»RSS Benchmark sajt

Strana 48 od 48 PrvaPrva ... 384445464748
      Prikazani rezultati od 706 do 719 od ukupno 719

Tema: Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.963
        Pa realno im je to cena,drugo je sto mi na to placamo i carinu i porez,e sad da li je mnogo ili ne bez google servisa mislim da je previse. Steta za telefon,obecavao je mnogo

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        270
        Realno je da platis telefon 900-1000e?Da ne pricam o ajfonu to je tek smesna prica,realna cena svih flagship uredjaja nebi smela da predje 600-650e i opet imaju zaradu uz sve marketinske fore itd.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.963
        To sto bi mi hteli nije realno, realno je onoliko koliko kupci placaju a to je ova trenutna cena, niko te ne tera da kupujes tel od 900-1000e,izbor je veliki sad pogotovo. I ja bih voleo da vozim ferari za 10000 pa nece da moze

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        270
        Ne razumes poentu,zato ce ih to dizanje cena dovesti do pada prodaje a to ce se desiti u narednih par godina pa ce morati da reaguju.Pa pogledaj samo sta nudi jedan xiaomi za 300-400e ili oneplus 7 pro zvanicna cena mu je malo jace od 600e dok na primer note 10 plus 1100e i ko je tu lud.Ja prvi volim samsung na primer ali preterase,a koja je razlika izmedju ta dva modela al moze im se trenutno *mjau**mjau**mjau*,sto ne znaci da ce moci jos dugo kad kinezi pocnu da uzimaju sve veci deo kolaca a uzeli su vec ogroman deo trzista.

Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.963
        Evo ga covek spustio cenu na 1000e
        Jos malo i ode note na dobos da probamo i ovo cudo

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        270
        Jedino ako si lud dati note jos snapdragon.

Member
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        231
        Jeste, dizu cene godinama unazad i sve im je veca prodaja i sad ce propasti zbog toga sto xiaomi nudi neki tamo u nekom low uli mid end segmentu vise za manje pare. Kako da ne. Ocekujte samo iste ili vece cene za premium modele

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Member Avatar korisnika slavisaj
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.862
      9. Moja mašina
        • CPU: iMac 27
        • INET: Wifi
      10. Citat Citiram korisnika: Darko_Note9 Pogledaj poruku
        Ne razumes poentu,zato ce ih to dizanje cena dovesti do pada prodaje a to ce se desiti u narednih par godina pa ce morati da reaguju.Pa pogledaj samo sta nudi jedan xiaomi za 300-400e ili oneplus 7 pro zvanicna cena mu je malo jace od 600e dok na primer note 10 plus 1100e i ko je tu lud.Ja prvi volim samsung na primer ali preterase,a koja je razlika izmedju ta dva modela al moze im se trenutno *mjau**mjau**mjau*,sto ne znaci da ce moci jos dugo kad kinezi pocnu da uzimaju sve veci deo kolaca a uzeli su vec ogroman deo trzista.

Darko, nemoj projektovati cene prema nasem trzistu, tj prema nasoj kupovnoj moci. U bogatim drzavama su plate od 3000evra pa na vise ( znam da ima i manje plate) . Da ne pricamo o USA (iPhone)

Member Avatar korisnika liman
        Na forumu od
        May 2008
        Poruka
        591
        Citat Citiram korisnika: somi92 Pogledaj poruku
        Jeste, dizu cene godinama unazad i sve im je veca prodaja i sad ce propasti zbog toga sto xiaomi nudi neki tamo u nekom low uli mid end segmentu vise za manje pare. Kako da ne. Ocekujte samo iste ili vece cene za premium modele

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
        I Apple je isto to radio, prodaja polako opada a ip11 700 eura. Pored toga Huawei nije ni blizu brend kao Apple.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        270
        [QUOTE=somi92; Kakkav druze low jel citas ti sta pisem,oneplus 7 pro koja mu je cena zvanicna u svetu,pogledaj cenu xiaomija mi 9 koji je flag ship uredjaj,to su realne cene svakog flag shipa,a sto smo mi ovce za sisanje to je druga stvar potpuno.I huavej je zadnjih 2 godine digao cene previse hoce da prati samsung.

Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.963
        I treba da ga prati jer je itekako stigao samsung po svim parametrima , to sto nama ne odgovara to je druga stvar, pa i op ce za dve god ako ne i ranije imati slicnu ako ne i istu cenu sigurno i sta onda,sta cemo onda pricati??? Trziste diktira cenu i vrlo dobro oni znaju koliko mogu da naplate proizvod. Nece sigurno nas da pitaju

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        270
        [QUOTE=dule2303,Moguce je da hoce dignuti cenu,al ppgledaj koliko su flag shipova vrhunskih izbacili po skoro duplo nizoj ceni uvek od konkurencije to je poenta,a i vodece kompanije samsung apple i huavej sve manje i manje prodaju flagship uredjaja upravo zbog cene.

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.200
        device ffs : neXus

Member
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        204
      17. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X4 925
        • MoBo: Gigabyte MA 790X-UD3P
        • RAM: Kingston ddr2 12gb
        • VGA: Saphire ati radeon 5770
        • MON: Asus 22"
        • HDD: WD 640gb +WD 160gb+WD book 750gb
        • OPT: Pioneer DVD 112D +LG GH22NS50
        • Case: Cooler master+520w
        • SND: Audigy 2NX
        • TV: Samsung UHd KU6400
        • INET: Kablovska
      18. Citat Citiram korisnika: fkloznica Pogledaj poruku
        I ja sam pročitao negde da Google i Huawei, nastavljaju saradnju. Pozdravljam

Strana 48 od 48 PrvaPrva ... 384445464748

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •