Šta je novo?

Povratak izbrisanih SMS poruka?

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,980
Poena
265
Slucajno sam izbrisao neke poruke koje su mi vazne, pa me interesuje da li postoji program sa kojim one mogu da se vrate?
 
Ne znam da li sam google ima auto backup sms-a, ali xiaomi ima i to je jako lepa stvar.
Koliko sam zapamtio, ti furas neke samsung zoom-ove, tako da ne verujem da ima spasa.
 
Steta :(

Nadao sam se da postoji neki program...
 
Steta :(

Nadao sam se da postoji neki program...
Ja koristim sms Backup plus ali to ti ne vredi za nešto što si obrisao već samo od prvog Backup koji napraviš. Inače posle lako i nađeš neki sms koji ti treba u gmailu gde se pravi Backup.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
SMS Backup+ je odlicna aplikacija, isto sam imao problem sa obrisanim sms porukama, od tada koristim ovaj apk.

Ali sad vidim da je Google izbacio iz "upotrebe", nije vise verifikovana od njihove strane. :(
 
Poslednja izmena:
SMS Backup+ je odlicna aplikacija, isto sam imao problem sa obrisanim sms porukama, od tada koristim ovaj apk.

Ali sad vidim da je Google izbacio iz "upotrebe", nije vise verifikovana od njihove strane. :(
Nije? Iskreno nisam proveravao da li mi odmah radi Backup ali vratio sve poruke pre mesec dana sa gmaila kada sam promenio telefon. Baš ću da proverim sa zadnjim smsovima

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno