Šta je novo?

iPhone 11

Ja juce idradio jb na 11 pro max, posle sat vremena ga izbrisao i odradio restore telefona. Poslednji jb sam radio na 3gs modelu, tada je skoro sve bilo besplatno, a sada, em sve sto valja, sve se placa, a druga stvar, odmah mi ubaci panic logove za abnormalno resetovanje telefona, a telefon juce kupljen nov.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Panic nije do jb brate... moram te razocarati... korisrio sam jb nikad panic nisam imao panic i sad imam jb ali na sekundarnom tel... nema panic
 
Moze ali i ne mora da bude. Najlakse to proveri tako sto gleda da li ih sad ima na cistom sistemu.
 
Komsinka kupila 11 u telenoru, ubaci greskom mts karticu i radi bez problema.Da li je to izolovan slucaj ili su neki novi momenti u pitanju.
 
U telenoru je 50-50, kako se potrefi, vip simfree, mts uvek zaključani.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko znam telenor ne zakljucava uredjaje od pocetka 2019
 
Poslednja tura iz mts-a otkljucani, ja proverio 11 Pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11, 11 Pro i 11 Pro Max su svi simfree iz Mts-a, pricam o poslednjoj nabavci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djubre ... samo original to je skajcina koja meni nije sastavila 7 dana
 
Ne mogu da iskopam nigde kod nas original, za iPhone 8 mi treba, u iStyle 50e na akciji ali samo za 8+... za 8 ima samo rozi
 
Ko nema para za 11 uvek moze da stavi fake kameru i da prica kako je uzeo nov telefon :D

 
Poslednja izmena:
Ima i mnogo boljih kopija na aliju... ali ne vidim poentu toga :-D dodas ako imas 10ku 300e i uzmes 11 pro :-D
 
Imam Mate 20 pro i 11 pro max. Sto se dizajna tice ne mogu tu da izdvojim neki posebno. Oba odaju utisak kvalitetnih proizvoda ali sto se utisaka u radu tice tu def izdvajam IP. Jeste da je iOS zatvoreniji i sa manje dodatnih opcija ali sve ono sto koristis i radi. Sto se kamere tice slike su slicne ali video me na 20 pro razocarao dok je IP visa liga. Inace uspeo sam da nadjem 11 pro max 64gb za 880 eur. Uz 1€ mesecno dodatnih 50 gb na icloud-u je sasvim dovoljno.
 
Baterija (nedelja vecinom wifi):


cd5e961eec6ae8f2ac65413465c41975.jpg

6f4971faaa33aede0fb7b14db9c2f569.jpg

b959bd456126611c78b566974f7fddf7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U toku sedmice 13.4 izlazi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pošto bete izlaze svakog utorka uveče oko 22h, poslednjih 5, onda očekuj tada


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad bude nova verzija, onda ima logike pitati za novitete u toj verziji.
 
Mislio sam da su mozda citali u vijesti koja govori kad dolazi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si pratio beta verzije onda znas sta je otprilike novo. Po meni jedina mana za sada je kada se nakace na wifi par uredjaja, nekako mi laga u obicnim igrama. Nisam imao problema na s10. Mozda je do mog rutera pojma nemam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima par novih memojija, ima na yt posle svake bete po video o promenama.. Ja sam primetio samo memoji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda nisi ni gledao bete, ima tu manjih izmjena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno