Šta je novo?

Najpovoljniji razgovori sa mobilnog, prema ino fiksnim i mobilnim mrezama.

HDMI

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2016
Poruke
2,168
Poena
175
Potreban mi je, najpovoljniji operater, ili servis, za pozivanje mob i fiksnih brojeva po evropi i Svajcarskoj.
Sa moje strane, mogu koristiti net, dok su sa druge strane iskljucivo ,brojevi koji nisu on line.
 
Poslednja izmena:
MTS sa incall karticom

Послато са moto g(6) play помоћу Тапатока
 
Pitanje: zasto ti brojevi ne mogu da koriste net, kada je free u smislu gde god da se uzme u eu net paket moze ga koristiti u eu roamingu bez naknada?
Tipa u ger i austriji imas prepaid pakete sa 2 gb neta vec od 5e mesecno i mozes koristiti te pakete po celoj eu.

Inace skype, viber i sl servisi imaju jeftine int pozive

...über rimini 7
 
Mislim da ti je Viber Out trenutno najkomfornije i najpovoljnije rešenje.
Odličnan kvalitet zvuka i minimalno kašnjenje u poređenju sa ostalim voip provajderima.
b3fe4570ecfb5bcd9b0da2fb1e4cdeba.jpg
 
Kod mene Viber out, ne daje tu neograničenu tarifu od 8.99$.Ne znam da li grešim negde?
Dobijem samo ovo sa slike:
aad03573587937ac1f95a9e814c8460f.jpg


Konretno Švajcarske tarife:
0aaa02779955c86bba336fee9d5cb98d.jpg


Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pod plans imam samo par opcija:Engleska,Nemačka,Amerika i Grčka.Sim kartica/Viber su ti iz Srbije?

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
054779c106f7dee0a4b60e9da03bea97.jpg
 
Poslednja izmena:
Ažurirao sam Viber, dobio sam opciju neograničino za 8,99$.
Kakav je kvalitet veze, u odnosu na Skype?

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uplati kredit, pa probaj ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj na konkretnim brojevima... nekada radi super, nekada je uzas. Sto za Skype mi se ne desava kada zovem igde po Evropi.

Ali Viber je mnogo komforniji nekako, ako zoves sa mobilnog barem, integrise se odlicno sa imenikom, i mogu direct Viber Out calls. Za Skype mi to ne uspeva, a i nekako je trom i dalje na Androidu.

Sa kompa je Skype zgodniji meni, ali to je mozda samo subjektivan osecaj.
 
Nisam imao loših iskustava, uplati dolar-dva, probaj, pa ako ti se sviđa uzmi neograničeno
 
Hvala,probaću.

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
https://www.satellite.me/
Dobija se nemacki mobilni broj i 100min mesecno free, za mobilni i fixni u eu + jos neke zemlje ali je potrebna adresa u nemackoj za aktivaciju.
Telefonira se preko njihove aplikacije (nema sim kartice).

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno