam običnu verziju, zanima me kakav je taj lcd u poređenju sa oledom.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Here we go again [emoji57][emoji23] Dosta je pisano o tome u ovoj temi. Generalno, odlican je LCD, ne vidi se skoro razlika, osim u crnoj boji, koja je vestacka na LCD. Ako imas novce, uzmi 11 Pro Max ili 11 Pro, dobijas kameru vise u od osu na 11, bolji display i premium uredjaj. 11 je odlican, nemoj da me shvatis pogresno, gotovo isti uredjaj kao 11 Pro, sa par nedostataka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Razmišljam opet da malo predjem u Apple tabor, hoću neki manji telefon od oneplus 7 pro, a android nema ništa u ponudi. Razmišljam o ip11 i ip11 pro, još uvek vagam da li obična 11 može da mi završi sve da ne bacam dodatne pare na pro. Sad su malo teška vremena, ne znam gde u gradu mogu da procackam običnu verziju, zanima me kakav je taj lcd u poređenju sa oledom.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Ja bih ti savetovao Pro model da juriš. Manji bezeli, manji OLED ekran, mnogo lepo leži u ruci. Znam da voliš manje telefone, mislim da bi ti 11 bio malo veći od onoga što tebi treba. Dosta sam ga čačkao, perfektno leži u ruci, može komotno jednom rukom da se koristi, a osećaj u ruci je stvarno premium, daleko lepši i bolji u odnosu na S20 npr.
 
Znam kako izgleda pro, žena ima XS, a i sam sam ga imao ranije, to je odlična dimenzija. I sam vučem ka pro verziji, razmislicu još malo. Više me brine činjenica da moram opet na iOS da se prebacim. Dvoumio sam se između pixela 4 I iphone 11, jer to su jedina dva flagship telefona u klasi malih telefona ali sam od pixela odustao iz više razloga. Jel I dalje ne mogu da se promene default apps u iOS-u? Da li Google aplikacije imaju dark mode?

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
I meni pao nedavno kapacitet baterije na 98%. Pro Max kupljen krajem oktobra, punjen noću na wireless punjaču.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni je na 98% kupljen 25 dec, nije punjen ni noci ni na wifi. Pro max model
Drugi kupljen istog dana na 100%, treci u oktobru na 100%. Nema pravila


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija ubija na 13.4, 4h sot, 73%. 2 igre, yt oko 3h i ostale app.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako bre to... meni posle 2h sot 75% [emoji2359]
Pretpostavljam da je tvoj max... ali ipak jel moguce da je tolika razlika...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste pro max. Ne znam stvarno, prvi dan je bila ok kao i na 13.2.3 sada jos bolja [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Navodno po applu taj max treba da ima samo 1h vise baterije [emoji23][emoji23]
Mozda i ja previse tripujem ne znam... ali deluje mi kao da ja sa 11pro ne bi pregurao ceo dan sa baterijom da ga koristim kako treba... posto ga ne forsiram ni previse, ulece 6s da pomogne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izguraces sigurno dan sa 11 Pro. Ja sam takodje gurao dan bez problema, a sada sa 11 Pro Max, je skroooz druga prica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne znam sta vam je svima sa tom baterijom. Ako gura dan lagano, sta ce vam vise? Da li je zaista bitno dal ce da bude na 5, 10 ili 20% uvece kad legnete?

Svakako cete ga staviti na punjac i skinuti ujutru.
 
A NeuralCam ima i za ultra wide [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve se neckam da uzmem neural... vredi li? Ono iskreno koristim pro cam.... uglavnom
 
Pa ne znam za koji uredjaj ti treba, ja imam na Xs i 11 Pro, na Xs odlicno odradjuje posao za nocni mod u odnosu na fabricku, a na 11 Pro koristim samo za ultra wide, na glavnoj su tu ipak bolje fabricke. Stigao je skoro novi update sa funkcijama koje su falile, tako da je sada dosta kompletna app.

IMG_0969.png


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene odbija sto nema RAW.... videcu da ga pazarim onda...
 
Ima zato TIFF, tako da nije neka frka

IMG_1026.png


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Raw ima mnoooogo bolji edit... ali ajde toliko para bacih za app mogu i 5$
 
Ala me rastuta ovaj apple sa prebacivanjem slika i videa pa to je strasno

Imam molbu da mi pojasnite kako da, na primer, sliku koju sam prebacio na komp i video fajl, kako da je vratim na telefon.
Ovo kros windows copy paste naravno ne radi.. i nemam pojma kako da video vratim na telefon

Hvala unapred
 
To ni blizu nije prakticno resenje

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Nisam nikad probao ali Shareit bi ti mozda zavrsio posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, meni je ovo neverovatno, pa da li niko ne upload toliko nesto specificno a ne elementsrna stvar :/

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Da li mozes upload sa pca na google drive i jednostavno povuci na iphone?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako stvarno neko moze da mi pojasni...Dakle ja sa ajfona slike kada prebacim " nekako" na komp sa windows-om..Ako kojim slucajem sa telefona zelim da ih obrisem to je nemoguce..Ali zato video fajlove hoce, dakle njih je prebacio i pri tom haos napravio sa onim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nim ekstenzijama.. I sada kada mi neki video treba da vratim nazad to je fakticki nemoguce....
Hvala Goranu na odgovoru, ali ljudi sta radite sa prostorom sta kada zelite da oslobodite telefon ili sta ako nesto zelite da vratite nazad...Meni je neralno da ja moram na YT ili na forum da bih video kako se downloaduju ili uploadujuj fajlovi sa telefona.. strasno!
 
Nazad
Vrh Dno