Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Koliko koristis 4g u toku dana?Kolega sa foruma i ja smo dnevno 8-10h sati na 4g mrezi. Evo kod mene od 6h jutros pa do sada.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
178bccc4eb88c52d26ec3347d39bd5b3.jpg
2 dana na 4g sot 5h i 30min maksimum do nekih 19% kad obaveštava da se uključi ušteda baterije. Na wifi oko 7, 7h i 30min takođe do 20-19%. U to spada i po neka igra, lokacija i sinhronizacija stalno uključeni, jedino od 00 do 7 ujutru je podešeno da pali štednju baterije. To će otprilike biti tako na miui 12.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Onda nema update nema smisla na 8 pro jer sve lepo radi osim tog dela vezanog za dodir

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ja imam Note 8 Pro i nemam nikakvih problema sa dodirom, svuda je ekran osetljiv i prihvata dodir. Verovatno vi koji imate taj problem da je u pitanju hardverski a ne problem u softveru.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja sam taj problem primetio samo pri koriscenju cam scan jer treba u donejm desnom uglu da se klikne da bi zavrsio skeniranje.
Suoer je sto ti nemas taj problem.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Možda ne problem do te aplikacije. Da li si probao sa nekom aplikacijom koja testira touch da vidiš da li i tu pravi problem sa deanim uglom.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Tel mi je extra. Al nema snimanje razgovora, Sms nema delivery reports, sihronizaciju na opadajućoj zavesi kao na 11. Danas Updejtovao na 12.0.3 Miui.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Druze imas link za tu indonežansku verziju na note 8 Pro gde se mogu snimiti razgovori?

I znas li za poruke sms delivered reports išta?

Hvala

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Bilo je priče o tome ranije, nemojte ponovo. xD
MIUI 12 mi sredio problem sa slajderom za zvuk, mnogo ravnomernije raspoređeno sada u odnosu na MIUI 11.
 
Da, jesam radio test sa jednom apk i tacno prikazuje da u tom delu skroz dole desno ne reaguje na dodir bas najbolje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
2 dana na 4g sot 5h i 30min maksimum do nekih 19% kad obaveštava da se uključi ušteda baterije. Na wifi oko 7, 7h i 30min takođe do 20-19%. U to spada i po neka igra, lokacija i sinhronizacija stalno uključeni, jedino od 00 do 7 ujutru je podešeno da pali štednju baterije. To će otprilike biti tako na miui 12.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
Sot 9h i 20. Posle ekrana, Android sistem jede bateriju. Mobilni internet skoro i ne uključujem.

8233e963cf7155e89a38cbc48ecb7f48.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, skinuo sam ovo i kaze mi kada pokusam : Couldnt verify. Looks like current roms network carrier type is different form that in the recovery package! Neki savet?

Ovo je update za global verziju, a ti mozda imas Eu varijantu. Ja imam Eu, i kako sam citao, taj update uglavnom ide 2-3 nedelje nakon update-a za global varijantu. Mozda ti zato ukazuje na nekompatibilnost, ne znam.
 
Izašao neki update za Redmi Note 8
0224d467f5e7bad3b015df36fa683780.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Izašao neki update za Redmi Note 8
0224d467f5e7bad3b015df36fa683780.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
To je Beta, nije public jos uvek,pustili si samo A10 sa MIUI 12 ali bez nekih bitnih promena koje MIUI 12 ima kao stable verzija.Na primer kao RN7 sto je dobio A10 bez MIUI 12.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kako iskljuciti da se u status traci ne prikazuje ovo obavestenje o szuriranju?

Ja sam iskljucio sve oocihe, ali se i dalje prikazuje
9dd4fc20bc396c6a7577f568ba4daa4c.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Jel imao neko problem sa slanjem SMS-a? Ne znam da li je do operatera ili telefona, ovo mi se nikad ni na jednom telefonu nije desilo. Svaka peta ode, neke isporuci sutradan, potpuno nepouzdano radi.
 
Ipak sam uspeo da iskljucim ovo ibavestenje, tj posle iskljucivanja svih opcija za nadogradnju samo sam restartovao tel i izgubilo se, a nadam se da se vise nece pijavljivati.

Ja sam imao problem sa slanjem sms poruka u smislu da sam slao neka obavestenja nastavnicima, a poruke su bile bas velike pa nije hteo tel da posalje. Problem sam imao sa telefonskom aok za poruke, a i sa mojom aok koju koristim na svim tel i koju lepo podesim, a to chomp sms pro. Inace obicne krace poruke salje bez prkblema. Ovaj problem sa velikm porukama sam imao samo kada saljem uzastopno na vise brojeva tu ogromnu poruku pa sam morao mnogo puta iznova da kliknem da bih je posla, a prvih par posalje i tek nor trecu nece dok puno puta ne odobrim

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Meni najobicniji SMS od jedne reci nece da posalje. Krenulo je od humanitarnih pre par dana (tu sam primetio da ne ide), jedna je prosla, i otad je pocelo da brljavi, stock SMS aplikacija. Poslednji update aplikacije bio je pre 7 dana, deinstalirao sam ga (nije pomoglo), pa opet azurirao i nista se ne menja. Cudan problem.
 
Da li je neko testirao bank aplikacije sa miui 12 ? Konkretno me zanima intesa.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Probaj karticu u nekom starom telefonu, nema druge.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne pomaze, ali da ne trujemo temu, resicu nekako.
 
Stigao neki update za global. A za 8t nema jos nista.
473c82569be53bec34278aa9111d4b93.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Bratu je puklo staklo kamere (prva od vrha) i sad na fotografijama ima ne odsjaj. Kao od sunca.
Koji servis preporucujete za zamenu, a da ga ne oderu?
Ja nemam onaj masinski fen inace bih mu ja zamenio.
Telefon je 8T.
 
koliko vas ima taj problem sa dodirom na donjim uglovima ekrana kod rn 8 pro? jeli to nešto što je često ili neke serije imaju taj problem?

takođe, kako drži baterija na miui 12 u odnosu na ranije?

hteo sam da preporučim članu porodice rn 8 pro, pa da vidim isplati li se :)
 
Ja nemam problem sa ekranom.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno