Šta je novo?

Remnant: From the Ashes

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525



Izaslo prosle nedelje. Odlican gameplay, svet i zabava. "Souls like".
Grafika onako, bar nije zahtevno.


 
Probao malo, ali mora da ceka da dodje na red. Grafika mi deluje malo cheap u nekim momentima. Ovako gameplay je manje vise gotivan. Svidja mi se malo pucanje bez lock on enemoy fazona kao sto je u onom Immortal Chains (kako se vec zove). Definitivno za odigrati.
 
Igra je fenomenalna, upravo završio drugi co-op playthrough na hard i već kriziram kada će sledeća sesija.

Core gameplay ima Souls vibe i iznenađujuće je kako dobro funkcioniše u igri gde je fokus ranged combat.

Sistem za random generisanje je odlično napravljem tako da se u svakom prelasku igre ne razlikuje samo layout mape već je moguće sresti drugačije NPC-eve, bosseve itd.
Plus je moguće doneti i neke odluke koje utiču na tok igre.

Drugi prelazak mi je bio kao potpuno nova igra, još je generakno dizajn okruženja super tako da igra ne može da dosadi.
 
Ima li SP neku koliko toliko smislenu pricu?
Vredi li je preci u tom smislu ?
 
Ima li SP neku koliko toliko smislenu pricu?
Vredi li je preci u tom smislu ?
Igra je ista i kad igraš sam ili u Coop-u, da te ne buni da postoji neka odvojena multiplejer komponenta. Samo što je daleko zanimljivije u Coop-u naravno. Nije priča glavni fokus i ono što će je prodati, već krajnje zabavan gejmplej. Ja sam desetine sati potrošio na PS4

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno