Šta je novo?

Hosting...koji, strani domaci?

marko_84

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2004
Poruke
1,639
Poena
350
Poz svima :)

Nezgodna nedoumica...pravim neki sajt/portal, gde mi je naravno bitno da uptime bude preko 99.9%, ali brzina mi je primarna...

Imate li neki predlog za bas bas dobar hosting? Nije da me bas interesuje da li je 10/20 evra razlika u ceni, vec da znam da nema bolje.

Konkretno, 4 relacije gde mi treba brza "saradnja"

1. Lokalna masina > FTP prostor na hostgu

2. FTP prostor > Import u bazu na hostingu

3. Baza > Iscitavanje iz baze na Front-end, tj sam "sajt".

4. Front-end je malo "specifican", pa ce trebati da formira brdo grafikona/tabela na osnovu onog sto je primio pod stavka 3.

Generalno, stotine tabela u bazi, sa stotinama kolona i hiljadama redova, koje se na svakih sat update-uju iz fajlova na FTP. Relacija Front-end / baza je najbitnija da bude brza...
 
Knownsrv, sve preporuke, podrska i na exyu jezicima.
 
Imas i domacih odlicnih sa normalnim cenama, da ne nabrajamo ovde zbog pravila foruma... pogledaj malo okolo

...über rimini 7
 
Poz svima :)

Nezgodna nedoumica...pravim neki sajt/portal, gde mi je naravno bitno da uptime bude preko 99.9%, ali brzina mi je primarna...

Imate li neki predlog za bas bas dobar hosting? Nije da me bas interesuje da li je 10/20 evra razlika u ceni, vec da znam da nema bolje.

Konkretno, 4 relacije gde mi treba brza "saradnja"

1. Lokalna masina > FTP prostor na hostgu

2. FTP prostor > Import u bazu na hostingu

3. Baza > Iscitavanje iz baze na Front-end, tj sam "sajt".

4. Front-end je malo "specifican", pa ce trebati da formira brdo grafikona/tabela na osnovu onog sto je primio pod stavka 3.

Generalno, stotine tabela u bazi, sa stotinama kolona i hiljadama redova, koje se na svakih sat update-uju iz fajlova na FTP. Relacija Front-end / baza je najbitnija da bude brza...

Ako je uptime od kritičnog značaja - samo redundancija - tj. "dva hostinga".

To na stranu, koliko i kakvih resursa ti je potrebno?

U čemu se radi sajt?

Koliki je mesečni budžet za hosting?
 
Nazad
Vrh Dno