Šta je novo?

Telefon najbitnija kamera

mihailo998

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2014
Poruke
570
Poena
70
Pozdrav opet ja, ovaj put potreban telefon devojci za oko 200-250 e ja mislim da i za 200 moze da prodje odlično ali budzet je 250.

Najbitnija je kamera, i naravno insta, fejs, whatsapp ce se najvise koristiti mozda ponekad neka igra.

Sad koristi samsung a5 2016 tako da je sve bolje od toga.

Njoj se svidja p30lite da li ima nesto bolje od toga za taj novac.
Gledao sam note7 moze da pravi odlicne fotke jos se lagano ubacije gcam, mislim da je to odlican telefon za 170-190e zavisi od memorije.



Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mi 8 Lite za ispod 200 evra ili ako ćete na sledeću skuplju opciju onda Mi 8. Cene na oglasima naravno.
RN7 je takodje ok i radio bi dobar posao, ali ovi su lepši i bolje specifikacije imaju, pa ako neće menjati telefon duže vremena bolji su izbor.
 
Moze sa oglasa naravno ali nikako polovan. Pokazacu joj 8/8lite, uglavnom kako stoji 8/8lite vs p30lite znam da je on malo skuplji ali da li je i toliko bolji

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala birace onda verovatno izmedju note 7 ili 8 lite, ili ako bude mogla mi 8 ali ipak je 80-100e skuplji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi 8 lite valjda mora da se rutuje da bi se ubacila gcam. Na Redmi note 7 nema potrebe, crveni je pravi ženski telefon, kad podesiš sve i pogasiš reklame u Mjauiu možeš zaboraviti na njega.
e62e9bd3010e70086936dd81aa082a59.jpg
 
Da i ja naginjem ka note7 po meni best buy trenutno plus gcam koji se instalira bukvalno kao aplikacija. Hvala svima pomogli ste mi opet.[emoji16][emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da i ja naginjem ka note7 po meni best buy trenutno plus gcam koji se instalira bukvalno kao aplikacija. Hvala svima pomogli ste mi opet.[emoji16][emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

U regularnim radnjama moze da se uzme Mi 8 Lite, 4/64 GB verzija, za 23.999. Nije losa kupovina pogotovo jer se dobija legalna dvogodisnja garancija. Devojka uzela (nije htela nista bez dve godine garancije). Sasvim OK telefon, brz, fluidan, zadnja kamera soldina, prednja prosek...
 
^^ To je ok ponuda, dve godine garancije legalne znači a cena je korektna.

Da, da, sasvim dobra ponuda. 20ak eura razlike u odnosu na oglase, a legalna garancija. Bila je akcija u Mi Store, ali mislim da se tu razgrabio, mi smo uzeli poslednji u jednoj njihovoj radnji. Ima ga u WW i Emmiju (barem tako pise na sajtu). Sasvim OK telefon.
 
Mi 8 lite valjda mora da se rutuje da bi se ubacila gcam. Na Redmi note 7 nema potrebe, crveni je pravi ženski telefon, kad podesiš sve i pogasiš reklame u Mjauiu možeš zaboraviti na njega.
e62e9bd3010e70086936dd81aa082a59.jpg

Samo da pitam, kakve reklame su u pitanju? Jel to na Xiaomi telefonima za kinesko trziste ili na svim? Kako se gase?
 
Nazad
Vrh Dno