Šta je novo?

Xplore Music

To treba da ubace u pakete kao dodatni servis besplatno ili uz neku simboličnu cenu, a ne da naplaćuju skoro 7eur mesečno za servis koji je njihov. Ne vidim razlog zašto bi im iko ovoliko plaćao.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Da bi izgledalo posle da puno daju kada bude free?:)
 
Servisi ovog tipa mogu da budu besplatni samo ako budu prenatrpani reklamama a za to je prvo potrebno namaći dovoljno korisnika, što sumnjam da će ići tako glatko kad odavno postoje slični servisi koji su odavno provereni i koštaju isto koliko i ovo čudo.
 
Wyoming, nisi razumeo šta su rekli. U okviru vipovog paketa da bude besplatan, a ne sevis da bude besplatan (kao deezer kod Telenora).
 
Ma kontam ja to ali opet je pitanje da li bi ta varijanta bila isplativa na duže staze i cenim da bi morali nekako da kompenzuju gubitke ako bi ukinuli naplatu.
 
Ma kontam ja to ali opet je pitanje da li bi ta varijanta bila isplativa na duže staze i cenim da bi morali nekako da kompenzuju gubitke ako bi ukinuli naplatu.
Postoje kod operatera premijum pretplate za Deezer, Spotify, HBOgo u okviru tarifnih paketa.

Sent from my Mi 9 SE
 
To treba da ubace u pakete kao dodatni servis besplatno ili uz neku simboličnu cenu, a ne da naplaćuju skoro 7eur mesečno za servis koji je njihov. Ne vidim razlog zašto bi im iko ovoliko plaćao.

Sent from my Mi 9 SE

+1
Em ne znam ko će ovo da plaća po ovoj ceni pored YT koji za malo manju pretplatu nudi dosta više + YT se koristi pa se koristi + dobiješ muziku.
 
Ko bi normalan dao 700din za ovo smece, pored recimo DI.FM il slicnih streaming servisa koji su pritom i povoljniji lol
Inace nisam nasao ni jednu jedinu grupu\Dj_a koje slusam tako da svaka cast :D

@wyomingplease taman posla, pomenuti digitally imported ima i free varijantu i jedva da ima adove i to minimalne toliko minimalne da sam do nedavno bio free user i tek nedavno presao na paid cisto zbog kvaliteta i mogucnosti custom playera
 
Nazad
Vrh Dno