Šta je novo?

Need for Speed Heat

Fuk dis, vracam se na Most Wanted i Underground1 :d
 
Kada sam pogledao ovaj gameplay trailer pomislio sam da se radi o nekoj igrici za telefone poput Asphalt-a i slicno, bas sam se iznenadio kada sam saznao da izlazi za trenutne konzole i PC jer izgleda:vomit:
 
Očekujem da ne bude open world, da nije uvek mrak i big city.
Prvi delovi su bili najbolji, pa sve do onog kojeg sam naveo na prošloj strani, a od ovog novog fazona, samo prvi deo, posle smorilo.
 
lol

Jesi ti uopste pogledao neki trailer ili bilo sta vezano za igru (pa cak i u ovoj temi) ili samo trolujes?


Igra jeste open world. Trke su i po danu i po noci.
 
I naravno neizbezna "roze" boja u naslovu serijala :D
 
^
Ahem, koliko se dobijaju uz demo od 60$ a koliko ce jos morati da se doplati da bi se dobio "full experience"?
 
Gledao sam trailer, NFS Heat deluje... čudno. Pomalo kao igra za telefon.

NFS Payback trenutno igram, deluje bezveze za sada a igram ga već neko vrme. NFS 2015 je bio fobar, svideo mi se. Od 2011 pa do sada, meni je bio najbolji NFS The Run.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
žele zeka
Nekada davno na ovo bih odlepio, sada vec tesko..
 
Ako vam je ovo previse i ne zelite open world, imate GRID. NFS je oduvjek bio ovakav. Ja bih volio da nekad izbace nesto kao Porsche Unleashed, ali se to danas ne bi sigurno prodavalo.
 
Ako vam je ovo previse i ne zelite open world, imate GRID. NFS je oduvjek bio ovakav. Ja bih volio da nekad izbace nesto kao Porsche Unleashed, ali se to danas ne bi sigurno prodavalo.

NFS iz ove decenije je uvek bio ovakav

Pogledaj staze iz 90-tih i 2000-tih.
 
A inače prethodne igre su bili za ozbiljne ljude. Isto kao ranije, budži auto, stavi mu neonke i vozi, ni mozga ni pameti

Da, ali ako ocemo realno o arkadnim voznjama, Forza Horizon 3 i 4 mogu da igram kad oces, igra za sve, dok je NFS postao samo za klince, kao sto rekoh.

lol

Jesi ti uopste pogledao neki trailer ili bilo sta vezano za igru (pa cak i u ovoj temi) ili samo trolujes?


Igra jeste open world. Trke su i po danu i po noci.

Pogledao sam na preskok, posle videh da ima i dana, ok, moja greska za dan, ali i dalje je open world u velikom gradu i dalje je do zla boga dosadna i opet sve isto kao kolko zadnjih delova?
Ko hoce nek izvoli, ja sam vec napisao sta mi se svidjalo od ovog serijala, pa da napustim temu, da ne ispadne da trolujem, ali ja ovo necu ni pipnuti, nema sta da trazi pored Forze.
 
^ Svakako nakon poslednjih par dana i 80-ak sati CREW 2, ovo mi izgleda dosta losije, vizuelno. S obzirom da je u oba slucaja teska arkada, nisam siguran bas da ce mi leci ovaj NFS, samo opet, ja pamtim samo stare naslove i poslednji Underground (1), ostalo nisam igrao osim sat-dva pa mozda ocekujem nesto nerealno.
 
Nikad brzi uninstall. Voznja je ili bas losa, ili sam se navikao na FH4. Za pricu ne mogu nista da kazem, jer sam odigrao samo 2 trke posle tutorijala, ali me je voznja totalno odbila. Znam da je ovo vise arkadna igra, ali bio sam lud za U2, MW 2005.. ovde ne znam kako krivinu da uhvatim.
 
Nikad brzi uninstall. Voznja je ili bas losa, ili sam se navikao na FH4. Za pricu ne mogu nista da kazem, jer sam odigrao samo 2 trke posle tutorijala, ali me je voznja totalno odbila. Znam da je ovo vise arkadna igra, ali bio sam lud za U2, MW 2005.. ovde ne znam kako krivinu da uhvatim.

Cini mi se da cu da propustim ovaj deo. Od kada Ghost Games je developer, nisam igrao nesto sem malo Rivalsa. Doduse na starom kompu sam imao problem sa igrom. U poslednje dve godine koliko imam ovaj komp nije mi nijednom palo na pamet da pokrenem Rivals. Verujem da cu mu u nekom trenutku dati sansu, u nedostatku kvaliteta kod novijih NFS.
 
Probaj kada budes u prilici, Heat je definitivno najbolji Ghostov NFS.

Sa jedne strane moze da te drma Underground nostalgija, kao u NFS 2015, a sa druge imas neke Forza Horizon elemente, kao u Payback.
Igra je mnogo zanimljivija i izazovnija kada se igra preko noci, kada panduri samo cekaju. High Heat trke su odlicne.

Vec 30+ sati igram, sto se nije desilo skoro 10 godina kada je NFS u pitanju. :)
 
Poslednja izmena:
Nikad brzi uninstall. Voznja je ili bas losa, ili sam se navikao na FH4. Za pricu ne mogu nista da kazem, jer sam odigrao samo 2 trke posle tutorijala, ali me je voznja totalno odbila. Znam da je ovo vise arkadna igra, ali bio sam lud za U2, MW 2005.. ovde ne znam kako krivinu da uhvatim.
Isto. Posle FH4 ovo deluje bezveze. Osećam se kao da igram Templ Run ali sa automobilima
 
takodje, osecaj posle fh4 kao port sa android telefona..:smash:
vozis 250 krivina pod 90 stepeni, pipnes rucnu prolazis idemo dalje i tako svaku. ponasanje auta, klizanje auta sve je presmesno...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno