Šta je novo?

Gamescom 2019

Mau53r

Slavan
Učlanjen(a)
25.09.2007
Poruke
619
Poena
320
Nadam se da je ovakva tema ok.
Da stavljamo sve novosti vezane za Gamescom 2019. na jedno mjesto.

Video sa otvaranja - Opening Night (počinje na 23:30) - Ima dosta trailera




Napokon Mount & Blade II: Bannerlord - Steam Early Access in March 2020.

 
Poslednja izmena:
Meni je Death Stranding glupost, svaka mu cast za MGS i sve sto je napravio, imao je i tamo neke cudne stvari sto mi se nisu svidjale ali ovde ga bas pretera, msm na Kojimu
 
Slazem se, sad sam odgledao gameplay trailer i meni je ono uzasno retardirano i dosadno.
Walking i pissing simulator i za to im daju aplauz?

 
:)....ja ga jedva čekam,100% AAA

Koliko sam skapirao,u nekom postapokaliptičkom svetu,oni su nosači,prenose razne stvari,od kuda i kuda,to još neznam,na tom njihovom putu su senke koje ih hoće u tome sprečiti,senke su pali ljudi,tj nosači,vojnici,civili

E .....to bi bilo to zasad :p

Više je igra šuljačina nego streljačnina (toga uopšte neće biti)
 
Poslednja izmena:
Vas dvojica kao da ste zaboravili one scene iz prethodnih trailera, gde se uzbudljiviji gameplay vidi na po par sekundi...
 
Probaću svakako, samo kažem da mi samo gameplay deluje tanko i nedorađeno.
Probaću zbog grafike, atmosfere i priče.
 
Niko nije pljuvao igru, rekao sam da me sekira. Ono mokrenje pa nikne pecurka, grafika koja mi govori i deluje mi kao da je svet prazan, akcenat na lika, a nesto kao unreal engine za travu i par brda me podseca na onaj Metal Gear Survive. Nema realnosti, taj humor Hidea Kojime meni ne lezi (ali opet to je subjektivno). A da se ne lazemo, MGSV mi je mozda u top5 igara svih vremena bez obzira na to. Ocekivao sam filmski dozivljaj od Death Strandinga, otud i takvo misljenje.
 
A cak i na kraju prezentacije je publika ono bila u cudu, nije tu bilo nekog odusevljenja i aplauza silnog. Ovo da ne radi Kojima, hype bi bio trostruko manji :p
 
Niko nije pljuvao igru, rekao sam da me sekira. Ono mokrenje pa nikne pecurka, grafika koja mi govori i deluje mi kao da je svet prazan, akcenat na lika, a nesto kao unreal engine za travu i par brda me podseca na onaj Metal Gear Survive. Nema realnosti, taj humor Hidea Kojime meni ne lezi (ali opet to je subjektivno). A da se ne lazemo, MGSV mi je mozda u top5 igara svih vremena bez obzira na to. Ocekivao sam filmski dozivljaj od Death Strandinga, otud i takvo misljenje.

Pecurka? Meni pada na pamet Super Mario i referenca na isti.
 
Mene je privukao onaj prvi klip o igri, sa bebom, davljenjem u onom crnilu i sa likom koji pokusava da se ubije.. tada nisam ni znao da igru pravi Kojima, a i da sam znao ne bi mi mnogo znacilo jer nisam igrao metal gear.
Ako je istina da je inspiraciju vukao iz Kobo Abeovih prica za kog kazu da je japanski Kafka, ja iskreno ocekujem da ce mi ovo biti medju zanimljivijim sf-ovima u zadnjih par godina, nevezano da li je u pitanju igra, strip, film ili knjiga...
 
Poslednja izmena:
Priča će biti na mestu u to ne sumnjam. Ali sam gameplay je pod znakom pitanja. Mnogo je tu praznog prostora (bar što je do sada pokazano) i ne verujem da će se to nešto menjati. Da imaju nešto bolje to bi prvo i pokazali.
 
Nema neke akcije, ali vidim da ne manjka mehanike i interakcije sa okolinom. Neće biti igra za široke mase to je sigurno.
 
^
giphy (4).gif

Holy mother of...

Im ready.jpg
 
Poslednja izmena:
Boga mi...ima i pucanja
 
path od apokaliptike, i NWR !!! samo slavko labović fali !
 
i srbi takođe
 
prokleta njemačka sinhronizacija! upropasti kim bodniu i mister burićev baršunasti glas !

(btw, mads mikelsen i mala beba u DS su definitivno nod legendarnom pušeru 2)
 
Poslednja izmena:
Nisam ni skontao sinoć kad sam okačio, a i tablet ovaj ima zvučnik bolje da ga nema :D
 
^
giphy.gif
 
Poslednja izmena:
QEwwEvc.gif
 
Nazad
Vrh Dno