Šta je novo?

iPhone 11

Weska88@ od p20 bolja mnogo, u rangu p30 pro.
Treba u ovih par dana da uzmem ip11 pro al se jos premisljam. Uzeo bih obican 11pro zbog veličine, a maxa zbog baterije. Ako obican pro nije mnogo lošiji od mog p20pro onda bih njega. Jer sam navikao da sot bude oko 6h. Pa ne bih ispod toga mogao se navići.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
11 pro ima odlicnu bateriju, imaces sot bez problema 8-9 sati
 
To je vrh onda. Više mi odgovara mali pro. Onda cu njega juriti.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Da li neko zna, za fabricki kabal koji ide uz 5w punjac, koji je najjaci punjac ciju struju moze ovaj kabal preneti?
 
Baterija je top! Skinut pred spavanje sa punjača, mislim da je bio na 99 ili 96%. Imate na slici detalje :)

d53fe1bc25e86b8796a9466176fd0d77.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja po prvi put za jedan dan samo jednom punim fon :D prethodno imao note 4,9,10plus i bukvalno morali su po nkolko puta...ako nista drugo samo zbog bat mi se tolko dopada da nije realno...fluidnost ne zelim da poredim :( a plus ove imessages, moji svi u kuci imaju ios, ja sam poslednji koji se pridruzio, i sad mi je jasno sto furaju ovo cudo :D
 
Ja sam stalno imao samsung i baterija ke kataatrofa bila stalno. Prešao sam na hawajca zbog baterije i kamere. Al sada Tramp sjeba hawajca pa hocu iphone. Al mi je baterija bas bitna. Aacekacu jos par dana da vidim kakva ce cena biti obicnoj 12,ako je velika uzimam 11pro. Mada sam siguran da cu uzeti 11pro.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Ja imam 11 Pro i mislim da SoT 8-9h nije realan. Pre ce biti 6-7h max...

Od kad je stigao iOS 14.01 a battery health pao na 94%, na 20% sam na oko 5h SoT-a.
 
Poslednja izmena:
Ja imam 11 Pro i mislim da SoT 8-9h nije realan. Pre ce biti 6-7h max.
Upravo tako, nisam uspeo da preguram duze od 6sot mada meni je vecinski na mobile data tokom dana. Da je na Wifi verovatno bi bilo drugacije
 
Kako uopšte gledate SoT? On sabira neki prosek u odnosu 24 sata i 7 dana kako sam video, tako mi ujutru piše već 4 sata iako je potrošio 3% baterije. Nema koliko je tačno radio ekran kao na droidu, osim ako se ne sabira svaka app posebno?
 
Last 10 days, pa izaberes dan koji zelis da proveris.
 
^ hvala.
I tu je neki prosek, ne znam kako računa, nema veze ovo sa upaljenim ekranom. Ne vidim se ni da li je dopunjavana baterija. Kakvih crnih 9 SoT pre 2 dana (nosim 2 telefona, nema šanse da na ovom koji sam koristio manje imam ovoliko SoT):

186bf25e029221d8aea0002eb4e4c66f.jpg


On ujutru već pokazuje tek skinut sa punjača 7 SoT?
30cc6de6d22c54c02dacc993f258b553.jpg
 
Poslednja izmena:
Pokazuje last 24h. Ovaj grafik sa druge slike izdeljen je u "sectore" i kada kliknes on ti ispise koliko je ekran bio ukljucen u tom sectoru. Kreni redom, saberi sve i videces SoT.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A vidi se i kada si dopunjavao. Eno pise pre sat vremena.
 
Da, vidi se, i piše na istoj slici 9 SoT. Samo što je skinut sa punjača 9 sot, zbunilo me.


Pokazuje last 24h. Ovaj grafik sa druge slike izdeljen je u "sectore" i kada kliknes on ti ispise koliko je ekran bio ukljucen u tom sectoru. Kreni redom, saberi sve i videces SoT.

To mi reci, hvala za info. Ne pokazuje vreme uključenog ekrana, nego moram da sabiram po sekorima, što je stvarno šampionski zezanje. Ovo što piše nema veze sa životom, tipa 9 sati, on je to sabrao 24 sata. U danu 9 sot da izdži aktivne upotrebe (pozivi, intenet, BT povezan sat, znači sve u full) napolju nema pojma. Možda Max model.
 
Poslednja izmena:
Da li mogu da se instaliraju 2 vibera, jedan na standardni sim a drugi na e sim?
 
Da, vidi se, i piše na istoj slici 9 SoT. Samo što je skinut sa punjača 9 sot, zbunilo me.




To mi reci, hvala za info. Ne pokazuje vreme uključenog ekrana, nego moram da sabiram po sekorima, što je stvarno šampionski zezanje. Ovo što piše nema veze sa životom, tipa 9 sati, on je to sabrao 24 sata. U danu 9 sot da izdži aktivne upotrebe (pozivi, intenet, BT povezan sat, znači sve u full) napolju nema pojma. Možda Max model.

Sot na mom nije ispod 10h...bez bt, ali yt i spotify i 4g stalno...sto se tice sabiranja i na androodu je tako(bar na one ui 2.5 i sammy)
 
Koji telefon? Nema sanse na 4g da izvuces 10h. Na wifi moze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve mi se čini da je sada odličan tajming za pazariti 11 pro, a tako će i biti.. [emoji57]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja listam oglase ceo dan :)
Zeleni max da se uzme po pristojnoj ceni.

Možda još mesec sačekati.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Gledam i Ja. Nasao sam neki u Uzicu 800e 256gb 100% baterija. Al taj sto prodaje 1 pozitivnu ocenu ima [emoji57]

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
A pozitivne su ti presudne? Nije npr da ga vidis uzivo?

Ja imam 2 pozitivne i svaki telefon koji prodam(prodajem samo moje kad prelazim na nesto drugo) je sigurno najbolji na celom KP . .

Imas imei da proveris i uzivo nista ne moze da zameni. Cena je niska, verovatno s razlogom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije to nisko, to je realna cena. 750-850e skroz očekivano sad kad je izašao 12pro.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Pa sta znam 800e za pro max nije losa cena. Dzaba mi od imei kada on mora da šalje. Ne idem licno.

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Ja telefon nikad ne bi uzeo a da ga ne vidim uzivo, ti znas nnajbolje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno