Šta je novo?

iPhone 11

Ne shvatam smisao stavljanja stakla od 50$. Ja furam uvek ono nano staklo od 300-500din, i mogu da razumem da neko stavlja 5d staklo od 1000-2000din, al ovo mi je bacanje para.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Neće biti $50 nisam još poludio haha nego mogu taj sa ebay naći za $5 do $7 pa gledam jeli iko stavljao taj
 
Koristi li neko ip 11 pro max od pocetka bez maske pozadi? Kakva su iskustva :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koristio sam masku od oktobra do kraja godine, potom batalio istu jer je sto puta bolji osećaj u ruci bez maske i,naravno, jer je pet puta lepši fon bez maske.

Imam kvalitetno kaljeno staklo napred. Jednom je ispao direkt na beton, nije imao ni tačkicu ogrebotine. Samo se nakon toga pojavio mali mehur ispod stakla u ćošku,kao kada staklo ima lufta zbog lošeg postavljanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene devojka zeznula jer mi kupila originalnu Apple kožnu futrolu a ja planirao bez nje da nosim telefon. Sad mi glupo da ga nosim bez nje. [emoji51][emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisi ti jos svestan, nije tebe ona uopste zeznula[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija na 11 pro je super, nemogu da verujem.

Ne fali mi Android no Samsung niti malo.

A kamera je super barem za mene bolja od Samsunga

Čekam ios14 :)

Hvala svima na porukama
 
Колико траје батерија на про?

ОнеПлус 7Т
 
Oko 7 i po sati on screen i 15% ostalo sve upaljeno, lokacija, etc... pola dana 4g i pola Wifi.

Daću mu još par dana da se sve slegne.

Prezadovoljan a kada poredim sa samsungom S20 nema šta da se poredi ehheh ubija ajfon :) prezadovoljan sam
 
Meni je na Note 10 toliko trajala baterija...a na Pixel četvorici 8h i 10'.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Oko 7 i po sati on screen i 15% ostalo sve upaljeno, lokacija, etc... pola dana 4g i pola Wifi.

Daću mu još par dana da se sve slegne.

Prezadovoljan a kada poredim sa samsungom S20 nema šta da se poredi ehheh ubija ajfon :) prezadovoljan sam
То је просечно трајање батерије за шаоми....колико је трајала батерија на старијим моделима ајфона?

ОнеПлус 7Т
 
Nije baš uporedivo... Ali svakako bravo za šaomi.
 
Meni posle S20 ovo super :) ono je bio krš sto se sota tiče.
11 pro ima 3046 mah neznam koliko saomi. Meni je barem ovo veliki bonus duplo više nego pre :)

Pixel 4 traje 8h ??? Pa to je najlosija baterija ikada čuo sam svi se žale max 3.5 do 4 sata sota.
 
Evo...sad si čuo i video da nisu baš svi nezadovoljni sot-om...


207d3b360767c331527cc5e739662118.jpg
 
A sta ulazi u tih 8h? Neka igra, drustvene mreze, fotkanje/snimanje napolju, gledanje yt ili samo vrtenje foruma na wifi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve ostalo sem igrica, slušanje muzike i gledanje filmova. To je moje standardno korišćenje telefona...Tapatalk, WiFi u kući, 3G kad sam u gradu(4G ne koristim, jer zaista nemam potrebu za sada za 4G), Viber, YouTube po potrebi, od vesti samo Sport Klub, pozivi i sms, kameru takođe koristim po potrebi. Automatsko osvetljenje.


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
U tebe bi onda ajfon 2-3 dana lako, pixel 4 ima jednu od gorih baterija zato kažem da mi je čudno. Na njga se žale više od Samsunga ali eto super u tebe :)
 
Sve zavisi od načina korišćenja mobilnog telefona.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Moram da izrazim svoje nezadovoljstvo sa 11 pro na koji sam prešao sa 6s.
Prvo, veliko razočaranje kada sam video da ne postoji Touch ID. Ne razumem, tj. razumem ali ne želim, forsiranje Face ID. Pošto ne postoji mogućnost ni glupog patterna kao na androidima, moram da svaki put unosim kod (jer naravno ne želim da ostavim otključan telefon u slučaju da mi nestane). Ovo mi je toliko bezveze da nemam reči.
Drugo, koja glupost, izbacili onaj magnifier prilikom prebacivanja kursora kada se selektuje tekst, e tek to nisam mogao da verujem. Znam da to nema veze sa uređajem već sa iOS-om, ali svejedno, ne možeš instalirati iOS 11 na ovaj uređaj. Znači sad svaki put moram da brišem reč da bih mogao da ispravim slovo, jer ovo je nemoguće potrefiti.
Treće, imam JBL go i neku bluetooth slušalicu i evo oba uređaja mi konstantno izbacuju po nekoliko puta tokom korišćenja, pa onda pali gasi pa čekaj da se konektuje pa opet pali gasi, znači nešto što mi se bukvalno NIKADA nije desilo sa 6S.

Mislim, ovo su sve realno gluposti, ali je nezamislivo da se ovakav uređaj prodaje za 1200€. Da ovaj telefon nisam dobio na poklon - bukvalno bih ga prodao i vratio se na 6S bez trunke razmišljanja.
 
Touch ID je proslost, na to se moze zaboraviti ja mislim sto se tice iPhona..
Ne razumem sta fali Face ID-u, radi savrseno, sad sto ti to ne zelis je druga stvar, u svakom slucaju je bolje resenje od touch id-a.

Ne moras brisati celu rec kad, nego zadrzis prstom na space-u na tastaturi i vuces preko njega i mrdace se cursosr tacno gde treba.
 
Zato je tu novi SE, pa ko ne zeli da menja navike, uvek ima izbor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U tebe bi onda ajfon 2-3 dana lako, pixel 4 ima jednu od gorih baterija zato kažem da mi je čudno. Na njga se žale više od Samsunga ali eto super u tebe :)

A koliko ti je gurao Pixel 4 sot-a kad ima jednu od gorih baterija ? Nemoj samo onu glupu pricu citao sam,cuo sam. Ja za iP XR mogu da kazem da za mene ima dobru bateriju jer se igram i sa njim svaki dan.
 
Poslednja izmena:
A koliko ti je gurao Pixel 4 sot-a kad ima jednu od gorih baterija ? Nemoj samo onu glupu pricu citao sam,cuo sam. Ja za iP XR mogu da kazem da za mene ima dobru bateriju jer se igram i sa njim svaki dan.

Ma imao sam druže nažalost i davao 3.5 sota max pa sam vratio i tada uzeo drugi tel.

Imao je jedan drug ista priča mada njega nije zanimao sot nego ekran od 90hz mada je imao IP od posla pa je većinom to koristio.

Posle svih androida mogu reci da sam najsrećniji sa ip 11 pro, barem meni sve je ono sto sam uvek hteo i drago mi je sto sam posle ovoliko godina prešao na ip.

Ima ćerka xr i baterija je top :)

Eto toliko od mene
 
Još jednom da pohvalim iphone 11. Kakva je to samo gromada od telefona. Juče ga skinuo sa punjača u 8 ujutru. Ceo dan ga čačkao. Oko 7 uveče pustio sam yt preko 4g i konstanto išla plejlista na bt zvučnik do pola 3 u noć. Ostalo mi još 10 posto koji bi sigurno izdržali do ujutru :)
 
Slazem se telefon je stvarno brutal.Jedino ios14 zna da ga malo brze istrosi ali ce ga ispeglati uskoro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa iOS 14 je u beti i ne treba da se uzima u obzir bilo kakvo ponasanje sa njim. Zvanican softver je iOS 13 i sve pa i baterija se gleda sa njim.
 
Mozda nije pravo mesto za pitanje ali search mi nije mnogo pomogao.
Da li je neko uspeo da aktivira i uspesno koristi apple tv+ 1year sub koji se dobija uz novije uredjaje? US nalog je u pitanju? Aktivirao sam preko gift card-a, ali kad se logujem na PC-u i probam da pustim opet mi trazi payment, i naravno US karticu? Jel postoji neki work around? Hvala unapred i izvinjavam se ako sam omasio temu.
 
Pokušaću da budem što precizniji - 64 gb verzija telefona, uzeta u telenoru i na telenor mrezi. U poslednjih 2-3 meseca , možda i malo duže ( da ne budem paranoik pa da kažem od korone) imam problema sa prebacivanjem na net polse poziva. Standardno mi net nestaje kada pričam telefonom, i to sam proverio to je kao normalno, ali u ovom periodu mi se desava da tel nekad nece da se vrati na 4g posle razgovora. Nekad to neprelaženje bude oznaceno ostankom slova E u gornjem desnom uglu, a nekad tel prikaze 4g ali nemam net. Nekad je rešenje problema gašenje data pa ponovno ukljucivanje, medjutim u poseldnje vreme ta varijanta ne pali, nego idem na izbor 4g volte off, pa ga on ukljuci . Moje pitanje glasi ima li još neko ovih problema i da li možda treba reklamirati telefon. . Nije neki bug, telefon radi normalno, baterija super, ali me nervira sve više. Tel je updejtovan na 13.5.1 , ovi incidenti se dešavaju u područjima gde je 4g ekstra .
 
Nazad
Vrh Dno