Šta je novo?

Wireless tastatura + mis

OZZY83

Čuven
Učlanjen(a)
16.02.2004
Poruke
2,650
Poena
785
Pozdrav ljudi,
Kao sto naslov kaze potreban mi je wireless set tastatura+ mis. Ne planiram nista zahtevno pa ni cena ne bi trebala da bude preterana, npr do 5000 maksimalno. Jedini uslov je da mis, zbog vece sake koju imam, bude malo vecih dimenzija.
Hvala na predlozima
 
I ja isto tražim wireless tastaturu i miš. Uzeo sam novi komp koji sam povezao sa TV-om, pa mi treba neki wireless kombo tastature i miša kako bih mogao i da odigram nešto iz sofe. Ne bih dao više od 5000-7000 din, ako ima nešto solidno i za manje još bolje [emoji1] Trenutno miš koji koristim je stari dobri Logitech MX518, tako da bi mi nešto tih dimenzija savršeno leglo.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam juče kupio Marvo KW511 set. Kvalitet na prvi pogled deluje sasvim dobro, tasteri na tastaturi udobni, lep hod, gornja strana tastature je od aluminijuma. Miš isto deluje lepo odrađen, odlično mi leži u ruci, 1600dpi meni je sasvim dovoljno. Ni tastatura ni miš nemaju kašnjenje. Za sada sam zadovoljan, gaming iz ugaone garniture na TV-u sa užitkom.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam juče kupio Marvo KW511 set. Kvalitet na prvi pogled deluje sasvim dobro, tasteri na tastaturi udobni, lep hod, gornja strana tastature je od aluminijuma. Miš isto deluje lepo odrađen, odlično mi leži u ruci, 1600dpi meni je sasvim dovoljno. Ni tastatura ni miš nemaju kašnjenje. Za sada sam zadovoljan, gaming iz ugaone garniture na TV-u sa užitkom.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Razmisljam se i ja da uzmem ovu. Nema bas puno review-ova na netu...
 
Ja sam juče kupio Marvo KW511 set. Kvalitet na prvi pogled deluje sasvim dobro, tasteri na tastaturi udobni, lep hod, gornja strana tastature je od aluminijuma. Miš isto deluje lepo odrađen, odlično mi leži u ruci, 1600dpi meni je sasvim dovoljno. Ni tastatura ni miš nemaju kašnjenje. Za sada sam zadovoljan, gaming iz ugaone garniture na TV-u sa užitkom.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Druže da li imaš neki dodatni komentar na ovaj combo?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Što se tiče tastature, moja preporuka za Logitech K380, ko ne voli mehaničke, savršena za kucanje. Malih dimenzija ali je zbog okruglih tastera odlična, kvalitet izrade vrh... mislim da sam je platio 40ak eura iz HU
 
Druže da li imaš neki dodatni komentar na ovaj combo?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Stvarno sam zadovoljan, još uvek radi lepo nikakvih problema nemam. Ne srče baterije, traju dugo. Ja barem ne primećujem razliku između ovog combo-a i žičane tastature i miša, pre ovog komba imao sam Logitech G15 Gaming tastaturu i Logitech MX518 miša. Nikakvih zamerki nemam za 3k dinara odličan kombo

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno