Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Trenutna cena je 20.000 rsd, a popust od 20% je u petak tek..

Cekaj malo, jel isto kada nekome javis vest pola sata ranije ili kada nekome javis par sati ranije pa ima vremena da se spremi?

Mozda neko nije planirao da kupuje telefon ali sada kada vidi cenu mozda promeni misljenje pa ga kupi, ili mozda neko nema para trenutno kod sebe ali ce imati za 10 dana ali ima vremena da se snadje da pozajmi ili vec kako se snadje.

Bilo kako bilo, bitno je da je vest podeljena i da ko bude hteo neka se spremi.
 
Ne znam o čemu ti to, koja je poenta tvoga posta?!?
 
Ljudi imam slučaj prijatelju upao Redmi Note 8T u vodu upravo, sta da radi, kako da postupi da ga spasi, navodno nece da se upali sad,a baterija ne moze da se izvadi na njemu koliko znam? Hitnoo

Samo da javim riknuo ovaj telefon izgleda, nema mu spasa. Nece da se upali posle 2 dana u pirinču...
Nije mi jasno da posle 3-4s u vodi tako lako crkne
 
Šta se ovo dešava sa Note 8 Global? Neki dan izašao update MiUIv12, a danas 11?
ae4493f99ee6ee7ea85f05e6337c59c2.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Vredi li redmii note 8 13990 din?Deluje povoljno.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Samo da javim riknuo ovaj telefon izgleda, nema mu spasa. Nece da se upali posle 2 dana u pirinču...
Nije mi jasno da posle 3-4s u vodi tako lako crkne

Ako ga nisi otvorio i samo tako ostavio da se osusi, ostavi jos par dana, ja bih u tvom slucaju mozda isao i na nedelju dana.
Redmi Note 5, upao u vodu, ne znam na koji period, ali je bio mrtav kad je izvadjen (min 10-15 sekundi max 1-2-3 minuta bio u vodi).
Ja sam ga otvorio, odvojio maticnu, bateriju i ostalo i ostavio da se susi 3-4 dana. Upaljen posle toga i evo i dan danas radi bez ikakvih problema.
 
Ne znam o čemu ti to, koja je poenta tvoga posta?!?

Pa kada nemas pojma onda sta se trpas tamo gde ti nije mesto? Jel kupujes telefon, ne... onda u cemu je problem.

Vest sam javio za one koji ce da kupe telefon a ne ko ti, obleces ko macka vec 7 meseci po forumu i ko neko dete ides iz teme u temu i jel dobar ovaj telefon jel dobar onaj telefon, pa na mobilnom svetu isto spopadas ljude sa pitanjima a ni sam ne znas sta zelis da kupis. Zato preskoci me se sa glupim komentarima.
 
Devojka ima problem. Malo malo, pa me stavi na cekanje ili mutira.

Taj problem imam i ja sa mi 9t ali vec po nekoj navici sada radim cim pozovem nekoga ili se javim stisnem power da zakljucam ekran i tako obavim razgovor bilo to da je klasican mobilni poziv, viber ili messenger.

Znam glupo je ali sta da se radi. I sto je najgore nekada se desava to nekada ne, sve zavisi kako drzim telefon i jesam mozda u sedecem stavu ili mozda lezim u krevetu.

Znam da nema veze puno sa ovim telefonom ali vidim da i po drugim temam se ljudi javljaju sa slicnim problemom pa vidim da pojedini praktikuju isto da zakljucaju ekran dok traje poziv.
 
Ako ga nisi otvorio i samo tako ostavio da se osusi, ostavi jos par dana, ja bih u tvom slucaju mozda isao i na nedelju dana.
Redmi Note 5, upao u vodu, ne znam na koji period, ali je bio mrtav kad je izvadjen (min 10-15 sekundi max 1-2-3 minuta bio u vodi).
Ja sam ga otvorio, odvojio maticnu, bateriju i ostalo i ostavio da se susi 3-4 dana. Upaljen posle toga i evo i dan danas radi bez ikakvih problema.

Evo nosi ga u servis danas,pa da vidimo ima li spasa
 
Ne zna da ga drži kako treba? I ja imam taj problem na 8t.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Ima nes više koji ne znamo! [emoji3] Ja sam isti problem imao i sa Redmi S2, ali, kao što je napisao @Beosoft, imam malu rutinu prilikom poziva. Čim pozovem stisnem home dugme pa isključim ekran.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam JEDNOM imao problem sa proximity senzorom, ispostavilo se da je zaprljan, jer se vise nije ponovilo. Ko koristi zastitno staklo ima jos jedan faktor rizika, to je opstepoznato i nema veze sa ovim modelom.
 
Ja imam trenutno problema sa slušanjem glasovnih poruka na Whatsappu. Kad pustim poruku u 99% slučajeva automatski se gasi ekran i pušta zvuk na slušalicu. Ali mislim da je do zaštitnog stakla koje svakako moram da promenim.
 
Moj brat je slao RN8 pro u servis zbog proximity senzora. Tamo mu navodno odlepili zaštitno staklo i ponovo ga zalepili ali tako da ne smeta senzoru. Posle toga radio dan dva pa opet počeo da zeza. Brat mu skinuo staklo i sad ga koristi tako, bez ikakve zaštite za ekran. Kaže da mu radi kako treba.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala svima na odgovorima.
Primamljiva cena jeste, ali obzirom koliko su mene nervirali moji Xiaomi i problem sa proximitijem ipak preskačem.
 
Ja imam verziju 6/128 i nemam ni jedan problem od tih koje vi spominjete... A imam i zaštitno staklo naravno...i to neko od 200din...
A možda kupim za ženu ovaj model, za te pare ne verujem da se može bolji telefon uzeti...valjda neće imati problema...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ma za 16 hiljada redmi note 8 pro je nesto oko cega se ne razmislja. Da nemam mi 9t mislim da bih cekao ponoc da ga porucim online ili bih cak otisao i mi store i direkt ga kupio.

Svi problemi su zanemarljivi i sa njima moze da se prezivi i da se koristi uredjaj sasvom lepo i ugodno. Cak ni to sto ima samo 64 gb skladistenog prostora mi ne predstavlja problem.
 
Apsolutno se slažem.
S druge strane meni je 64 GB daleko više nego što mi je uopšte potrebno, nisam ni trećinu "zauzeo". Fotografije, snimci su mi na cloudu (OneDrive) već godinama, muzika Spotify itd.... Tako da mi memorija telefona u 2020. godini uopšte nije glavni prioritet.
 
Poslednja izmena:
Supruga koristi verziju 6/128gb skoro god dana bez ikakvih problema a stako sa allyja.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ne znam koliko je to problem sa senzorom blizine. On radi. Više mislim da je do navika u držanju telefona. Moja sestra ima motorolu, pa svako malo ili sam na na čekanju, ili je ne čujem, ili me ne čuje...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pa kada nemas pojma onda sta se trpas tamo gde ti nije mesto? Jel kupujes telefon, ne... onda u cemu je problem.

Vest sam javio za one koji ce da kupe telefon a ne ko ti, obleces ko macka vec 7 meseci po forumu i ko neko dete ides iz teme u temu i jel dobar ovaj telefon jel dobar onaj telefon, pa na mobilnom svetu isto spopadas ljude sa pitanjima a ni sam ne znas sta zelis da kupis. Zato preskoci me se sa glupim komentarima.

"Vest" koju si dao je nagađanje i nije tačna, pouzdana. Telefon je sada 20.000 rsd, a da li će ga biti u ponudi u petak za 16.000 rsd je veliki znak pitanja. Da li ja imam pojma ili nemam ti sigurno nisi merodavan da o tome odlučuješ. Šta ću da kupim, kad i gde isto tako to nije tvoj problem, a ako ti moje mišljenje i postovi smetaju ti ih lepo ignoriši, zanemari.
Nema razloga da se ljutiš, da padaš u vatru, opusti se..neuzbuđuj se, samo lagano..
Ponavljam "vest" je polu informacija i tvoje nagađanje.
 
Nazad
Vrh Dno