»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 46 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 690

Tema: Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Member Avatar korisnika jevta
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        422
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon II x2 250 @ 3.5Ghz Contac 21
        • MoBo: M4A88T-V EVO
        • RAM: Exceleram Black Shark CL7 DDR3 2x2GB 1333MHz
        • VGA: VTX 6870+accelero s1
        • MON: LG E2240
        • HDD: SanDisk Ultra II SSD 240gb
        • Case: TT Commander ms-i
        • LAP: HP G62
        • Ostalo: PSU Chieftec CTG-500-80P
      3. Ne znam koliko treba da bude dobar i da spuste cenu na 500e, pa da ga prosečni korisnik kupi bez play stora. Ako se zanemari 1%ljudu sa ovog foruma i sličnih ostali ga neće ni pogledati, jer postoji dosta alternativa. Realno ništa ne fali ni prošlogodišnjim flagsipu, a oni mogu da se nadju za oko 500e. Tako da teško će da im ide ta priča, ali bih voleo da uspeju da se izvuku, jer što ih je više bolje za krajnjeg kupca.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
        Menjao jevta : 03.09.2019. u 06:32

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        572
        u Srbiji ce se kupovati iz inata Amerima , a isto razmisljaju i ostali, ici ce on kao alva sa ili bez googla. Amere su zamrzeli svi zivi, Huawei ce ici na to i uspeti, ljudski inat je najjace oruzje, a upravu su taj efekat stvorili.

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        274
        Ako bude 400 eura mozda i kupi neko

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Member Avatar korisnika marinko98
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.846
      7. Moja mašina
      8. Zašto bi ni neko kupovao iz inata, a sebi na štetu?

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        509
        Možda postignu dogovor za EU. Voli i Google pare. Ali bez Google servisa ništa, niko neće dati 500-600-700e i biti beta tester njihove platforme. BB koji je imao odličnu platformu i bezbednost je pukao i morao da pređe na droid.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        572
        Ma koju stetu, dva klika i eto google-a. Videcete, prodavace se kao blesav. Jos kad grunu s poklonima u predporudzbini..

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.488
        Šta im vredi dogovor sa EU, kada im je sav tech USA? Bez pristupa tome, ne mogu da naprave ni cackalicu.

Member Avatar korisnika nightshadow
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        5.823
        Citat Citiram korisnika: Nikola mJet Pogledaj poruku
        Ma koju stetu, dva klika i eto google-a. Videcete, prodavace se kao blesav. Jos kad grunu s poklonima u predporudzbini..
        Nema šanse. Nije to dva klika uopšte, a prosečan korisnik nije benchmark član, nego neko ko uzme novi telefon, uđe na PS i instalira Instagram.
        Mene je već sad par ljudi pitalo za savet oko kupovine telefona, želeći da izbegne Huawei upravo zbog toga. Čuli su da im Google zabranio nešto, nemaju pojma ni šta ni kako, ali dovoljno da digne paniku i ubedi ih da ne kupuju Huawei.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        259
        To je kao razlika između Mac-a i Hackintosha, natjeraš ti to da radi ali kako radi? Đe su apdejti, đe je sigurnost... Ja nikad ne bi uzeo telefon bez Google podrške.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        572
        I kad izadje, u 2 sata izlazi 200 tutorijala kako instalirati apk, i eto. Siguran sam apsolutno da ce se prodavati . Dace Huawei coveka u svaku radnju do to odradi ako bude trebalo. Uzmes tel, das njihovom promoteru, on ima spremno sve za instal i zavrseno. Izborice se sigurno, a mate 30 pro ce po svemu sudeci biti bas woow.

Newcomers Avatar korisnika Alvaro
        Na forumu od
        Jun 2019
        Poruka
        194
        Al opet, cela ta situacija kvari ukupnu sliku,dozivljaj uredjaja.Mozda ne za nas koji posecujemo forume,ali za instagram usere sigurno.

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.723
        Citat Citiram korisnika: Nikola mJet Pogledaj poruku
        u Srbiji ce se kupovati iz inata Amerima , a isto razmisljaju i ostali, ici ce on kao alva sa ili bez googla. Amere su zamrzeli svi zivi, Huawei ce ici na to i uspeti, ljudski inat je najjace oruzje, a upravu su taj efekat stvorili.
        Nazalost daleko je to od istine. Pa Kinezi se ne drze toga, zasto bismo mi?
        Bukvalno mozda Kina odrzava Apple u zivotu, odavno bi oni zavrsili da su prisutni samo na USA trzistu.
        Da je to tako jednostavno kao sto nije, i da je Kina pametna pa da uvede neke sankcije Amerima, za pocetak u vidu zabrane uvoza Apple uredjaja i ujedno premestanja postrojenja u USA, garantujem da Apple ne bi imao sta vise da trazi na trzistu (na stranu cifre koje su do sad zaradili, govorimo o buducnosti).
        No to sada nije tema. Zakljucak je da bez Gugla nema ni globalnog trzista, racunica je jasna. Nazalost je tako, ispastaju krajnji korisnici najvise.
        Menjao Joxy : 03.09.2019. u 10:16

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.723
        Citat Citiram korisnika: nightshadow Pogledaj poruku
        Mene je već sad par ljudi pitalo za savet oko kupovine telefona, želeći da izbegne Huawei upravo zbog toga. Čuli su da im Google zabranio nešto, nemaju pojma ni šta ni kako, ali dovoljno da digne paniku i ubedi ih da ne kupuju Huawei.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
        Upravo je to poenta cele price. Takodje sam imao nekoliko slicnih situacija.
        Neverovatno zaista, ali bukvalno ljudi koji do juce nisu znali ni tacan naziv modela koji koriste, danas znaju za citavu situaciju.
        Kazu nekada je i losa reklama dobra, u ovom biznisu ocigledno to ne vazi.
        Menjao Joxy : 03.09.2019. u 10:17

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        685
        Pa dobro, više će telefona prodati Xiaomi ako ljudi ne budu hteli Huawei.

Member Avatar korisnika M3
        Na forumu od
        Jan 2004
        Poruka
        2.238
        Bruka što rade ovom Huaweu, ista prica je bila i sa P30pro... Tacno pred prodaju bacaju patke, da mu smanje prodaju. Zamislite kako bi se prodavao P30 pro da nije bilo price oko Google i Amerike... Jednostavno misljenja sam da od toga nece biti nista, jednostavno Huawei je preveliki igrač da bi se Google odrekao njega, i suprotno Huawei/Google.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Strana 7 od 46 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •