Šta je novo?

Laptop and kablovska: tv kartica/neko drugo rešenje?

Fizičar

Cenjen
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruke
153
Poena
169
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire 3
Mobilni telefon
Samsung A20e
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam dva kabla od kablovske tv. Na starom kompu sam imao tv karticu.
Sad gledam po ovim prodavnicama i iskreno ne znam šta da radim da bih imao prijem na tv,jer nigde ne vidim ni eksterne tv kartice, a ni ne znam da li bi radile,jer sad ni moj tv ne može na ovoj mreži bez D3mini risivera/modulatora,šta već.
Neko rešenje?
 
SBBova digitalna televizija je zaštićena i ako hoćeš da gledaš na svom uređaju, potrebno je da taj uređaj ima priključak za CI modul. To imaju televizori, a nije mi poznato da postoje takve USB TV kartice.
 
EON aplikacija?
 
Mogao si da napišeš i neki link :)
Mada, mislim da je daleko najbolje rešenje predloženi EON.
 
Nije to toliko tesko, google pa usb dvb-c ci tuner

pa dobijes napr.

TBS-5680
TBS-5881
DVBSky T680C
TechniSat CableStar Combo HD CI

i mnoge druge ...

Preporuka uvek za TBS, cene malo jace ali su respektabilne karte.
 
imas mozda info za ove DVBSky USB karte..radi li na njima BlindScan....za TBS znam...
 
Predpostavljam da pitas za dvb-s2 varijantu posto za dvb-c blindscan nema neke svrhe sem otkrivanja frekvencija kroz koje guraju net ili vec nesto, nikakav benefit.

Koliko vidim imaju dve varijante s2 tunera S960 i S860 ali nema bas nekih informacija, msm da je bolje ici na karticu koja to provereno moze.
 
da mislio sam na DVB-S2....nista bez TBS-@..:)
 
Hvala svima za informacije, ali ipak ću na kraju morati uzeti EON kao opciju, jer generalno sve druge opcije su mi ,koliko vidim, čisto eksperimentisanje, posebno ako znam da su mi sad još na SMART TV-u posle nekih "kvarova" dodali receiver/modulator,iako je dan ranije radilo bez problema,i iako imam kabal viška za karticu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno