Šta je novo?

A70/Mi 9SE/9T/8

josemourinho

Poštovan
Učlanjen(a)
01.07.2014
Poruke
569
Poena
70
E sad ganjam novi mobitel ima 3 mjeseca sigurno, nije mi zurba a i ljeto bilo, more tope se pare :D
A70 sam jos davno bio pikirao i pao mi je na razumnih 300€, ali uleti u Mi svijet i zbuni se sav hahaha

E sad od svih ovih mobitela koji imaju U mi svijetu nekako mi se za istu cijenu kao A70, ovaj Mi 9T 6/128 najvise uklapa

Da li mi je on bolja opcija od A70(99% da jeste :D), ali je li bolji on od Mi 9SE 6/128 koji je ista cijena?

Gledao sam i MI 8, i on je 10 eura skuplji, ali nekako me odbija bas veliki notch, ali eto ako je bas ono level iznad stavit Cu performanse prije izgleda [emoji3]

Gledao sam i MI 9, ali skup ybg haman 400€ 6/128 verzija, mozda jedino na 6/64 verziju koja je 350€, ili taman mozda do kraja mjeseca padne jos 10-20€

Kako god svaki ima neki "nedostatak", MI 9T koji mi je eto favorit za sada nema FR i Led notifikacije ali *mjau**mjau**mjau* nema idealnog

Ne znam eto pisite pa da mi pomognete ima izbora za 300€ rang bas :D
 
Poslednja izmena:
Kako mislis 9T nema FR (fingerprint reader?) i LED, ima i jedno i drugo :)

Glas ide za 9T naravno, ne zato sto sam ga ja uzeo nego je realno best buy trenutni skoro bez konkurencije, moderan i future proof dizajn, odlicne kamere, procesor, ekran, performanse.. A70 ima plasticna ledja i losiji procesor koliko znam..
 
Poslednja izmena:
Imao sam mi8 i mi9t, i mi9t je bolji, lepsi dizajn, nema notch, kamere su iste sto se tice kvaliteta fotografija, plus sto mi9t ima onu siroku kameru. Mi9t je glasniji sto se tice zvuka, i ima bolji zvuk preko slusalica od mi8. Ekran je bolji na mi9t. Procesor mozda je malo bolji na mi8 ali u realnom radu nema razlike, sve je fluidno.
Tako da moj predlog ide za mi9t 128/6GB verziju.
 
Kako mislis 9T nema FR (fingerprint reader?) i LED, ima i jedno i drugo :)

Glas ide za 9T naravno, ne zato sto sam ga ja uzeo nego je realno best buy trenutni skoro bez konkurencije, moderan i future proof dizajn, odlicne kamere, procesor, ekran, performanse.. A70 ima plasticna ledja i losiji procesor koliko znam..

Ma mislio sma na face unlock ali vidim kasnije tek da kad povuces prston izadje kamera i imas i njega :D

Led mi je na ruznom mjestu, ali nema veze kako citam temu Mi9t i posto sam tek dosao do pola vidim ima i notifikacija okolo ekrana zasojetli a i na AOD ekranu budu ikone tako da je to super

Ma A70 mi se ono bas svidio bio prije par mjeseci, mali notch mi nije smetao, amoled, ma super bio 6/128 verzija, tek sad vidjoh ovaj Mi9t koji eto cini mi se kao jos bolja opcija
Na miui Cu se navici i na ovaj oneui bi se isto navikava, jer sam godinama na emuiu tako sto se tice sistema to je to

A trebalo mi je neko da mi potvrdi da mi je dobra promjena odluke sa A70 na Mi9t tako da hvala na komentaru

Imao sam mi8 i mi9t, i mi9t je bolji, lepsi dizajn, nema notch, kamere su iste sto se tice kvaliteta fotografija, plus sto mi9t ima onu siroku kameru. Mi9t je glasniji sto se tice zvuka, i ima bolji zvuk preko slusalica od mi8. Ekran je bolji na mi9t. Procesor mozda je malo bolji na mi8 ali u realnom radu nema razlike, sve je fluidno.
Tako da moj predlog ide za mi9t 128/6GB verziju.

Hvala ma to je to Mi9t se cini kao vrh izbor
 
Treba razmotriti i Meizu 16th, sad je na akciji 30.000 dinara, što je za takav hardver i regularnu garanciju odlična cena
Ma iskreno ne bi Meizu, nije da imama nesto protiv Kineza, ali Coolpad me smorio prije par godina, Xiaomi ok, cak eto prije Samsung ga uzimam, dva Huawei dva zadnja telefona ali necu bas toliko da riskiram :D

Hvala svima na pomoci, ma Mi 9T definitivno bolja opcija od A70, samo jos docekat da opet stigne 128GB verzija
 
Coolpad i Meizu ne idu u istu recenicu. Zna se koji su provereni, vrhunski kineski brendovi, svi oni iz top 10, a ima ih dosta. [emoji6]
I moj glas ide za Mi 9T u ovom slucaju. [emoji4]
 
Jel ima neko da je koristio ili koristi taj Meizu? Na papiru stvarno izgleda dobar. Kako se to ponaša u realnom radu? U koji servis ide u slučaju problema?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Kako kada ga ima i kod nas? [emoji4]
U WW je na akciji 30k, bas kao sto je kolega iznad napisao, sto je realno odlicna cena za taj mob, plus se dobija validna dvogodisnja garancija. U tom slucaju ne bih brinuo o servisu i nekim eventualnim problemima. [emoji4]
 
Kako kada ga ima i kod nas? [emoji4]
U WW je na akciji 30k, bas kao sto je kolega iznad napisao, sto je realno odlicna cena za taj mob, plus se dobija validna dvogodisnja garancija. U tom slucaju ne bih brinuo o servisu i nekim eventualnim problemima. [emoji4]

Na GSMarena nema 16th na listi, ima samo 16. i kad kliknes na 16 gore pise 16th za Indijsko trziste https://www.gsmarena.com/meizu_16-9280.php

Kod nas nije nemoguce da se prodaje svasta, tako su i POCO prodavali kao Pocofone
 
Nazad
Vrh Dno