Šta je novo?

iPhone 11

A možda i zbog toga što stvarno ima bolju kameru. Bar za slike. Snimci su bolji na 11 ici.
 
Pa njegova kamera je 40mpx normalno da je bolje kada se zumira, stim sto havajac prenaglasava boje,daje nerealne i ulepsane slike. Lepše za Instagram itd, ali nerealne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To su ispravili ažuriranjima. Sa uključenim AI slike su bliže onom što si opisao. Kada se isključi AI ili se pređe u Profesionalni režim fotografije, slike su preciznije.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislim da p30 pro ne slika u 40mpix nego u 12mpix..ali svakako nisam zadovoljan slikama koje pravi. Pa moj stari xiaomi mi 8 sa gcam je pravio čistije slike sa 12mpix mnogo čistije, a o prednjoj kameri neću komentarisati.
Po youtube testovima 11 pro ima čiste slike kad se zumira isto kao Huawei ili Samsung, ali u realnosti daleko je to od toga bas daleko.

Video je druga priča.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tebi se svidja Huawei algoritam, trebao si uzeti Huawei.

Mi8 sa gcam se nikad više neće desiti i pravice bolje fotke i od telefona u naredne dve godine.

Meni se Huawei algoritam ne svidja. Sta znam, bolji mi i Samsung čak. No ima ljudi koji ih vole.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam imao P20pro i ne svidja mi se kako je on to radio, meni ip ima prirodnije i realnije slike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne smetaju meni boje na iphone nego kad se zumira slika nema detalja. To mi smeta.

Djilke tek sad vidim kakvu je kameru mi8 sa gcam imao. Ono je nerealno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja koristim iP11 i P20 Pro paralelno, i kada ima manje svetla P20 Pro daje bolje fotke.

Danju isto, osim sto IP nabija boje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ti nije tesko da okacis par primera, jedan moj ortak ima p20 pro, kod njega je izgleda neki falican primerak jer je ta kamera losija i od iphona X
 
Ja imao oba 10ak dana, u 90% slučajeva bolji iphone. Pogotovo noću, kada su slike pod sijalicom u nekim slučajevima bude bolje, sve ostalo ne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je iP11, boje napucane, ne izgleda ovako kada se gleda.

9dd4a912cacaaf41428de40031fa08ca.jpg


P20 Pro, upravo onako kako i izgleda, i boja i osvetljenje. Ovo je sada s nogu, inace kod zivopisnijih scena je razlika u realnosti slike i detaljima jos i veca kod P20 Pro. Ja licno upravo to i trazim od fotke, da bude realna, a ne Instagram razglednica. Naravno ukusi su razliciti :)

Inace ovo je mracna scena, dok kod osvetljenih objekata nocu, razlika je jos primernija, na P20 Pro ima vise detalja, i slika je fotorealisticna.



Sent from my iPhone using Tapatalk
c1e6894f6b2b47845ebdc2692ea303c3.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta je sa ovim cenama na KP za 11 pro.. U zadnjih mesec dana poskupeo.. Na kraju ce biti skuplji od 12..
 
Shvatili ljudi da 11 Pro ispade bolja kupovina od 12 Pro pa se odrazilo i na cene. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Odličan je 11 pro stv. Zadovoljan sam kako radi i baterijom, izgura mi čitavi dan. Na 4g gdje je los signal pa se signal non stop mijenja tu malo brze padaju procenti ali sveukupno dobar tel. Jedina mana je kamera koja nije u rangu najboljih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brat večeras kupio iPhone 11 Pro Max.
Ne može da instalira YouTube app, piše da je trenutno nedostupna aplikacija u regionu.
Šta da radi, zamolio me da vas pitam?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Brat večeras kupio iPhone 11 Pro Max.
Ne može da instalira YouTube app, piše da je trenutno nedostupna aplikacija u regionu.
Šta da radi, zamolio me da vas pitam?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Neka promeni region na app store na hrvatsku ili neku drugi zemlju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je pisano bezbroj puta. Napravi novi nalog na CRO i promeni appstore skini sta treba i vrati se na SRB. Dakle ne diras iCloud, ne menjas region, nista. Samo promenis nalog na appstore i vratis posle. Najlaksi nacin.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moram da pitam, šta vam to donosi srpski app store sem muka?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Ja nikada nisam ni prelazio. Ostao na USA i CRO. Dok se sve ne sredi necu ni prelaziti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam kakva je muka srpski store, nista mi ne predstavlja problem. Od Apple-a navikli na manjak postovanja prema korisnicima,prilagodjavam se tome. Drugo je stvar principa, hocu da budem na srpskom jer zivim u Srbiji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja i kad se objavilo da će da bidne naš app store, nije mi padalo na pamet da ga uzmem i predjem.

Ovde imam i Apple Care i cene mislim da su bolje tamo.

Plaćam svakako AC tako da uplacivanje kredita mi je okej kao i da mi skida kroz karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam kakva je muka srpski store, nista mi ne predstavlja problem. Od Apple-a navikli na manjak postovanja prema korisnicima,prilagodjavam se tome. Drugo je stvar principa, hocu da budem na srpskom jer zivim u Srbiji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da je u ovom konkretnom slučaju problem Google, a ne Apple, jer oni nisu okačili svoje aplikacije za našu zemlju. Ne može jabuka da natera tamo nekog developera da čekira i našu zemlju u nekom padajućem meniju [emoji1]
Ne znam da li bi pomoglo da ih mi sa Bencha spamujemo na neki mail da srede to, ali prosto mi je neverovatno da i posle više od pola godine nemamo besplatne Google aplikacije na našoj prodavnici.

Ja iz principa nisam ni instalirao YouTube iako sam na USA store, već koristim Musi, dobra alternativa za YT Vanced sa Androida
 
Ista banda , Google i Apple ali po meni je Apple kriv. Nisu oni pustili jedan store tada nego 20+ pa bi oni onda trebali da nateraju Google da pusti aplikacije za pplove korisnike jer je, valda, u interesu jaabuke da joj korisnici budu zadovoljni. Ja ipak krivim Apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa pretpostavljam, da apple ima slicnu aplikaciju, zasto bi reklamirala guglovu aplikaciju. Chrome-Safari, mape ima isto svoje, itd, itd..
 
Da li neko u skorije vreme kupovao ip11 na kp, interesuje me da li se isporucuju punjac i sluske ili samo type c kabl?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uz 11icu idu slusalice i obican punjac sa usb kablom. Jedino ako naletis na novu kutiju ali to jos uvek nema kod nas na kupujem prodajem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na nekom forumu sam citao za 11pro da su vec stigle tanke kutije ekpresno sto znaci da je moguce da i 11 stize bez punjaca.
 
Nazad
Vrh Dno