Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Jel ovi njihovi popusti važe za online kupovinu? Kad kažem online mislim da li dostavljaju robu kurirskom službom?

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Jel ovi njihovi popusti važe za online kupovinu? Kad kažem online mislim da li dostavljaju robu kurirskom službom?

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
Važe i dostavljaju ali obično bude ograničena količina za online prodaju pa brzo nestane. Popusti važe i u prodavnici

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Verovatno je ovo samo nesto privrememno, otvorio sam sad mail mi store u kom nude redme note 8 pro za 16 soma i nema ga a akcija traje jos 2 i po dana. Okrenuo sam i TC Usce da posaljem nekog po mob, pali se govorni automat. Glupo i neprofesionalno ali mi smo banana drzava jos od '90ih pa mi ne smeta. Treba biti strpljiv, bice to sve ok.
 
Ima ga jos u Mi Store Galerija. Razmisljam se dali ovaj ili Redmi Note 9 Pro, gotovo sam siguran da ce i on biti na akciji po slicnoj ceni. Nije mi zurba jer vec nosim Xaomi pa sam zato u dilemi.
 
НОВ САМ НА ФОРУМУ ПА СЕ НЕШТО И НЕ СНАЛАЗИМ ПА МЕ ИНТЕРЕСУЈУ ЗА САДА НЕКЕ ИНФОРМАЦИЈЕ У ВЕЗИ ШАОМИ РЕДМИ НОТ 8 ПРО....

ЗА САДА ТРЕНУТНО ШТО МЕ ИНТЕРЕСУЈЕ ЈЕ ЗАШТО НЕМА ДА СЕ СНИМА РАЗГОВОР.... НЕМА ФАБРИЧКИ А НИ АПЛИКАЦИЈЕ ДА СЕ СКИНУ.... СКИНУО САМ 10000000000000000 АПЛИКАЦИЈА И СНИМИ САМО МЕНЕ И ОКОЛО РАЗНЕ ЗВУКОВЕ А САГОВОРНИКА НЕ А НЕКАД НИ МЕНЕ

КАО И СНИМАЊЕ ЕКРАНА..... СНИМАО САМ СА РТС ПЛАНЕТЕ НЕШТО НИЈЕ ХТЕЛО ДА СНИМИ..... ИМА ЗВУК АЛИ ЦРН ЕКРАН И НОРМАЛНО ИДЕ СНИМАК ОДБРОЈАВА НОРМАЛНО АЛИ НЕМА СЛИКЕ.... ДА ЛИ СЕ АПЛИКАЦИЈЕ НЕ ПОДРЖАВАЈУ ДА СЕ ТАКО ИЗРАЗИМ......

КАДА УЂЕМ У МЕСИНЏЕР МИСЛИМ ТУ САМ ПРИМЕТИО НАЈЧЕШЋЕ И ХОЋУ ДА СЕ ВРАТИМ НЕЋЕ ДА СЕ ВРАТИ ЗАБЛОКИРАЈУ СВА ТРИ ДУГМЕТА И ПОЧНЕ САМ ОД СЕБЕ НЕШТО ДА ОТВАРА.... УСПЕМ НЕКАКО СКРОЗ ИЗАЂЕМ УЂЕМ ОПЕТ ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА ИСТА СИТУАЦИЈА..... ПА НЕКАД И РЕСТАРТУЈЕМ ТЕЛЕФОН

КАДА РЕЦИМО УЂЕМ У МЕНАЏЕР ФАЈЛОВА СТОЈЕ МИ РЕКЛАМЕ..... ОДГЛЕДАМ КЛИП ПОЈАВИ МИ СЕ РЕКЛАМА...... КАДА ОСЛОБОДИМ ПРОСТОР ПОЈАВИ СЕ РЕКЛАМА.... КАКО ТО ДА УКЛОНИМ

[url=https://postimg.cc/SYhQgwP7][/URL] [url=https://postimg.cc/S2TRxZ1W][/URL] [url=https://postimg.cc/WFHpvdt8][/URL]

ХВАЛА
 
Jel moze neko ko koristi RN8 pro da pusti link za funkcionalan Gcam, najbolje ako nema nekih dodatnih podesavanja posle instalacije?
Sinoc sam hteo drugaru da instaliram, i probao parrot i jos jedan, verizije iz prvog posta, ali jako laguje u viewfinderu i cim se prebaci na prednju kameru ne vidi se nista samo je crno, na obe je tako bilo..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Novi clan da ne pise velikim slovima, inace se nece dugo zadrzati na forumu.
 
Javite ako treba da se menja gcam iz prvog posta.
 
Dajte neke aktuelne verzije i za 8T (A10) :)
 
Kako ide to sa xml-ovima, treba nesto dodatno da se podesava ili samo da se skine i raspakuje?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Kako ide to sa xml-ovima, treba nesto dodatno da se podesava ili samo da se skine i raspakuje?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Raspakuje se i učita. Svaki XML je posebna konfiguraciona datoteka, pa probaš koji ti najviše odgovara.
Učitava se tako što se dva puta tajne na prostor oko okidača i izabereš neki config za verziju kamere koju koristiš.
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ok, a neophodni su za rad, ili je to za poboljsavanje i bolje rezultate, nisam nikad koristio neku verziju sa xml pa nemam bas iskustva kako rade, a drugar nije uopšte vičan oko takvih stvari pa bi da mu namestim nesto sto radi a ne treba više da se posle podesava kako inace nece moci da koristi..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ok, a neophodni su za rad, ili je to za poboljsavanje i bolje rezultate, nisam nikad koristio neku verziju sa xml pa nemam bas iskustva kako rade, a drugar nije uopšte vičan oko takvih stvari pa bi da mu namestim nesto sto radi a ne treba više da se posle podesava kako inace nece moci da koristi..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Obično nisu neophodni, nego su entuzijasti pribalavali sa ovim telefonom i raznim opcijama dok nisu dobili ono što je za njih najbolje. Ali ja preporučujem da se učita neki XML koji je radjen za RN8P.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Obično nisu neophodni, nego su entuzijasti pribalavali sa ovim telefonom i raznim opcijama dok nisu dobili ono što je za njih najbolje. Ali ja preporučujem da se učita neki XML koji je radjen za RN8P.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ok hvala na odgovorima!

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Javite ako treba da se menja gcam iz prvog posta.

Ništa mnogo bitno nije se desilo u međuvremenu, ali možeš da dodaš moj post #2530. Najviše zbog verzije 6.1 v4.8 jer je to jedina aplikacija za sada na kojoj rade i spoljne kamere i nema laga.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da li mozete da okacite apk kamere i config kod koje radi sve kako treba?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ima li koja nova gcam za obican note 8? 7.3.0.18 imam, samostalno sam to skinuo letos i nije losa, ne radi makro i sirokougaona za snimanje.
Jel ovaj novi android bolji od starog jos nisam apdejtovo a nisam ni gledao po jutjubu kako izgleda mrzi me korona me uhvatila i depresija od lezanja :D.
Mislim da ne bude posle e vise mi se svijda stari vratite mi ga. (A kolko znam kod telefona nema vise vracke) Neko reko da je baterija bolja a ovako u radu utisak, ima li napretka u korisnickom iskustvu mimo performansi?
 
Poslednja izmena:
Da li mozete da okacite apk kamere i config kod koje radi sve kako treba?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Jesi li probao BufferFix magisk modul? Ako on radi (ja ne znam, nemam magisk) onda uzmi bilo koju Gcam 7, radi sve samo ima taj lag (meni lično ni on ne smeta). Ima iznad Burial 10, postavio sam i neke confige, mislim da je neki postavio još neke u Telwgram grupi.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Jesi li probao BufferFix magisk modul? Ako on radi (ja ne znam, nemam magisk) onda uzmi bilo koju Gcam 7, radi sve samo ima taj lag (meni lično ni on ne smeta). Ima iznad Burial 10, postavio sam i neke confige, mislim da je neki postavio još neke u Telwgram grupi.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Hvala na odgovoru, imam root pa cu d aprobam to

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Imam Redmi Note 8 i cekam nadogradnju na MIUI 12 ali nikako da se pojavi...Da li moze da se ubaci rucno i kako posto na Redmi 7 Note uredno stigla ...
 
Imam Redmi Note 8 i cekam nadogradnju na MIUI 12 ali nikako da se pojavi...Da li moze da se ubaci rucno i kako posto na Redmi 7 Note uredno stigla ...

Opet su povukli nadogradnju. Moraćemo da čekamo još dok je ne dobijemo.

BTW:

photo_2020-12-04_17-17-54.jpg
 
Nazad
Vrh Dno