Šta je novo?

Need for Speed Heat

Sreca pa ima dosta nas kojima odgovara da NFS ne postane Forza Horizon ili nesto trece. :)
 
Poslednja izmena:
ma ni za 10 godina ne bi stigli fh4 tako da ne brini. i fh4 je poprilicno arkada ali to toliko realisticnije izgleda da milenijum jedan ne bi pomogao nfs-u da lici na nesto tako. :)
 
Da, kakva sreća... Kada sam video NFS 2015 pomislio sam da se serijal vraća. Svaki sledeći NFS je veće razočarenje od prethodnog
 
Kako kome. ;)

Meni licno su najbolji Hot Pursuit 2010, Heat i NFS 2015 iz ove odnosno prethodne decenije. Payback i Most Wanted 2012 najlosiji.

A jos ako pogledas ocene kriticara i raje, videces da je igra (Payback) koja je najvise licila na Forzu Horizon imala i najnize ocene:

88 i 7.1 - Hot Pursuit (2010)
67 i 6.2 - The Run (2011)
82 i 5.3 - Most Wanted (2012)
77 i 5.2 - Rivals (2013)
66 i 6.6 - NFS (2015)
61 i 3.8 - Payback (2017)
72 i 6.3 - Heat (2019)
 
Poslednja izmena:
Slažem se da je NFS 2015 bio dobar, kao i Hot Pursuit i tu bih dodao i The Run kome je falio free roam. Što se tiče Payback i FH4, Payback deluje kao bedna verzija FH4. Igrao sam, igram i dalje Payback i to je jedna jako dosadna igra. NFS Heat ima zanimljiv ambijent, ali su kontrole katastrofa. Osećam se kao da igram NFS No Limits na telefonu, samo je ovo na kompu.
Da, neke od navedenih liče na FH4 ali kao da su sa AliExpressa. Kada malo bolje pogledamo, oko polovine NFS vredi nečemu. Ostalo, bs težak
 
Poz dobri ljudi treba mi mala pomoc ako sam omasio temu oprostite zaista nemam gde da pitam ovo ili barem ja nisam nasao...Zelim da kupim igrici i to bi bila moja prva igrica koju sam kupio ikada :) :) :)...hteo da uzmem redeem code za nfs heat preko hrkggame povoljno je vidim e sad mene zanima sledece kad dobijem code na mail ukucam i skinem igricu dali mi je potrebno jos nesto kao tipa basic accaunt ili premier i koliko traje taj redeem code da li uopste postoji neko ogranicenje igranja ili ne?
 
Pa ne, kupio si igru - ne iznajmljujes je na Access Basic/Premier.
 
Ljudi dal je ovo dovoljno sigurno kupiti od ovih Igricu s'obzirom na ovako nisku cenu Need For Speed Heat-PC? Resio sam danas da je uzmem samo cekam odgovor od bilo koga od vas ako je neko imao iskustva sa ovima Blue Games i CidiKi Ltd.Screenshot (2).png
 
Poslednja izmena:
Ne vredi ni pola od toga

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
jesu, sigurni su
na cdkeys imas jos malo jeftinije
 
CDkeys je dobar, imao sam preko 30 transakcija i 0 problema sa njima
 
Instant Gaming ili cdkeys...tu uglavnom kupujem i nikada nijedan problem!Nekad je bolje platiti i vise na proverenim sajtovima nego rizikovati kasnije cimanje za par evra manju cenu!Nekupujes nekretninu ili auto pa da se danima raspitujes gde i sta i kako!Znam da nekada i 500 dinara znaci,ali gaming je skup hobi!Ako nije hitno sacekaj par meseci bice ovo jos jeftinije!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno