Šta je novo?

iPhone 11

Nadam se da pišem u pravoj temi. Čini mi se da je ovde bilo reči o nabavci iPhone 11 preko MTSa. Vidim svi su se ućutali, da li to znači da sam jedini koji je naručio telefon krajem oktobra a još nije dobio isti? Dopisivao sam se sa webshopom ali osim informacije da su poručili i očekuju novu količinu uređaja nema nikakve druge informacije. Da li neko zna još neki detalj možda?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Nisi jedini koji ceka, ja sam hteo 11 Pro/ Max, zeleni od 256GB, ali nemaju nijedan vec nekih desetak dana. Mom strpljenju se blizi kraj i najverovatnije cu da odresim kesu i kupim preko oglasa, kao i prosle godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisi jedini koji ceka, ja sam hteo 11 Pro/ Max, zeleni od 256GB, ali nemaju nijedan vec nekih desetak dana. Mom strpljenju se blizi kraj i najverovatnije cu da odresim kesu i kupim preko oglasa, kao i prosle godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Isto i ja gledam to da uradim. Koji su bre slepci pa ne mogu da obezbede telefone a ovi sa KP ih imaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas neverovatno da tako potcenjuju nasu kupovnu moc [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo juce u vipu pro max 256 zeleni... prvi put da imam ajfon, mislim da cu ga brzo navici
Stavio sam zastitno staklo i sad jedva kucam kako mi lose reaguje touch...
 
Dobih danas SMS od pošte, izgleda da su me čuli i da telefon stiže :)

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Uzeo juce u vipu pro max 256 zeleni... prvi put da imam ajfon, mislim da cu ga brzo navici
Stavio sam zastitno staklo i sad jedva kucam kako mi lose reaguje touch...

Ja imam neko kinesko sa alija od evro ipo i sve mi normalno radi. Jel su ti dobro stavili to?
 
Dobro je stavljeno i super izgleda... Ali ne reaguje kada se ovlaz pipne,onako lagano... Tako sam navikao,jer bas brzo kuckam... Odlicno je radilo juce bez stakla,sada promasim dosta,osim ako ne stiskam malo jace... I kao da moram da budem bas prezican i da kucam pod uglom od 90 stepeni...
Sto je najgore, odrali me 1200din....sta cu kad sam kasno narucio sa alija...
 
Sta ce ti staklo na ovakvom telefonu. Imq gorila glas ko zna koju generaciju i ne moze da se izgrebe :D
 
Dzaba mu gorilla glass kad se ogrebe na pogled...
Pričam iz iskustva.
 
Novije generacije gg se bukvalno grebu na pogled, što bi rekao kolega iznad. Ja sam imao jako neprijatno iskustvo (ne na ajfonu, ali gg je gg).
Nego nešto sam slučajno bacio pogled na cene u US i kod nas i da li je realno da je Pro Max 256gb ravno 600$ skuplji kod nas?!?!
 
Ma kod nas je sve normalno... U RS u radnji 1400 eura, na ovim stranicama za prodaju 1250, a preko mtela na jeftinije pakete 1070 eura. Ispadose najjeftiniji [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dobro je stavljeno i super izgleda... Ali ne reaguje kada se ovlaz pipne,onako lagano... Tako sam navikao,jer bas brzo kuckam... Odlicno je radilo juce bez stakla,sada promasim dosta,osim ako ne stiskam malo jace... I kao da moram da budem bas prezican i da kucam pod uglom od 90 stepeni...
Sto je najgore, odrali me 1200din....sta cu kad sam kasno narucio sa alija...

Skinuo bih ga iste sekunde. U principu, ako koristiš original masku onda ti zaštitno staklo i ne treba (ako ti ne smetaju mikro ogrebotine).
 
Nekim somijem? Jesi li vidio kakva je kamera od 108 mpx?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel si ti video da ne snima 4k 60fps, takodje nikako u 4k sa prednjom, dok 11 pro/Max sa SVIM kamerama snimaju 4k 60 fps, ukljucujuci i prednju. Samo to je dovoljno da ne mogu da se porede, a kamoli da imaju isti broj poena. Obrati onda paznju na razliku u dinamickom rasponu, itd, imas semplove pa uporedi. Komedija od sajta, bili i ostali, jasno je da ih kinezi finansiraju, od Amera(Apple,Google) pu$iona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam probao malo snimanje u sali, na proslavi nekoj... Nisam iskreno impresioniran koliko je nahvaljen na netu... Moj prethodni telefon, mi9, je snimao jako slicno... Jedino sto stabilizacija kida stvarno... Inace mu nekako skacu pixeli u senkama i po coskovima... To nisam video na mi9. Napominjem da sam na istom mestu i na istom svetlu snimao i sa mi9...
 
Ne znam jel mi je ostao neki sa mi9 bas da uporedim jedan do drugog. Ovo je bilo samo na prvu loptu.
Inace,kako da dodam kontakt u favorite, ali za poziv? Nudi mi samo da posaljem poruku, ili da zovem preko whatsapp??
 
Pa imas opciju “Call mobile” samo za poziv, primer sa govornom poštom.

0e1e85f1a4a5c11ac0f32ff08337a678.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Klikni na tu strelicu kod Call, za više opcija i izabereš mobile.

0315d61e2bc3ee487e4bd50c50665be0.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ubedjen sam da sam otvarao to milion puta i imao sam samo viber i wa, bez normalnog poziva... Ili sam lud/glup
 
Malo konfuzno deluje, ali uvek klikneš na tu strelicu i ponudiće ti mobile/phone za poziv samo. Inače, možeš fovorite da dodaš i kao “widget”, ako nisi skontao [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pustih sinoc da apdejtuje na najnoviju verziju.... Danas DUPLO losija baterija, ali duplo. Uz mnogo mnogo manje koriscenja, na istom procentu cu zavrsiti dan... Juce sam imao skoro 10 sati SOT (da,znam da ga racunam,znam kako meri aplikacija na 24h), danas cu imati plafon 6h....
Sad gledam neke klipove po galeriji, telefon vreo pozadi.... Juce led leden, koristio ga ili ne...
 
Sta donosi 13.2.2? Da apdejtujemo ili da cekamo?
 
Meni 11 vec nekoliko puta ispao iz mreže. Morao da palim airplane mod, a jednom da restartujem ceo fon. Mozda je do mts, al tesko. Valjda ce da zakrpe to.
 
Poslednja izmena:
To što se čuje ringtone kada se u opcijama pojačava ili utišava zvuk notifikacija čak i kada je telefon u silent modu je ubedljivo najiritantnija stvar kod ios-a. Naravno, to mi nije smetalo jer godinama nisam dirao taj slajder, ali sada me izluđuje kada zbog ovog baga sa slušalicama moram da utišavam zvono telefona svaki drugi dan.
 
Nazad
Vrh Dno