Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Izašla je PixelCam 3.0. U prilogu su config datoteke, idu u folder
interna memorija/PixelCam/x
Ovde je PixelCam zvaničan sajt.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

Prilozi

  • PixelCamX_3.0.zip
    32 KB · Pregleda: 30
Poslednja izmena:
Samo ova dva foldera iz zipa raspakuj u internu memoriju.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Da- da, hvala ti. imam gcam/configs/6 i 7. Ove configse sam raspakovao u 7. U zavisnosti koju 7-u koristim, sama povuce configse ili greatness ili drugu 7.
 
kod mene prva se instalira, i kamera se uključi ali sve crno.... a druga izbaci problem pri raščlanjivanju paketa.... [emoji849]

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
kod mene prva se instalira, i kamera se uključi ali sve crno.... a druga izbaci problem pri raščlanjivanju paketa.... [emoji849]

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
Imaš iznad u mojim postovima dosta kamera za RN8PRO

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Probao možda 90% od svih i još nisam našao neku da radi

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Probao možda 90% od svih i još nisam našao neku da radi

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
U ovom postu ima dosta kamera, i sve rade na RN8PRO. Deinstaliraj sve prethodne verzije, instaliraj jednu od ovih i probaj. Ako imaš problema, piši, rešavaćemo!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Malo smo sve zakomplokovali oko gcam. Možete li ukratko reći koja verzija vam se pokazala najbolje na RN8PRO? Ja koristim "wyroczen's 7.3 v2" i čini mi se rebellion config. Ta mi se verzija učinila najbolje od svih koje sam testirao.
 
Ja koristim Reborn_Xtreme Natural fantasy ultimate reborn config i zadovoljan sam, posebno noćnom kamerom.
 
Dodati su linkovi za GCAM u prvi post, ako mislite da treba dopuniti linkove, napisite cime i ostavite link.
 
Izašao je novi Buffer fix za Redmi Note 8 Pro. To je Magisk modul koji služi da smanji lag u Google kameri.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Izašao MiUI 12 za kinesku verziju Redmi Note 8. Počelo je! [emoji3]
9c4a374e718e858fe3609eff64a8bd66.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Izašao je miui 12 eu stable za rn8.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Izašao je miui 12 eu stable za rn8.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
Na mi forumu nema nikakvih informacija o eu stable miui 12 za rn8, u pitanju je samo miui za Kinesku verziju.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Verovatno će još malo i global.
b5f4742a1b8a2423c1828551eacec8d5.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Sta koristite za blokiranje reklama? Konkretno me zanima za chrome.
Ja imam DNS66 koji mi je radio na rutovanom huawei mate 10 lite, ali sada ne radi, tj ne blokira reklame u pretrazivacima

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Samo za private DNS postavim dns.adguard.com
Koristio sam BlockThis i Blokada ad blokere, ali je neko ranije napisao za private DNS, u od tada samo mi to stoji. Ja sam na svim rutovanim telefonima koristio AdAway, ali sad mi i ovo završava posao.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Adguard kod mene blokira vipovu aplikaciju za proveru stanja i ceo njihov sajt.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Samo za private DNS postavim dns.adguard.com
Koristio sam BlockThis i Blokada ad blokere, ali je neko ranije napisao za private DNS, u od tada samo mi to stoji. Ja sam na svim rutovanim telefonima koristio AdAway, ali sad mi i ovo završava posao.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Hvala za ovo, pomaže :)

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Adguard kod mene blokira vipovu aplikaciju za proveru stanja i ceo njihov sajt.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

I kod mene isti problem,vec neko vreme ne mogu da se logujem u Vip aplikaciju,ali nisam znao da moze biti do toga.
Mislim na DSN kada se ukuca ono sto blokira reklame.
Ima li resenjaza to?
 
Poslednja izmena:
Samo za private DNS postavim dns.adguard.com
Koristio sam BlockThis i Blokada ad blokere, ali je neko ranije napisao za private DNS, u od tada samo mi to stoji. Ja sam na svim rutovanim telefonima koristio AdAway, ali sad mi i ovo završava posao.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Znaci samo se doda ta url u dns66 apk?

9c3f41c95bbe6934cd2be84215a6d452.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Znaci samo se doda ta url u dns66 apk?
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ne! Ne treba ti dns66. Samo ideš u podešavanja telefona, veza i deljenje, privatni DNS, izabereš poslednju opciju ubaciš taj link.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Juce i danas imam problem sa telefonom, 8T varijanta. Kada primim poziv preko Vibera, posle 2-3 sekunde razgovora telefon mi se restartuje... Brine me da nije nesto pocelo da crkava. Imam ga od prosle godine decembra i nisam imao nikakvih problema. Uradicu factory reset ovih dana ili da reinstaliram Viber ako stignem.
Jedino sto povezujem da sam uradio je pre toga sto sam obrisao Cache (3GB) i svasta jos sro mi je ponudio sistem (ostalo malo mesta)

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
I kod mene isti problem,vec neko vreme ne mogu da se logujem u Vip aplikaciju,ali nisam znao da moze biti do toga.
Mislim na DSN kada se ukuca ono sto blokira reklame.
Ima li resenjaza to?
Nisam našla rešenje a problem jedva uočila. Google mi je bekapovao taj private dns posle reseta telefona i ubacio ga sam posle restore-a. Smarala sam vip 10 dana da reše problem koji je do mog fona. Tako da mi je najbolja apl adaway uz root.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Nisam našla rešenje a problem jedva uočila. Google mi je bekapovao taj private dns posle reseta telefona i ubacio ga sam posle restore-a. Smarala sam vip 10 dana da reše problem koji je do mog fona. Tako da mi je najbolja apl adaway uz root.

Jako je zanimljivo da meni samo sa njihovom aplikacijom pravi problem,sve druge rade bez problema.
 
Ne! Ne treba ti dns66. Samo ideš u podešavanja telefona, veza i deljenje, privatni DNS, izabereš poslednju opciju ubaciš taj link.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Hvala puno, ubacio sam link kao sto si rekao

9f9061b74d45c9ef4da1243b8f245efc.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da li neko zna možda i kako da isključim da se telefon ne budi kada ga podignem? Našao sam tu opciju u podešavanjima ali nešto neće da radi i kada uključim i kada isključim to telefon se budi kada ga podignem. u pitanju je Xiaomi Redmi 9.
 
Raise to wake se zove opcija, ako si je isključio a i dalje radi (nakon restarta), onda ga možda druga aplikacija budi, a ne sistemsko podešavanje.
 
Kod mene pise podignite za budjenje i to mi je iskljuceno. A isto se dešava i Kada stavim uključeno i isključeno on se probudi kada ga podignem. Sad kad bih znao Koja aplikacija ga budi moraću da tražim
 
Nazad
Vrh Dno