Šta je novo?

iPhone 11

Pa i mozes, samo se mora paziti da ako je slana voda da se odmah ispere obicnom inace kontakti korodiraju (bar na Samsungu).
 
A bila bi fora da mozes da snimas ispod vode ili da telefoniras dok se kupas :D
Realno gledajuci ne bi trebalo nista da se desi. Ima ip68 ali steta sto nije pokriven garancijom koliko ja znam. Ja sam snimao sa samsungom N8 i N9 u bazenu i snimci su fenomenalni, najbolje je bilo kad sam ulazio u bazen sa telefonom svi me gledaju kao da nisam normalan[emoji16].

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A bila bi fora da mozes da snimas ispod vode ili da telefoniras dok se kupas :D

Mozes da navuces kondom preko, nece se pokvasiti i mozes normalno da koristis telefon, touch bi trebalo da radi najnormalnije :D

Neko na prethodnoj strani rece da je malo godinu dana garancije. Apple daje godinu dana world wide garancije, sto znaci da ako telefon uzmes u Londonu i pokvari ti se u Sidneju, ti mozes da odes u Apple store i ostavis da ti poprave sto je odlicno. Ne znam da li jos neko ima takvu garanciju, a svakako ako uzmes ovde, imas i drugu godinu garancije po zakonu drzave Srbije.
 
HAD~ kao da se teleportovao iz 2010. u 2019. godinu.

Sent from H8266
 
Bukvalno si mi uzeo rec iz usta, citam i ne verujem :d

Sto se tice kupanja sa Iphone, ja sam sa mojim XS ronio u moru ( isprao ga posle ispod cesme i osusio da ne bi korodirao, ljudi me gledali kao ludaka ja umro od smeha :d ), prosao par vodenih parkova, cak sam ga i u saunu nosio i nista mu se nije desilo... :)
 
Sad gledam recenzije iphone 11 i svima u uglu ekrana pise LTE kad imaju 4g signal, a meni nikad nije pisalo nista vise od 3g. Bio sam u centru Beograda i opet nisam video ikonicu LTE... Do cega li je problem?
 
Idi u Settings - Mobile Data - Mobile Data Options - Voice & Data i tu izaberi 4G.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad gledam recenzije iphone 11 i svima u uglu ekrana pise LTE kad imaju 4g signal, a meni nikad nije pisalo nista vise od 3g. Bio sam u centru Beograda i opet nisam video ikonicu LTE... Do cega li je problem?

Samo da napomenem da ce ti u zavisnosti od operatera pisati ili 4g ili LTE. Da te ne zbuni. Kod mts-a recimo pise 4g kod VIP-a LTE.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imao sam dva ajfona vec dve godine i ni na jednom mi nikad nije pisalo ni 4g ni lte. Da nije neki problem do kartice? Ja sam mislio da pise 3g kad je i 3g i 4g.

Izabrao sam to u podesavanjima ali nista. Evo devojci pun 4 g, a meni i dalje samo 3g...
 
Moze biti da kartica ne podrzava 4G. Ja sam pre 2 godine uzeo novu zbog toga.
 
Pa vrlo moguce. Ja nikad nisam imao 4g koliko se secam. Idem u mts pa cu da vidim. Mislio sam da oznaka 3G oznacava i LTE i 3G pa zato do sad nisam reagovao.
 
Mislim da samo kod VIP-a pise LTE. [emoji3]
Meni je recimo dok sam bio u Telenoru samo pisalo 4g.
 
Telenor koristi 4G oznaku a VIP LTE. Provereno sigurno. Ako ti uvek prikazuje 3G moguće je da moraš promeniti karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa vrlo moguce. Ja nikad nisam imao 4g koliko se secam. Idem u mts pa cu da vidim. Mislio sam da oznaka 3G oznacava i LTE i 3G pa zato do sad nisam reagovao.
Ti si bese onaj sto deli savete u mobilnom podforumu? [emoji14]
 
Telenor koristi 4G oznaku a VIP LTE. Provereno sigurno. Ako ti uvek prikazuje 3G moguće je da moraš promeniti karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Kod mene je MTS. Znam da apple ima ponekad neke stvari mimo sveta pa sam mislio da su ujedininili oznaku.
 
Kao sto su ti rekli ako nema ikonicu 4g a ukljuceno je u podesavanjima onda definitivno moras promeniti karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Reseno. Bio sam u mts i sam imam vrh signal. Tamo gde sam do sad imao E sad imam 4G :)
 
Šta je to tebe briga kome ja dajem savete?
Nije me briga za tebe, vec za ljude citaju savete koje daje lik koji ne zna razliku izmedju 3g i 4g, sto je samo jedan od primera pokazanog neznanja do sada :)

To je na Benchu normalno danas izgleda, eno u Android podforumu se prica kako graficka podesavanja u igrama zavise od 200MHz razlike u kloku na istim CPU jezgrima :)
 
Poslednja izmena:
Ko je rekao da ja ne znam razliku izmedju 3g i 4g? Samo sam rekao da nisam siguran da li imaju posebnu oznaku za 4g.
 
Jel vam se greje Pro Max kada se puni? Baš se ugreje moj kada ga punim. Mada mi preuzima slike sa iCloud-a pa je možda to razlog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ga puniš sa ovim novim, bržim punjačem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima problem sa Bluetooth konekcijom na iPhone 11 / iOS 13.2.2 ?
Juce sam uzeo telefon i primecujem sledece u odnosu na iP XR (konkretno povezivanje u autu i bluetooth zvucnik prenosni):
1) ne konektuje se odmah kada upalim auto vec posle 20 sekundi
2) prilikom razgovora zvuk je ocajan, kao da sam u tunelu
3) kada pustim pesmu na svakih 10-15 sekundi stucne na pola sekunde
4) (nebuloza ali i to primetih) pustim pesmu na deezeru, udjem na instagram da snimim story i prekine mi pesmu, dok isto to bez BT konekcije radi normalno.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
@sarmeun neka te služi...sad čekamo divne fotke kako samo ti znaš [emoji6][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Stigao i meni iz iStyle-a. Odustao sam od operatera. Posle Xr sve mi je slično, jedino sto kamera bukvalno izuva koliko je dobra. I ram managment cini mi se da je dosta bolji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji neko normalno resenje za Cast na tv? Znaci izludeo sam danas kada sam video da za to treba da kupujem smece aplikacije, probao sam 5 i nista ne radi lepo....neverovatno! Sa jednom sam uspeo, iMediaShare, ali je takvo smece da ako pauziram ili nesto taknem, krece klip ispocetka.... Jedino sa youtube radi cast i to bedno...
 
Nazad
Vrh Dno