Šta je novo?

Need for Speed Heat

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525
Prekosutra izbacuju trailer: https://www.needforspeed.com

uKc1aQG.jpg
 
Nadam se da su se opametili i napravili nesto da valja posle sto godina...
 
Ocigledno nisu jer bi onda uradili ili reboot ili neki novi nastavak Burnout serijala koji bi danas bas bio osvezenje za ovaj zanr. Izbacivanje jos jedne open world igre koja ce najverovatnije biti izgradjena oko modela mikrotransakcija u vremenu kada FH4 dominira i rastura je automatski osudjeno na propast... jedino ako se vrate svojim pravim korenima i posvete malcice realisticnijem dozivljaju voznje i progresa u stilu recimo Driveclub-a ili eventualno kao nekadasnji Test Drive Unlimited (evoluirani Horizon sa pandurima) ali sanse za sve to su mizerno male.
 
2015-ica i Payback su bili i vise nego solidni NFS-ovi.
 
Ako bude open world, necu je ni pipnuti.
Zadnji NFS u kojem sam uzivao, bio je je Porsche Unleashed.
 
^Nema sta meni, to je cinjenica :smoke:
 
Treba da se vrate na NFS U/U2, Most Wanted i Carbon

Ako misle da ozive fransizu
 
NFS je odavno propao, mozemo samo da se nadamo da izbace nesto svetu..
 
25. godina od prvog NFS-a, mora biti dobro!
 
Igrajte Forza Horizon 3/4, sve ono što bi NFS trebalo da bude imate tamo....
 
Samo da je u Underground fazonu... :p

Payback je bio ok Horizon wannabe.
 
Meni je ta Forza odvratna, svi su nešto srećni i veseli, nema nijedan kamindžija u potkošulji ili tako neki negativan lik. Sve Barbike i Kenovi, sve živo šljašti, razdragani glasovi... užasno. :D Je l' valja nešto posle Hot Pursuita iz 2010. godine?
 
Valjaju NFS 2015 i Payback.

Most Wanted 2012 najlosija.
 
Meni je ta Forza odvratna, svi su nešto srećni i veseli, nema nijedan kamindžija u potkošulji ili tako neki negativan lik. Sve Barbike i Kenovi, sve živo šljašti, razdragani glasovi... užasno. :D Je l' valja nešto posle Hot Pursuita iz 2010. godine?

Ja bih rekao ne, doduse nisam probao ovaj zadnji online only.

Inace Forza 4 izlecena 310 dana nakon izlaska :d
 
Here are all the leaked details for Need for Speed: Heat:

  • Open world Game
  • Darker and with a more serious story.
  • Ghost will use this game as the basis for all the upcoming Need for Speed Games.
  • Not always online
  • Arcade gameplay as always. Just brake to drift, but it’s improved.
  • Tuning is the same as NFS 2015.
  • Speed Cards (Those microtransaction of full payback tuning cards) have been removed.
  • No off road.
  • Graphics similar to NFS 2015.
    [*]Rain is confirmed.
  • Police Escape: Classic Need for Speed ??style. Cops will be back in the open world. There will be helicopters and everything.
  • Damage bars are back, so your car could end up being destroyed if you hit it too much.
  • Gas Stations That Fix Your Car Are Back.
  • Cool races will be in the game.
  • Speed lists will be back
  • +18 Game

Ako je neko sumnjao da ce ovo biti trkacko remek-delo, sad moze da odahne :d
 
Meni NFS iz 2015 god. je skroz ok bio. Pre bih i igrao tako nesto nego one Forza Horizon gluposti sa Lego kockicama :p Od Forze cenim samo onu pravu Motorsport, ovo ostalo nikako...
Ako ovo bude vise underground fazon moze, super je sto nema off roada ako bude tacno iz ovog infa gore
 
Izlazi 8. novembra.



Gameplay u ponedeljak.
 
Poslednja izmena:
Najbolji su klasični NFS naslovi I, III, IV. Ovo posle je previše sterilno.
 
Vec vidim heavy use of Ray Tracing.
Ne kapiram sto i dalje furaju ove neke price, treba to da izbace, nikad nisu imali ni ok pricu, voznja je, ni ne treba.
 
Meni je ta Forza odvratna, svi su nešto srećni i veseli, nema nijedan kamindžija u potkošulji ili tako neki negativan lik. Sve Barbike i Kenovi, sve živo šljašti, razdragani glasovi... užasno. :D Je l' valja nešto posle Hot Pursuita iz 2010. godine?
Ja nisam ni obraćao pažnju na išta osim vožnje. Priča koja je praktično nepostojeća nije me ni zanimala. :)
 
Nazad
Vrh Dno