»RSS Benchmark sajt

Strana 11 od 48 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 151 do 165 od ukupno 719

Tema: Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro (nema Gapps)

Member
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        269
        Citat Citiram korisnika: Alvaro Pogledaj poruku
        Bice aplikacija u telefonu kao link koja ce da vodi kupce do tutoriala kako instalirati Play Store.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
        Vrlo moguće, kao što ima za telefone sa kineskim ROM-om aplikacija da se doda Play Store.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Member Avatar korisnika djape08
        Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        425
        Ja ne ocekujem da ce projektovana cena biti manja zbog ovoga..mozda cak bude i veca u kakvom *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*skom svetu zivimo

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        676
        Kako starim, sve vise zelim da fabricki imam sve sto mi je potrebno, tako da nemam nikakvu zelju za ubacivanjem gapps preko twrp-a kako sam radio pre x godina... Zato za mene M30 nije izbor, iako me je veliki kamera senzor odusevio, blago receno. Jos ako naduvaju cene kao sto je postao trend...

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        1.961
        Bice ovo Strasna kupovina 3-4 meseci posle izlaska.
        Cene ce padati jos brze bez GApps-a.
        A play store i ostale aplikacije se skidaju za minut i instaliraju.
        E sad glupo je traziti 1000e za nesto sto ne podrzava ono sto 99% k o risnika koristi.

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        538
        Na prste jedne ruke u Srbiji možeš da izbrojiš ljude koji koriste mobilni telefon i da im ne trebaju google servisi, pogotovo YT. Moj matori otvori YT na fonu da nešto pogleda, čovek penzija odavno. Teško ljudi menjaju navike, žele da im sve radi kako su navikli, nekad i ne promene zvono i raspored ikonica na telefonu, ali žele da pogledaju YT, puste neku pesmu, klip. Ne verujem da će kupci u EU isto da menjaju navike, zaborave na YT klipove i muziku kao i ostale google servise. Dobri pokloni mogu da ih navuku u startu, ali kada provale da to nije to eto problema.

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        295
        Nek stave cijenu do 400 eura i mozda uspiju

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.766
        Citat Citiram korisnika: Ivan KP Pogledaj poruku
        Na prste jedne ruke u Srbiji možeš da izbrojiš ljude koji koriste mobilni telefon i da im ne trebaju google servisi, pogotovo YT. Moj matori otvori YT na fonu da nešto pogleda, čovek penzija odavno. Teško ljudi menjaju navike, žele da im sve radi kako su navikli, nekad i ne promene zvono i raspored ikonica na telefonu, ali žele da pogledaju YT, puste neku pesmu, klip. Ne verujem da će kupci u EU isto da menjaju navike, zaborave na YT klipove i muziku kao i ostale google servise. Dobri pokloni mogu da ih navuku u startu, ali kada provale da to nije to eto problema.
        Naravno. Nema nista bez Gugla. U Kini da, ali u ostatku sveta nikako.

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.181
        Citat Citiram korisnika: vojo77 Pogledaj poruku
        Nek stave cijenu do 400 eura i mozda uspiju

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
        Ovo sam ja razmišljao

Kakav bi to potez bio , a realno mogli bi finansijski da ga izdrže godinu ,dve sigurno.

Mada bi ih sigurno tužili za neke fazon damping cene itd itd

Sent from my MI 8 using Tapatalk
        device ffs : neXus

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.766
        Moze biti samo skuplji, nikako jeftiniji. Makar dosao i sa WP.

Member Avatar korisnika marinko98
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.887
      11. Moja mašina
      12. Citat Citiram korisnika: Ivan KP Pogledaj poruku
        Ne da ne menjaju ikonice, zvono i wallpaper, nego ne znaju da to uopšte može da se uradi. Kako ga upale, tako ga i koriste dok se ne pokvari. Mnogi ne znaju ni da se uloguju na PS, niti da ga podese, pa im to drugi odrade.

Što se tiče Huaweia i njegovih budućih telefona, bez Google servisa i aplikacija, nemaju šta da traže na tržištu.

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.003
      14. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 955 c3@ 4GHz|2,6GHz NB/Alpenföhn Brocken
        • MoBo: Asus M5A97 Pro
        • RAM: 2x4Gb DDR3 Kingston Hyper X @ 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R5850 Twin Frozr II 1Gb DDR5 @ 850/1250MHz
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: WD Black 750AALS 750 GB, WD Blue 10EALX 1Tb, WD 250Gb AAJS
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7|ATH CKX9|SFR DT6|Sony MH750| Pioneer M390| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ XZ2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      15. Citat Citiram korisnika: Joxy Pogledaj poruku
        Moze biti samo skuplji, nikako jeftiniji. Makar dosao i sa WP.
        Upravo to, visokim cenama ce pokusati da uvere javnost kako je sve u redu, kako su ti uredjaji (i dalje) stvar prestiza itd. Mozda im i prodje jer ako su za kratko vreme uspeli da ubede milione kupaca da im je ''brend'' tezine Apple/iPhone onda je sve moguce.

A novinari, YT-eri i razne tech-redakcije mogu zadovoljno da trljaju ruke jer ovakav razvoj situacije znaci da Kinezi nece zaliti sredstva za hajp i hvalospeve pa se ocekuje jos ozbiljnija $aradnja u svakom mogucem $mislu.
        Sony XZ2 & ATH-CKX9/SFR DT6
        Spiral out, keep going!

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2017
        Poruka
        303
        Nije samo bez Google servisa i aplikacija, nego svih americkih. Znaci ni FB, IG, WA, TW, SC, LI, itd.

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.766
        Citat Citiram korisnika: hsv.stoned Pogledaj poruku
        Upravo to, visokim cenama ce pokusati da uvere javnost kako je sve u redu, kako su ti uredjaji (i dalje) stvar prestiza itd. Mozda im i prodje jer ako su za kratko vreme uspeli da ubede milione kupaca da im je ''brend'' tezine Apple/iPhone onda je sve moguce.

A novinari, YT-eri i razne tech-redakcije mogu zadovoljno da trljaju ruke jer ovakav razvoj situacije znaci da Kinezi nece zaliti sredstva za hajp i hvalospeve pa se ocekuje jos ozbiljnija $aradnja u svakom mogucem $mislu.
        Upravo tako.
        Naravno da od takvih cena nema nista. Pa na sta bi to tek licilo da kasnije, kada opet postignu dogovor, vrate cene na 1000+ €. Jednostavno ne ide.

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        632
      19. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600x
        • MoBo: MSI x370 xpower gaming titanium
        • RAM: G-skill flare x 3200
        • VGA: Asus rog strix rtx 2070 8gb advanced
        • MON: HP Pavilion 32
        • HDD: Sigate baracuda 1tb
        • Case: MSIndustrial Black Widow
        • SND: Scarlett 2/4
      20. I YT i gmail i FB mogu da se koriste bez googl servisa koliko ja znam. Preko internet pregedača, kao i na računaru što radimo. Naravno da je lakše preko aplikacija, ali za mene nije smak sveta. Ako neke hardverske karakteristike budu zadovoljavale ono što meni treba i ono što drugi telefoni nemaju i ako cena bude korektna, sigurno me to neće sprečiti da ga kupim. Instalacija gugl aplikacija i sva ta podešavanja će mi oduzeti nekoliko minuta, što je mizerno u odnosu na sate koje sam nekada gubio kada sam instalirao kuvane romove, pa još kada pođe nešto naopako... sada, ne misle svi kao ja, naravno. Zato što postoji veliki broj kupaca sa svojim karakteristikama, potrebama i željama, postoji i veliki izbor uređaja, hardvera, softvera... za svakoga po nešto. Inače, mate 20pro je prvi telefon na kojem ništa nisam menjao osim launcher-a i nadam se da će tako biti i na narednoj verziji. Što reče neko iznad-ostarilo se :-)
        Menjao sasakv : 07.09.2019. u 17:25

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.766
        Sta tacno mislite pod time "ako cena bude korektna"? Ne konkretno ti vec generalno. Tacnije ne znam sta ocekujete? Iz godine u godinu cene telefona rastu, tako da se ocekuje da ce i nova Mate serija imati visu cenu u odnosu na proslogodisnju.
        Da su uslovi normalni opet bi bilo polemike vredi li toliko ili ne. Ovako kad nema Gugl servisa naravno da ne vredi. Ja bih mozda i mogao da predjem preko toga, ali veci deo korisnika ne, zele da imaju sve za taj novac, sto je potpuno razumljivo.
        Nije skroz jasna situacija. Huawei cuti, a da izbacuju mob na EU trziste bez Gugla, ipak je to preveliki rizik, da ne kazem bas da nema sta da traze na EU trzistu sa tim potezom. Ostaje da se vidi sta su smislili. Samo ne ocekujte cuda vezana za cenu jer ih nece biti.

Strana 11 od 48 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •