Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

ja nikako da ubacim gcam, bije mi rutovan tel, kao i beše može li samo da se instalira app ili mora i ona konfiguracija.... vraćam unazad ali ne mogu da nađem gde beše diskusija o tome.....

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ja sam skinuo samo instalaciju u apk formatu i instalirao je

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ne mora konfiguracija, radiće i bez toga.
 
Neka će raditi, neka neće, a neka polovično. U svakom slučaju bolje je isprobati sa nekoliko configa, pa izabrati onaj koji najviše odgovara.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja cekam da neko skupi par korisnih gcam linkova da ne jurim po celoj temi, pa da ih okacimo u prvi post.
 
Da li ovu koristite i kako je podesavate?

Gcam_6.1_Reborn_Wyroczen_1.0.apk

Upravo sam probao da slikam ovom kamerom, ali mi se ne pojavljuju slike u galeriji

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li ovu koristite i kako je podesavate?

Gcam_6.1_Reborn_Wyroczen_1.0.apk

Upravo sam probao da slikam ovom kamerom, ali mi se ne pojavljuju slike u galeriji

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ovde sam postavio nekoliko configa za Reborn. Probaj sa svakim po par snimaka i vidi koji ti se najviše svidja.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Hvala

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pisao sam detaljno o raznim verzijama Gcam, ali bilo je poprilično davno i muka je sad naći te postove, a i izašlo je dosta novih verzija. Videću ako stignem u toku dana da napišem malo detaljnije o tome.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Vazi, mozda ti je najbolja varijanta da uputstva cuvas u nekom tekstualnom dokumentu j da ih samo menjas i doradjujes.

Ja tako kacim uputstva od mojih skockanih verzija za iGO navigaciju za android uredjaje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Vazi, mozda ti je najbolja varijanta da uputstva cuvas u nekom tekstualnom dokumentu j da ih samo menjas i doradjujes.

Ja tako kacim uputstva od mojih skockanih verzija za iGO navigaciju za android uredjaje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ma nema tu nekog opisa, samo da prikupim confige i da ih lepo spakujem.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Je li rade ba RN8PRO? Nisam nikad koristio te verzije, nego samo prilagođene za RN8PRO. Mada ih je većina zasnovana na Urnyx05-ovoj verziji, a verzija od Parrot043 ima porilagođena i za RN8PRO.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Sve verzije Gcam za Redmi Note 8 PRO su na ova dva linka, a kad stignem na pa kova ću confige i postaviti.
Wyroczen
PerciFHM034

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Stigao update za RN8 ali samo neke ispravke, za MIUI 12 ce se cekati po pisanju negde oktobar iki novembar.
3cbc4b233fc8a869c1c0ce9d076fd7a1.jpg


Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
U ovom zipu je po nekoliko konfiguracija za sledeće aplikacije:
Gcam 6.1: Reborn PixelCam X 2.0 Gcam 7.x: Greatness 2.2 NGcam 1.6 Burial 8
Potrebno je samo zip raspakovati u internu memoriju i konfiguracije bi trebalo da budu raspoređene po folderima kako treba. Poželjno je posle instalacije GCam obrisati podatke, pa onda pokrenuti aplikaciju.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li jos neko jma ovaj problem sa youtube kao i ja?

Sve vreme dok je pusten video stoji mi na ekranu ovo da ga pauziram i premotavam.

Uzasno jeiritantno, a ne znam kako se uopste to aktiviralo
b33cd5707c949105d579e358eb4334b7.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
U ovom zipu je po nekoliko konfiguracija za sledeće aplikacije:
Gcam 6.1: Reborn PixelCam X 2.0 Gcam 7.x: Greatness 2.2 NGcam 1.6 Burial 8
Potrebno je samo zip raspakovati u internu memoriju i konfiguracije bi trebalo da budu raspoređene po folderima kako treba. Poželjno je posle instalacije GCam obrisati podatke, pa onda pokrenuti aplikaciju.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Uvek zabrljam,. Gde raspakovati configs za ove verzije? kako nazvati folder? gcma/configs...?
 
Da li jos neko jma ovaj problem sa youtube kao i ja?

Sve vreme dok je pusten video stoji mi na ekranu ovo da ga pauziram i premotavam.

Uzasno jeiritantno, a ne znam kako se uopste to aktiviralo
b33cd5707c949105d579e358eb4334b7.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Settings => Accessibility => Hide player controls
f32fe5fe78e1c7ee02a6d1e92053db97.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala puno na pomoci. Ne razumem kako se uopste ukljucila ta opcija

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Izašao update 11.0.10 za Note 8. Jel probao neko?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Neće običan update da pravi probleme, nije to Windows. To su sigurnosne zakrpe, problemi mogu da stignu sa ažuriranjem Androida na novu verziju, što će izgleda biti ili krajem godine ili čak početkom 2021.
Kod mene na 8T je 11.0.11, i nema problema s njim.
 
Naravno da mogu uvek da naprave problem zakrpe tj. update-ovi. Onaj najuobicajeniji je trajanje baterije npr.
 
Ne razumem stalno to kukanje i gledanje u bateriju koliko izdrzi, koliki je SoT,...
Uvek toliko moze da izdrzi baterija dok odes negde i vratis se da stavis na punjac.
Nekad mi traje 3h sot na 48h koriscenja, nekad mi je 6h sot, nekad 9h.
koga briga, sve zavisi kako koristim telefon.
opterecujete se ni zbog cega.
 
Npr ja kad god izidje novi updejt, uvek ga instaliram. Nikad ne gledam po forumima da li ima neki problem ili ne. jer ti problemi kod nekih se jave a kod nekih ne, mislim, ne mora da znaci da ce i tebi biti krace trajanje baterije. to zavisi od mnogo drugih faktora ne samo od updejta.
 
Nazad
Vrh Dno